Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Konteyner 300 x 400

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 3 m
  • Genişlik 4 m
Şu anda 89 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Metropol Taksi Durağı

Büyükşehirler her il ve ilçede en şok ihtiyaç duyulan ulaşım araçlarından bir tanesi taksidir. Acil durumlarda talep edilen bir yerden farklı bir noktaya rahat ve konforlu bir şekilde ulaşmak isteyen kişiler taksi talep ediyor. İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde her ilçede bir taksi durağı bulunuyor. Bir taksi durağında birden fazla taksi mevcuttur. Taksi şoförlerinin dinlenme alanı olan taksi durağı iş organizasyonlarının detaylı bir şekilde yapılarak iş bölümünün belirlenmesinde önem arz ediyor. Klasik taksi durakları yapım süreçleri yaklaşık olarak 1 yılı aşkın süre ile sizlere teslim ediliyor.

Yapım aşamasında değiştirmek istediğiniz noktalar için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Aynı zamanda inşaat malzemelerine gelen zamlar nedeni ile 1.kalite malzemeler yerine fiyat bakımından daha düşük fiyatlı ürünler kullanılarak taksi durağı inşa ediliyor. Diğer özellikleri göz önüne alındığında klasik taksi durağı yerine farklı alternatifleri tercih eden kurum ve kuruluşlar metropol taksi durağı seçeneklerinden yararlanıyor. Metropol taksi durağı, prefabrik ya da konteyner malzemeleri ile tasarlanarak sizlere sunuluyor. Tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre hazırlanan taksi durağında ekstra talep ettiğiniz her detayı ekleyebilme seçeneğiniz bulunuyor. Ekstra talepleriniz için sizler de herhangi bir ücret alınmıyor. Ekonomik yönden herkese hitap eden metropol taksi durağı kısa süre içerisinde yapım ve teslimatı ile ihtiyaçlarınızın hızla giderilmesine destek sağlıyor.

Taksi Durağı Yapım Süreçleri Nelerdir?

Metropol taksi durağı yaptırmak isteyen bireysel ve kurumsal kişilerin en çok merak ettiği noktalardan bir tanesi taksi durağının yapım sürecidir. Öncelik olarak taksi durağı yapılacak olan alanın metrekaresine göre bir proje tasarlanıyor. Bu metrekarenin her bir alanını aktif olarak kullanabilirsiniz. Alanında uzman kişiler tarafından programlarda özenle hazırlanan taksi durağı projesi mimarlar tarafından onaylandıktan sonra üretim aşamasına geçilerek fabrikalarda hazırlanıyor. Tam istediğiniz metrekareye uygun olarak hazırlanan bu yapılarda çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler daha dayanıklı ve uzun yıllar bu yapıyı kullanabilmenize imkan tanıyor. Profesyonel kişiler aracılığı ile yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanan taksi durağını sizler de istediğiniz her alana yaptırabilirsiniz.

Taksi Durağı Modelleri - Metropol Konteyner Her Bütçeye Uyum Sağlıyor

Metropol taksi durağı fiyatları herkese hitap eden yapısı ile kullanıcılar ile buluşuyor. Klasik yapılar ile kıyaslandığında yaklaşık olarak p daha uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu taksi durağı fiyatları tercih etmiş olduğunuz metrekareye göre değişkenlik gösterebiliyor. Karmod metropol marka altında ürettiğimiz şehir estetiğine uyan ve ona göre dizayn edilen taksi durakları tam donanımlı ve modern imal etmekteyiz. Sizler, kendi ihtiyacınıza göre taksi durağı yaptırarak işletmenizin daha profesyonel bir şekilde ilerlemesine katkı sağlayabilirsiniz.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler