Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KWD 710 Wc Konteyner- 3x7m

  • Yükseklik 26,40 m
  • Derinlik 29,90 m
  • Genişlik 69,40 m
Şu anda 31 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Tuvalet Duş Konteyner Artık Her Bölgede Kullanılıyor

Üretim ve inşaat sektöründe yaşanan fiyat artışlarından dolayı bireysel kişiler başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlar farklı yapı sektörlerine yönelerek tüm ihtiyaçlarını bu sektörler aracılığı ile yaptırıyor. Konteyner yapılar, kaliteli malzemelerden inşa edilen ve fiyat bakımından da her bütçeye hitap eden bir yapı olmasından dolayı herkes tarafından tercih edilerek Türkiye’nin her noktasında yaptırılıyor. Tuvalet duş konteyner, modern yapıları sayesinde şehrin mimarisine uygun olarak tasarlanıyor. Aynı zamanda ekstra talep edilen bir model var ise alanında uzman kişiler tarafından özenle inşa edilen bu yapılar klasik yapılar ile kıyaslandığında bütçenizi aşmadan yaptırabileceğiniz en iyi seçenekler arasında ilk sırada yerini alıyor.

Demontaj özelliği sayesinde kısa süreli olan işlerde tercih edilen bu yapılar halka açık futbol sahaları, konserler, ve benzeri alanlarda sıklıkla kullanılıyor. Kaliteli ve modern bir yapı yaptırmak isteyen insanlar için Karmod, yüksek kaliteli tuvalet ve duş konteyner üniteler üretir. İnşaat şantiye alanları ve işçi çalışma kampı gibi yerlere ekonomik tuvalet duş konteynerleri yaptırabilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz model ve genişliğe göre fiyatların belirlendiği bu yapılar alışılmışın dışında benzersiz yapılar üretiyor. Hem uygun, hem kaliteli hem de her bölgeye uyumlu yapısı ile çok amaçlı kullanılan bu yapıları uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Tuvalet Duş Konteyner Modelleri

Tuvalet duş konteyner modelleri istek ve talebe göre farklı modelleri içerisinde barındırıyor. Sizler ne tür bir yapı inşa ettirmek isterseniz tuvalet duş konteyner yapılarının proje aşamasında talep ettiğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Kalabalık lokasyonlara yaptırılacak olan konteyner yapıları için 8 ila 15 ünitenin içerisinde barındığı tuvalet duş konteyner tercih ediliyor. Sizler personel sayınıza göre bu tuvalet duş konteyner seçeneklerini ister artırabilir, isterseniz de daha küçük boyutlarda yaptırabilirsiniz.

Tuvalet duş konteyner yapımında kullanılan aksesuarlar 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor. Uzun yıllar kullanıma uygun tasarlanan konteyner, 4 mevsime uygun olacak şekilde hazırlanıyor. Yapım ve teslim aşamasında ekstra herhangi bir işleme karışmadan hazır olarak yapılarınızı teslim alabilirsiniz.

Konteyner Yapılar Donanımlı Araçlar ile Sizlere Gönderiliyor

Konteyner yapılar özel üretim tesislerinde steril ortamlarda hazırlandıktan sonra donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak olan noktalara yönlendiriliyor. Teslimat aşamasındaki tüm detaylar ile alanında uzman kişiler özel olarak ilgileniyor. Her detayı hazır olarak teslim edilen konteyner yapılarda boya, yer döşemesi, elektrik tesisatı, su tesisatı gibi tüm işlemler yapılıyor. Sizlere pratik çözüm sunan konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz.

Parklarda, bahçelerde, piknik alanlarında, milli parklarda, sosyal tesislerde ihtiyaç neredeyse hemen kullanıma hazır tuvaletler. Türkiye’nin en çok tercih edilen tuvalet & duş konteyner markası Karmod üretimleri dilediğiniz yerde kullanıma hazır. WC konteynerini hizmete almak için atık ve temiz su ana şebeke bağlantılarını yaptırmanız yeterli.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler