Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Satış Büfeleri 300 x 300

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 3 m
  • Genişlik 3 m
Şu anda 97 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Satış Büfeleri

İster büyükşehir, ister küçük şehir fark etmeksizin her alanda satış büfeleri ihtiyaçlarınızın giderilmesine destek oluyor. Özellikle büyükşehirlerde otobüs duraklarının yanına konumlanan satış büfelerine acil ihtiyaçlarınızda rahatlıkla ulaşarak dilediğinizi temin edebilme imkanınız bulunuyor. Aynı zamanda bir satış büfesi açarak ekonomik yönden gelir elde etmek isteyen kişiler satış büfeleri yaptırmak için konteyner sektörüne yöneliyor. Eski dönem verileri ile kıyaslandığında klasik betonarme satış büfeleri hem maliyet hem de dezavantajları bakımından kullanıcılara fayda sağlamıyor. Ekstra maliyetleri de ortaya çıkan klasik satış büfeleri yerine konteyner satış büfeleri son dönemlerde revaçta olan bir yapıdır. Her detayı ile dikkat çeken ve kullanıcı dostu olan konteyner satış büfeleri kullanıcılara büyük oranda fayda sağlıyor.

Satış büfeleri yapı olarak ufak çaplı bir alana dizayn ediliyor. Bu nedenle konteyner yapıları satış büfeleri için en uygun yapıdır. İstenilen her boya göre yapılabilmesi özelliği ile her ihtiyaç için uygun olan konteyner yapılar şık tasarımları ile de sizlere özgü bir model oluşturuluyor. Sizler de konteyner satış büfeleri seçenekleri arasından ihtiyacınız olan modeli tercih edebilir ya da yeniden bir model yaptırabilirsiniz. Yeni nesil estetik prefabrik satış büfeleri dış mekanlara uygun parklarda, alışveriş merkezlerinde ve sokaklarda ürünlerinizi satmanın en kolay yoludur.

Konteyner Satış Büfelerini Hazır Olarak Teslim Alın

Konteyner satış büfeleri yaptırmak isteyen kullanıcıların sahip olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi sizlere her detayı hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Ekstra herhangi bir maliyet gerektirmeden oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Herkesin bütçesine uyumlu olan fiyatlar ile ergonomik tasarımlara sahip olan konteyner satış büfeleri her alanda kurulum yapılabiliyor. Türkiye’nin her noktasında her sektöre hitap eden yapısı ile kullanıma hazır olarak satışa sunulan konteyner, esnek yapısı nedeni ile dışarıdan gelen darbelere karşın koruma sağlıyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz konteyner, kaliteli malzemelerden oluşturuluyor. Sizler de hem kaliteli, hem de minimalist tarzı ile her noktaya uyan bir yapı tercih etmek isterseniz konteyner yapılarını tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Satış Büfeleri - Metropol Konteyner Her Noktada

Konteyner satış büfeleri, fiyat ve özellikleri bakımından herkese hitap etmesinden dolayı son dönemlerde adından sıkça söz edilen ve araştıran yapıların başında geliyor. Düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı her noktada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Satış büfeleri içerisine eklenen raf sistemleri ile tüm ürünlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirerek satışa hazır bir hale getirebilirsiniz. Konteyner satış büfelerinin tüm alanları aktif olarak kullanılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Böylelikle alandan da tasarruf edebilmeniz sağlanıyor. Kusursuz satış büfesi için hiç düşünmeden konteyner yapılarını tercih edin.

Yeni iş yerinizi nerede istersiniz? Metropol satış mağazanız dilediğiniz yerde kullanımınıza hazır. Yapıları Dünyada 130’u aşkın ülkede güvenle kullanılan konteyner markası Karmod Metropol tercih edin. Hiç zaman kaybetmeden yapınız size gelir gelmez yatırımlarınızı aynı gün kazanca dönüştürmeye başlayın.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler