Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KWD 141 Duş Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
Şu anda 16 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Banyo Konteyner

Dünyanın önde gelen banyo konteyner üreticisi Karmod, çok değişik ve ekonomik fiyatlara yüksek kaliteli farklı banyo konteyner modelleri inşa ediyor. Birbirinden modern yapıları ile herkesin tarzına hitap etmeyi başaran banyo konteyner dünyanın her bir noktasında kullanıma sunuluyor. Pratik kullanımı ve avantajlı fiyatları ile iş yükünüzün hafifletilmesine olanak sağlayan bu konteyner yapılar farklı model seçenekleri ile de kullanıcılar ile buluşuyor. Tamamen kendi tarzınıza uygun olan seçeneklerden yararlanabilmenize imkan tanıyan bu yapılar alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanıyor. Klasik betonarme yapılarda banyo yapısının tüm detayları ile sizlerin ilgilenmesi gerekir. Aynı zamanda yapı içerisinde değiştirmek istediğiniz alanlar için ekstra bir ücret ödemeniz zorunludur. Konteyner yapılarda, yapım sürecinde bizzat siz görev edinmenizden dolayı yapının tüm detayları sizlerin onayınıza istinaden üretime başlar. Belirli bir proje dahilinde hazırlanan bu yapılar son teknoloji ürünler aracılığıyla sıfır hata ile üretilir.

Banyo konteyneri, kısa süreli kurulumları sayesinde acil ihtiyaçlarınızda sizlere pratik çözüm sunar. Türkiye’nin her noktasına yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde sizlere hazır olarak teslim edilen konteyner, tercih etmiş olduğunuz yapının boyutuna göre daha erken süre içerisinde de teslim edilebilir. Sizler de ihtiyaçlarınızı konteyner yapılar ile gidermek ve oldukça uygun fiyatlara bu yapılara sahip olmak için Karmod firmasının eşsiz ve kusursuz konteyner tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Banyo Konteyneri Fiyatları ve Modelleri

Banyo konteyneri fiyatları ve modelleri bu yapıları tercih etmek isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği noktalardan bir tanesidir. Banyo konteyner modelleri çok üniteli ve tek üniteli olarak dizayn edilebiliyor. Kurulum yapılacak olan alanların kişi sayısına göre orta boyutlarda bir yapı yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda konteyner yapılarının dış kısmının da şık ve modern durmasını talep ederseniz dış kaplama seçenekleri arasından dilediğiniz renk ve deseni yaptırabilirsiniz.

Banyo konteyner fiyatları piyasada yer alan klasik yapılara göre yaklaşık olarak daha uygun fiyatlar ile kullanıcı ile buluşuyor. Sizler de bütçeniz ile uyumlu olan bu yapı seçeneklerinden tarzınıza ve işletmenize uygun olan modelleri oldukça ekonomik tutarlara yaptırabilirsiniz.

Banyo Konteyner Her Detayı Hazır Olarak Sizlere Teslim Ediliyor

Banyo konteyneri yapıları boya, yer döşemesi, elektrik ve su tesisatı, aksesuar aparatlarının yerleştirilmesi gibi tüm detayları hazır bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Ekstra herhangi bir işlem yapmadan hazır olarak teslim alabileceğiniz konteyner yapılar, uzun süreli olarak kullanabileceğiniz bir yapıdır. Sizler de avantajlı fiyatlardan ve modellerden yararlanarak konteyner yapıları yaptırabilirsiniz.

Kullanıma hazır banyo ve duş konteyneri farklı kullanım alanlarında en pratik çözüm. Şantiye yapıları, dinlenme tesisleri, spor kulüpleri hazır banyo yapılarını en çok tercih eden mekanlar arasında. Hazır konsept banyo yapıları üretiminde Karmod konteyner firması kalitesiyle öne çıkmaktadır. Hazır üniteleri, özel sızdırmazlıkta ıslak zemin uygulamaları, paslanmaz yenilikçi sistemiyle Karmod banyo konteyneri çok sayıda avantaja sahip.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler