Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KWD 141 Duş Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
Şu anda 38 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Banyo Konteyner

Dünyanın önde gelen banyo konteyner üreticisi Karmod, çok değişik ve ekonomik fiyatlara yüksek kaliteli farklı banyo konteyner modelleri inşa ediyor. Birbirinden modern yapıları ile herkesin tarzına hitap etmeyi başaran banyo konteyner dünyanın her bir noktasında kullanıma sunuluyor. Pratik kullanımı ve avantajlı fiyatları ile iş yükünüzün hafifletilmesine olanak sağlayan bu konteyner yapılar farklı model seçenekleri ile de kullanıcılar ile buluşuyor. Tamamen kendi tarzınıza uygun olan seçeneklerden yararlanabilmenize imkan tanıyan bu yapılar alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanıyor. Klasik betonarme yapılarda banyo yapısının tüm detayları ile sizlerin ilgilenmesi gerekir. Aynı zamanda yapı içerisinde değiştirmek istediğiniz alanlar için ekstra bir ücret ödemeniz zorunludur. Konteyner yapılarda, yapım sürecinde bizzat siz görev edinmenizden dolayı yapının tüm detayları sizlerin onayınıza istinaden üretime başlar. Belirli bir proje dahilinde hazırlanan bu yapılar son teknoloji ürünler aracılığıyla sıfır hata ile üretilir.

Banyo konteyneri, kısa süreli kurulumları sayesinde acil ihtiyaçlarınızda sizlere pratik çözüm sunar. Türkiye’nin her noktasına yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde sizlere hazır olarak teslim edilen konteyner, tercih etmiş olduğunuz yapının boyutuna göre daha erken süre içerisinde de teslim edilebilir. Sizler de ihtiyaçlarınızı konteyner yapılar ile gidermek ve oldukça uygun fiyatlara bu yapılara sahip olmak için Karmod firmasının eşsiz ve kusursuz konteyner tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Banyo Konteyneri Fiyatları ve Modelleri

Banyo konteyneri fiyatları ve modelleri bu yapıları tercih etmek isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği noktalardan bir tanesidir. Banyo konteyner modelleri çok üniteli ve tek üniteli olarak dizayn edilebiliyor. Kurulum yapılacak olan alanların kişi sayısına göre orta boyutlarda bir yapı yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda konteyner yapılarının dış kısmının da şık ve modern durmasını talep ederseniz dış kaplama seçenekleri arasından dilediğiniz renk ve deseni yaptırabilirsiniz.

Banyo konteyner fiyatları piyasada yer alan klasik yapılara göre yaklaşık olarak %80 daha uygun fiyatlar ile kullanıcı ile buluşuyor. Sizler de bütçeniz ile uyumlu olan bu yapı seçeneklerinden tarzınıza ve işletmenize uygun olan modelleri oldukça ekonomik tutarlara yaptırabilirsiniz.

Banyo Konteyner Her Detayı Hazır Olarak Sizlere Teslim Ediliyor

Banyo konteyneri yapıları boya, yer döşemesi, elektrik ve su tesisatı, aksesuar aparatlarının yerleştirilmesi gibi tüm detayları hazır bir şekilde sizlere teslim ediliyor. Ekstra herhangi bir işlem yapmadan hazır olarak teslim alabileceğiniz konteyner yapılar, uzun süreli olarak kullanabileceğiniz bir yapıdır. Sizler de avantajlı fiyatlardan ve modellerden yararlanarak konteyner yapıları yaptırabilirsiniz.

Kullanıma hazır banyo ve duş konteyneri farklı kullanım alanlarında en pratik çözüm. Şantiye yapıları, dinlenme tesisleri, spor kulüpleri hazır banyo yapılarını en çok tercih eden mekanlar arasında. Hazır konsept banyo yapıları üretiminde Karmod konteyner firması kalitesiyle öne çıkmaktadır. Hazır üniteleri, özel sızdırmazlıkta ıslak zemin uygulamaları, paslanmaz yenilikçi sistemiyle Karmod banyo konteyneri çok sayıda avantaja sahip.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler