Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KWD 702 Duş Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
Şu anda 50 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Duş Konteyner

Duş almak her insanın ihtiyaç duyduğu bir eylemdir. Özellikle iş dolayısı ile yorgun düşen insanlar sıcak duş ile kendilerine gelerek dinlenirler. Her noktada ihtiyaç duyulan duş üniteleri konteyner yapılar ile dizayn edilerek satışa sunuluyor. İstenilen model ve boyuta sahip olan konteyner oldukça şık tasarımları ile kurulum yapıldığı alanlara ayrı bir şıklık kazandırıyor. Sizler de gerek personeller gerekse de halka açık olan alanlarda insanların ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak için duş konteyner seçenekleri arasından yararlanarak talep ettiğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Duş konteyner, çok çeşitli işletmeler ve şantiyeler için ideal duş konteyner üniteleri, üniversite yurtları, spor salonu, halı saha, kamp ve seyahat için banyo modelleri arasından konteyner tercih edilerek yaptırılıyor. Kullanım oranlarının giderek yoğunlaşması ve her noktada kullanılmasından dolayı duş konteyner ürün kategorisinde birçok farklı model ağına sahiptir. Bu zengin ürün çeşitliliği sayesinde sadece bireysel kişilere değil kurum ve kuruluşlara da hitap etmeyi başarıyor. Üretim kısmında tercih edilen özel üretim tesisleri duş konteyner yapılarının kısa süre içerisinde tamamlanmasına olanak sağlıyor. Sağlık koşullarına uygun olarak yapılan bu yapıları istediğiniz her alana yaptırabilirsiniz. Duş konteyner modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanını yaptırabilirsiniz.

Duş Konteyner Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Duş konteyner yaptırmak isteyen kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi duş konteyner modelleri ve fiyatlarıdır. Birçok farklı modele sahip olan konteyner yapıları fiyat bakımından da herkese hitap etmeyi başarıyor. Duş konteyner modelleri tercih etmeden önce ihtiyacınız olan boyutu ve genişliği belirlemeniz gerekir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; kısa süreli şantiye işlemlerinde kullanılacak olan duş konteyner için personel sayınızı göz önüne almanız gerekir. Yaklaşık olarak inşaat içerisinde 50 kişi çalışıyor ise 8 kabinli olan duş konteyner modelini tercih edebilirsiniz. Fiyatlarda tercih etmiş olduğunuz model ve genişliğe göre belirleniyor. Herkesin bütçesine uyumlu olan fiyat politikası sayesinde hemen hemen herkes konteyner yapılarının sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sizler de ihtiyacınıza göre duş konteyner seçeneklerinden tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

Kısa Süreli Teslimleri ile Zaman Kazanın

Duş konteyner yapılarının sunmuş olduğu en önemli avantajlarından bir tanesi olan kısa süreli teslimatı seçeneği ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda tüm yapım ve üretim işlemlerinde tüm detaylar hazır olarak teslim edilmesinden dolayı sizlere ekstra iş yükü oluşturmaz. İstediğiniz modelin her detayını yaptırabileceğiniz konteyner yapılarını dilediğiniz her alana kurulum yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şantiye yapı grubuna özel kullanımda 7 üniteli konteynır duş modeli sorunsuz üretimiyle proje sahiplerinin işini kolaylaştırıyor. Duş yapıları pratik çözümüyle çok sayıda fabrika üretim tesisiyle spor kulübü gibi tesislerde güvenle kullanılıyor. Tüm üniteleriyle kullanıma hazır üretilen bu yapılar duş kabiniyle birlikte tuvalet üniteleri kullanımıyla

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler