Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

K7001 Hazır Konteyner - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Toplam m² 6,94 m
Şu anda 46 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hazır Konteyner

Şık, modern, ufak yapıları ile herkesin ihtiyacına yönelik hizmet veren konteyner, kurumsal firmalarında ilk tercihleri arasında yer alıyor. İnşaat sektöründe yaşanan fahiş fiyat artışları klasik yapıların fiyatlarının da artmasına neden oldu. Bu nedenle çeşitli kurum ve kuruluşlar maliyetlerinin artmasına neden olan bu yapılar yerine farklı sektörlere yöneliyor. Yapılan araştırmalara göre yaklaşık %70 oranında artış gösteren konteyner yapılar hem firmalar için hem de bireysel kişiler için uygun bir yapıdır. Birçok ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenize imkan tanıyan bu yapılar belirlenen fiyatları ile de her bütçeye hitap ediyor. Türkiye’nin her yerinde kullanılan bu yapıları ister cafe olarak, ister depo olarak, isterseniz ev olarak ve isterseniz de ofis olarak kullanabilme imkanınız bulunuyor. Her biri ayrı metrekareye sahip olan ofis, ev ve benzeri yapılar tamamen sizlere özgü metrekareye göre şekillenerek üretiliyor. Sizlerde üretim aşamasında ekstra talep ettiğiniz detayları projeye dahil ederek dilediğiniz yapıyı kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Kurumsal firmaların depo alanları olmazsa olmaz yapıların başında geliyor. Ürünlerin güvenli bir lokasyonda muhafaza edilmesi, kapalı alanlarda kalması önem arz eder. Bu nedenle merkez ofisin bulunduğu noktalar dışında kiralanan depolar hem artı iş yüküne neden oluyor hem de yüksek fiyatlı maliyet çıkarıyor. Ancak hazır konteyner yapıları imar izni alınan her bölgeye kurulum yapılabiliyor. Sizlerde hazır konteyner yapılarının avantajlarından yararlanmak isterseniz satın alabilirsiniz.

Modüler hazır yapılarda en doğru seçimi yapabilmeniz için güvenilir konteyner markası ile iletişime geçin. Yeni nesil teknoloji ile üretilen Karmod yapıları uzun yıllar güvenle kullanılır. Yıllar geçse de ilk günkü kullanım performansını asla kaybetmez.

Yüksek Fiyatlar Konteyner İle Rafa Kalkıyor

Artan maliyetler hem kurumsal hem de bireysel kişiler için büyük sorun teşkil ediyor. Bu nedenle yapımları hem az maliyetli hem de iş yükünün daha az olduğu yapı seçeneklerine yönelen firmalar ilk olarak konteyner yapılarını inceliyor. Konteyner yapılarının gelişme göstermesi ve herkese hitap etmesi açısından farklı özellikleri bulunuyor. Avantajlı yapıları ile işlerinizin kolaylaşmasını sağlayan konteyner, her türlü tesisat, boya ve diğer işlemleri de hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Klasik yapılarda bu işlemleri hem sizin yapmanız, hem de bu işlemler için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. Yüksek fiyatlar ödemek yerine konteyner seçenekleri ile oldukça uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Konteyner Yapıları Ne Zamana Teslim Ediliyor?

Sipariş kaydı oluşturulan hazır konteyner için vakit kaybetmeden yapımlara başlanıyor. Yaklaşık olarak 10 iş gününde her noktası hazır olarak teslim edilen konteyner teslim süreci tercih etmiş olduğunuz boyutlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Klasik yapılarda yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yıl arasında değişen teslimat seçenekleri yerine zamandan tasarruf etmenize imkan tanıyan konteyner seçeneklerini tercih edin.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler