Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KWD 701 Wc Konteyner

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Genişlik 6,94 m
Şu anda 44 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Duş Tuvalet Üniteleri

Konteyner duş tuvalet üniteleri hem rahat hem de konforlu yapılar arasında ilk sırada yerini alıyor. Tam anlamıyla tasarım harikası bir ürünüdür. Kullanımı ve inşa süreci oldukça pratik olan bir yapı olmasından dolayı bireysel ve kurumsal kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Duş tuvalet üniteleri konteyner yapıları her alanda kullanıma uygun olarak dizayn ediliyor ve üretiliyor. Üretim aşamasında eklemek istediğiniz tüm detayları ekleyerek dilediğiniz bir model oluşturabilme şansınız bulunuyor.

Duş tuvalet üniteleri konteyner yapılarının sağlamış olduğu avantajlardan en önemlisi kısa süre içerisinde teslimat seçeneğidir. Özellikle inşaat işlemlerinde acil olarak personellerin ihtiyaçlarının giderilmesi için kurulması gereken duş tuvalet üniteleri tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebilir. Yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde yapımı tamamlanan konteyner tuvalet yapıları esnek malzemeden üretilmesinden dolayı oldukça kalitelidir. Aynı zamanda depreme uygun olarak inşa edilen bu yapılar uzun süreli kullanım sağlar. Tüm bakım ve onarım aşamaları kurulum sürecinde tamamlanmasından dolayı ekstra bakım gerektirecek herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Su tesisatı ve elektrik tesisatı gibi işlemler kurulum aşamasında tamamlanır. Aynı zamanda duş ve tuvalet üniteleri kurulum yapılacak olan alana göre iki aşamalı olarak tamamlanır. Bu aşamalar kurulum yapılacak noktaya göre belirlenir.

Alanında Uzman Kadrosu ile Hızlı Kurulumlardan Yararlanın

Duş tuvalet üniteleri konteyner yapıları alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet veriyor ve hızlı kurulum avantajlarından faydalanmanıza imkan tanıyor. Özel üretim tesislerinde kaliteli aksesuarlar ile hazırlanan duş tuvalet üniteleri istediğiniz her model yapılabiliyor. İhtiyacınıza ve personel yoğunluğunuza göre tercih edebileceğiniz birden fazla üniteleri duş tuvalet ünite içerisine dahil ederek çoklu ünite tuvalet yaptırabilirsiniz. Bireysel kullanıcılar tek ünite tuvalet tercih ederler. Bu tuvalet ve duş ünite modeli fiyat bakımından da oldukça uygun fiyatlıdır. Herkesin ihtiyacına cevap veren nitelikte zengin ürün çeşidine sahip olan duş tuvalet ünitesi farklı tasarımları ile de kurulum yapılan alana uyum sağlıyor.

Modern Ürün Çeşidi ile Konteyner Duş Üniteleri Her Noktada

Son teknoloji ürünler ile üretilen duş tuvalet üniteleri modern yapı seçenekleri ile herkesin tarzına hitap ediyor. Ekstra talep ettiğiniz detaylar var ise ekstra herhangi bir ücret ödemeden duş tuvalet üniteleri yaptırarak dilediğiniz alanlara kurulum yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasında kullanılan konteyner duş üniteleri her alana uyumlu yapısı ile kolay bir kullanım sağlıyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz duş tuvalet üniteleri konteyner tercih edebilirsiniz.

Dünyanın en kaliteli seyyar tuvalet ve duş ünitelerin üreticisi Karmod, tuvalet ve banyo konteynerleriyle üst düzey müşteri memnuniyeti sunmayı devam ediyor. Sizler de bu kaliteli tasarımları tercih edebilirsiniz.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler