Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Konteyner 300 x 400

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 3 m
  • Genişlik 4 m
Şu anda 53 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Metropol Taksi Durağı

Büyükşehirler her il ve ilçede en şok ihtiyaç duyulan ulaşım araçlarından bir tanesi taksidir. Acil durumlarda talep edilen bir yerden farklı bir noktaya rahat ve konforlu bir şekilde ulaşmak isteyen kişiler taksi talep ediyor. İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde her ilçede bir taksi durağı bulunuyor. Bir taksi durağında birden fazla taksi mevcuttur. Taksi şoförlerinin dinlenme alanı olan taksi durağı iş organizasyonlarının detaylı bir şekilde yapılarak iş bölümünün belirlenmesinde önem arz ediyor. Klasik taksi durakları yapım süreçleri yaklaşık olarak 1 yılı aşkın süre ile sizlere teslim ediliyor.

Yapım aşamasında değiştirmek istediğiniz noktalar için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Aynı zamanda inşaat malzemelerine gelen zamlar nedeni ile 1.kalite malzemeler yerine fiyat bakımından daha düşük fiyatlı ürünler kullanılarak taksi durağı inşa ediliyor. Diğer özellikleri göz önüne alındığında klasik taksi durağı yerine farklı alternatifleri tercih eden kurum ve kuruluşlar metropol taksi durağı seçeneklerinden yararlanıyor. Metropol taksi durağı, prefabrik ya da konteyner malzemeleri ile tasarlanarak sizlere sunuluyor. Tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre hazırlanan taksi durağında ekstra talep ettiğiniz her detayı ekleyebilme seçeneğiniz bulunuyor. Ekstra talepleriniz için sizler de herhangi bir ücret alınmıyor. Ekonomik yönden herkese hitap eden metropol taksi durağı kısa süre içerisinde yapım ve teslimatı ile ihtiyaçlarınızın hızla giderilmesine destek sağlıyor.

Taksi Durağı Yapım Süreçleri Nelerdir?

Metropol taksi durağı yaptırmak isteyen bireysel ve kurumsal kişilerin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi taksi durağının yapım sürecidir. Öncelik olarak taksi durağı yapılacak olan alanın metrekaresine göre bir proje tasarlanıyor. Bu metrekarenin her bir alanını aktif olarak kullanabilirsiniz. Alanında uzman kişiler tarafından programlarda özenle hazırlanan taksi durağı projesi mimarlar tarafından onaylandıktan sonra üretim aşamasına geçilerek fabrikalarda hazırlanıyor. Tam istediğiniz metrekareye uygun olarak hazırlanan bu yapılarda çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler daha dayanıklı ve uzun yıllar bu yapıyı kullanabilmenize imkan tanıyor. Profesyonel kişiler aracılığı ile yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanan taksi durağını sizler de istediğiniz her alana yaptırabilirsiniz.

Taksi Durağı Modelleri - Metropol Konteyner Her Bütçeye Uyum Sağlıyor

Metropol taksi durağı fiyatları herkese hitap eden yapısı ile kullanıcılar ile buluşuyor. Klasik yapılar ile kıyaslandığında yaklaşık olarak %70 daha uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu taksi durağı fiyatları tercih etmiş olduğunuz metrekareye göre değişkenlik gösterebiliyor. Karmod metropol marka altında ürettiğimiz şehir estetiğine uyan ve ona göre dizayn edilen taksi durakları tam donanımlı ve modern imal etmekteyiz. Sizler, kendi ihtiyacınıza göre taksi durağı yaptırarak işletmenizin daha profesyonel bir şekilde ilerlemesine katkı sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler