Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KWD 702 Duş Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
Şu anda 69 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Duş Konteyner

Duş almak her insanın ihtiyaç duyduğu bir eylemdir. Özellikle iş dolayısı ile yorgun düşen insanlar sıcak duş ile kendilerine gelerek dinlenirler. Her noktada ihtiyaç duyulan duş üniteleri konteyner yapılar ile dizayn edilerek satışa sunuluyor. İstenilen model ve boyuta sahip olan konteyner oldukça şık tasarımları ile kurulum yapıldığı alanlara ayrı bir şıklık kazandırıyor. Sizler de gerek personeller gerekse de halka açık olan alanlarda insanların ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak için duş konteyner seçenekleri arasından yararlanarak talep ettiğiniz modeli yaptırabilirsiniz. Duş konteyner, çok çeşitli işletmeler ve şantiyeler için ideal duş konteyner üniteleri, üniversite yurtları, spor salonu, halı saha, kamp ve seyahat için banyo modelleri arasından konteyner tercih edilerek yaptırılıyor. Kullanım oranlarının giderek yoğunlaşması ve her noktada kullanılmasından dolayı duş konteyner ürün kategorisinde birçok farklı model ağına sahiptir. Bu zengin ürün çeşitliliği sayesinde sadece bireysel kişilere değil kurum ve kuruluşlara da hitap etmeyi başarıyor. Üretim kısmında tercih edilen özel üretim tesisleri duş konteyner yapılarının kısa süre içerisinde tamamlanmasına olanak sağlıyor. Sağlık koşullarına uygun olarak yapılan bu yapıları istediğiniz her alana yaptırabilirsiniz. Duş konteyner modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanını yaptırabilirsiniz.

Duş Konteyner Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Duş konteyner yaptırmak isteyen kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi duş konteyner modelleri ve fiyatlarıdır. Birçok farklı modele sahip olan konteyner yapıları fiyat bakımından da herkese hitap etmeyi başarıyor. Duş konteyner modelleri tercih etmeden önce ihtiyacınız olan boyutu ve genişliği belirlemeniz gerekir. Örnek olarak gösterilecek olur ise; kısa süreli şantiye işlemlerinde kullanılacak olan duş konteyner için personel sayınızı göz önüne almanız gerekir. Yaklaşık olarak inşaat içerisinde 50 kişi çalışıyor ise 8 kabinli olan duş konteyner modelini tercih edebilirsiniz. Fiyatlarda tercih etmiş olduğunuz model ve genişliğe göre belirleniyor. Herkesin bütçesine uyumlu olan fiyat politikası sayesinde hemen hemen herkes konteyner yapılarının sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Sizler de ihtiyacınıza göre duş konteyner seçeneklerinden tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

Kısa Süreli Teslimleri ile Zaman Kazanın

Duş konteyner yapılarının sunmuş olduğu en önemli avantajlarından bir tanesi olan kısa süreli teslimatı seçeneği ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda tüm yapım ve üretim işlemlerinde tüm detaylar hazır olarak teslim edilmesinden dolayı sizlere ekstra iş yükü oluşturmaz. İstediğiniz modelin her detayını yaptırabileceğiniz konteyner yapılarını dilediğiniz her alana kurulum yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Şantiye yapı grubuna özel kullanımda 7 üniteli konteynır duş modeli sorunsuz üretimiyle proje sahiplerinin işini kolaylaştırıyor. Duş yapıları pratik çözümüyle çok sayıda fabrika üretim tesisiyle spor kulübü gibi tesislerde güvenle kullanılıyor. Tüm üniteleriyle kullanıma hazır üretilen bu yapılar duş kabiniyle birlikte tuvalet üniteleri kullanımıyla

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler