Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KWD 701 Wc Konteyner

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
Şu anda 21 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Duş Tuvalet Üniteleri

Konteyner duş tuvalet üniteleri hem rahat hem de konforlu yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Tam anlamıyla tasarım harikası bir ürünüdür. Kullanımı ve inşa süreci oldukça pratik olan bir yapı olmasından dolayı bireysel ve kurumsal kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Duş tuvalet üniteleri konteyner yapıları her alanda kullanıma uygun olarak dizayn ediliyor ve üretiliyor. Üretim aşamasında eklemek istediğiniz tüm detayları ekleyerek dilediğiniz bir model oluşturabilme şansınız bulunuyor.

Duş tuvalet üniteleri konteyner yapılarının sağlamış olduğu avantajlardan en önemlisi kısa süre içerisinde teslimat seçeneğidir. Özellikle inşaat işlemlerinde acil olarak personellerin ihtiyaçlarının giderilmesi için kurulması gereken duş tuvalet üniteleri tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebilir. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde yapımı tamamlanan konteyner tuvalet yapıları esnek malzemeden üretilmesinden dolayı oldukça kalitelidir. Aynı zamanda depreme uygun olarak inşa edilen bu yapılar uzun süreli kullanım sağlar. Tüm bakım ve onarım aşamaları kurulum sürecinde tamamlanmasından dolayı ekstra bakım gerektirecek herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi işlemler kurulum aşamasında tamamlanır. Aynı zamanda duş ve tuvalet üniteleri kurulum yapılacak olan alana göre iki aşamalı olarak tamamlanır. Bu aşamalar kurulum yapılacak noktaya göre belirlenir.

Alanında Uzman Kadrosu ile Hızlı Kurulumlardan Yararlanın

Duş tuvalet üniteleri konteyner yapıları alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet veriyor ve hızlı kurulum avantajlarından faydalanmanıza imkan tanıyor. Özel üretim tesislerinde kaliteli aksesuarlar ile hazırlanan duş tuvalet üniteleri istediğiniz her model yapılabiliyor. İhtiyacınıza ve personel yoğunluğunuza göre tercih edebileceğiniz birden fazla üniteleri duş tuvalet ünite içerisine dahil ederek çoklu ünite tuvalet yaptırabilirsiniz. Bireysel kullanıcılar tek ünite tuvalet tercih ederler. Bu tuvalet ve duş ünite modeli fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlıdır. Herkesin ihtiyacına cevap veren nitelikte zengin ürün çeşidine sahip olan duş tuvalet ünitesi farklı tasarımları ile de kurulum yapılan alana uyum sağlıyor.

Modern Ürün Çeşidi ile Konteyner Duş Üniteleri Her Noktada

Son teknoloji ürünler ile üretilen duş tuvalet üniteleri modern yapı seçenekleri ile herkesin tarzına hitap ediyor. Ekstra talep ettiğiniz detaylar var ise ekstra herhangi bir ücret ödemeden duş tuvalet üniteleri yaptırarak dilediğiniz alanlara kurulum yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasında kullanılan konteyner duş üniteleri her alana uyumlu yapısı ile kolay bir kullanım sağlıyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz duş tuvalet üniteleri konteyner tercih edebilirsiniz.

Dünyanın en kaliteli seyyar tuvalet ve duş ünitelerin üreticisi Karmod, tuvalet ve banyo konteynerleriyle üst düzey müşteri memnuniyeti sunmayı devam ediyor. Sizler de bu kaliteli tasarımları tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler