Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW6 230X600 WC - Duş Konteyner

  • Yükseklik 26,4 m
  • Derinlik 23 m
  • Genişlik 60 m
Şu anda 20 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Şantiye Wc Duş Konteyner

Konteyner sektörü son dönemlerde en çok araştırılan ve tercih edilen yapı sektörleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Her alanda sıklıkla rastlanan konteyner yapılar bu denli tercih edilmesinden dolauı birbirinden farklı model ve kategori ile piyasada satışa sunuluyor. Özellikle kısa süreli işlemlerde kullanılması avantaj sağlayan konteyner yapılar herkese hitap edilebilmesi ile birçok kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Şantiyelerde çalışan personellerin günlük ihtiyaçlarını giderebilmesi için şantiye wc duş konteyner yapıları revaçta olan bir modeldir.

Personel yoğunluğunuza göre belirli bir metrekare alana inşa edebilmenize imkan tanıyan konteyner yapılar, birbirinden şık tasarımları ile modern mimari yapıya ayak uyduruyor. Şantiye wc duş konteyner tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi hangi boyutlarda konteyner tercih edileceğidir. Konteyner boyutları yapının fiyatlarını etkileyen en önemli unsur olmasından dolayı ihtiyacınıza yönelik yaptırmanızda fayda vardır. Örnek olarak gösterilecek olur ise tek kabinli olan wc duş konteyner yapıları fiyat bakımından herkese hitap eden bir yapıdır. Ancak personel sayısının fazla olduğu noktalarda 7 ila 10 kabinli olarak tercih edilen wc duş konteyner fiyatları tek kabinli yapılara göre daha yüksek fiyatlıdır.

Şantiye wc duş konteyner yapılarında 1.kalite malzemeler kullanılarak tasarımları yapılıyor. Yapımında sağlığın korunmasına olanak sağlayan malzemeler kullanılan şantiye wc duş konteyner kurum ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yerini alıyor.

Şantiye Wc Duş Konteyner Uzun Ömürlü Kullanıma Sahip

Şantiye wc duş konteyner, uzun ömürlü kullanıma sahip bir yapıdır. Esnek bir malzemeden yapılmasından dolayı 15 yıl rahatlıkla kullanabilmenize imkan tanıyan bu yapılar depreme de dayanıklıdır. Her zevke uyumlu olan zengin model ağına sahip olan bu yapılar hem şık hem de modern mimari tasarımları ile kullanıcılar ile buluşuyor. Personelleriniz için en iyisini yaptırmak isteyen kurum ve kuruluşlar konteyner yapıları tercih ediyor. Maliyet bakımından da her bütçeye uyumlu olan bu yapıları dilediğiniz her konuma yaptırabilirsiniz.

Şantiye Wc Duş Konteyner Fiyatları ve Modelleri ile Her Bölgede Tercih Ediliyor

Pratik kullanımı ve kolay kurulumları ile şantiye içerisine acil olarak konumlandırılması gereken konteyner yapılar tam olarak isteğinize uygun olarak tasarlanıyor. Sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile günden güne büyüyen bir sektör haline gelen konteyner yapılar Türkiye’nin her bir noktasında rastlanan bir yapıdır. Son teknoloji ürünler aracılığı ile monte edilen şantiye wc duş konteyner yapılar sizlere ekstra masraf ve iş yükü oluşturmuyor. İnşaat ve maden şantiye alanları gibi işçilerin ihtiyaçlarının en pratik yolu pisuvarlı WC duş konteyner ünitelerini en ekonomik fiyata tuvaletleri sağlıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler