Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
En Çok Satan

İnşaaat Konteyner K1001 - 3X7m

 • Yükseklik 2,64 m
 • Genişlik 6,94 m
 • Derinlik 2,99 m
 • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 53 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner yapıların lider markası ve sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Karmod tarafından kaynaksız üretim teknolojisinden yararlanılarak modern tesislerde ve en yüksek standartlarda üretilen konteynerler, inşaat sektörünün en önemli ürünlerinin başında gelir.

Bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilecek şekilde tasarlanan ve işlevsel yaşam alanları hazırlayabilmenize olanak tanıyan inşaat konteyner, inşaat alanlarının vazgeçilmez unsurları arasında yer alır.

İnşaat Konteyner Nedir?

İnşaaat Konteyner

İnşaat konteyner, inşaat projeleri için kullanılan bir tür nakliye konteyneridir. Bu konteynerler genellikle çelikten yapılır ve güçlü ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanır. Şantiyelerde sıklıkla karşılaşılan zorlu koşullara dayanma kabiliyetleri sayesinde araç, gereç ve malzemeleri depolamak için kullanılabilir.

Genellikle kapı, pencere ve havalandırma gibi bileşenlerle modifiye edilerek geçici ofis veya depolama alanı olarak kullanım için tercih edilir.

Bazı inşaat konteynerleri ayrıca şantiyelerde işçi olarak çalışan kişilere konforlu bir çalışma ortamı sağlanması için ısıtma ve havalandırma gibi özelliklerle donatılır.

İnşaat konteyner denildiğinde akla ilk gelen isim olan Karmod, 1.kalite çelik konstrüksiyon malzemelerden üretilen inşaat konteynerleri ile klasik betonarme yapılara göre oldukça uygun fiyatlar sunar. Ayrıca hızlı imalat ve yerinde hızlı kurulum sağlar ve demontaj özelliği ile istediğiniz her noktaya kurulabilir.

İnşaat Konteynerlerinin Avantajları Nelerdir?

Hızlı kurulum ve kolay nakliye avantajı ile şantiyelerde kullanım için müşterilerine çeşitli model ve ebatlarda inşaat konteynerler sunan Karmod, aşağıdaki nedenlerden dolayı Türkiye'nin en kaliteli ve en çok satılan konteyneridir.

 1. Taşınabilirlik

Karmod inşaat konteynerleri, bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilecek şekilde tasarlanır. Bu da konteynerleri, alanın sınırlı olduğu veya projenin uzak bir bölgede yer aldığı şantiyelerde kullanım için uygun bir seçenek haline getirir.

 1. Dayanıklılık

Karmod inşaat konteynerleri 1.kalite çelik konstrüksiyon malzemeden yapılır ve rüzgar, yağmur ve aşırı sıcaklıklar gibi zorlu koşullara dayanabilecek şekilde tasarlanır.

 1. Uyarlanabilirlik

Karmod inşaat konteynerleri; kapı, pencere, havalandırma, elektrik ve sıhhi tesisat sistemleri gibi seçeneklerle projenin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde kolayca uyarlanabilir.

 1. Uygun Maliyet

Karmod inşaat konteynerleri genellikle geleneksel inşaat yöntemlerinden daha uygun maliyetlidir, çünkü üretimi için daha az işçilik ve malzeme gerektirir. Ayrıca gerektiğinde bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilir.

 1. Sürdürülebilirlik

İnşaat konteynerleri, inşaat projeleri için sürdürülebilir bir seçenektir. Proje tamamlandıktan sonra yeniden kullanılabilir ve israfı ve yeni malzeme ihtiyacını azaltır.

İnşaat Konteyner Yapım Süreçleri Nelerdir?

Çeşitli özelliklerde ve farklı ölçülerde üretilen inşaat konteynerlerimiz, modern tesislerimizde inşa edilip teslim edilir. Saatler içinde kurulumu tamamlanan konteynerlerimizin yapım süreci aşağıdaki aşamaları kapsar:

 1. Projelendirme

İnşaat konteyner yapım sürecimizin ilk aşaması projelendirmedir. İstenilen her ebatta tasarlanıp üretilebilen konteynerler, profesyonel ekibimiz aracılığıyla özel programlarda hazırlanır.

 1. Kesim 

Projenizin özel ihtiyaçlarına göre belirlenen inşaat konteyner ölçüleri tek tek kontrol edilerek kesilir ve kaynaksız üretim teknolojisinden yararlanılarak üretilir.

 1. Kum püskürtme ve boyama

Konteyner, pas veya kiri temizlemek için kumlanır ve ardından daha fazla korozyonu önlemek için koruyucu bir kaplama ile boyanır.

 1. Kapı ve pencere ekleme

Kapı ve pencereler, projenizin özel gereksinimlerine göre monte edilir.

 1. Yalıtım ve hava koşullarına dayanıklılık

Konteyner, kullanıma uygun hale gelmesi için hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde yalıtılır.

 1. Elektrik ve sıhhi tesisat ekleme

Aydınlatma ve akan su sağlamak için konteynere elektrik kabloları ve sıhhi tesisat sistemleri kurulur.

 1. Son rötuşlar

Konteynerin içini kullanım için daha rahat ve işlevsel hale getirmek için alçıpan, boya ve diğer kaplamalar yapılır.

Karmod inşaat konteyner yapım süreci, konteyneri bir inşaat alanında kullanıma uygun hale getirmek için kesme, kumlama, boyama ve çeşitli özellik ve sistemlerin kurulmasını içerir.

İnşaat Konteynerlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

İnşaat konteyneri

Karmod tarafından her detayı özenle hazırlanarak teslim edilen inşaat konteyner, hem konut hem de ticari projeler dahil olmak üzere birçok inşaat projesinde kullanılır. İnşaat konteynerleri kullanan müşterilerimizin yaygın kullanımları aşağıdakileri içerir:

 1. Yerinde ofisler

Şantiyelerde işçi olarak çalışan kişiler için inşaat süresince geçici ofisler oluşturmak üzere kullanılır.

 1. Depolama 

İnşaat konteynerleri araç, gereç ve malzemeleri yerinde depolamak için kullanılabilir. Bu sayede şantiyeyi düzenli ve verimli tutmaya yardımcı olur.

 1. Yemekhane ve dinlenme alanı

İnşaat konteyner, şantiyelerde işçi olarak çalışan kişilerin gün içinde yemek yemeleri ve dinlenmeleri için bir alan sağlayarak yemekhane veya dinlenme alanlarına dönüştürülebilir.

 1. İlk yardım istasyonları

İnşaat konteyner, ilk yardım istasyonlarına veya tıbbi kliniklere dönüştürülebilir. Bu da şantiyelerde işçi olarak çalışan kişilerin gerektiğinde tıbbi tedavi görmeleri için güvenli ve emniyetli bir alan sağlar.

Genel olarak, inşaat konteynerleri, çok çeşitli ihtiyaçlar için geçici çalışma alanı ve depolama çözümleri sağlayan, şantiyelerde kullanım için çok yönlü ve kullanışlı bir seçenektir.

En Zorlu Koşullara Dayanıklı Olacak Şekilde Tasarlanan İnşaat Konteyner Modelleri

Karmod her biri özel ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamak için tasarlanmış birkaç farklı inşaat konteyner modeli sunar. Bazı yaygın inşaat konteyner modellerimiz aşağıdakileri içerir:

 1. Standart nakliye konteyneri

En temel inşaat konteyneri türüdür ve 1.kalite çelik konstrüksiyon malzemeden yapılır.

 1. Yüksek küp konteyner

Bu tür inşaat konteyneri, standart bir nakliye konteynerine benzer, ancak daha uzundur.

 1. Open-top konteyner

Bu tip inşaat konteyneri, büyük veya hacimli eşyaların kolayca yüklenmesine ve boşaltılmasına olanak tanıyacak şekilde üstü açık olarak tasarlanır.

 1. Düz raflı konteyner

Bu tip konstrüksiyon konteyner; düz, üstü açık ve kenarları veya uçları olmayacak şekilde tasarlanır. Bu da konteyneri uzun veya düzensiz şekilli eşyaların taşınması için uygun hale getirir.

 1. Soğutmalı konteyner

Soğutmalı inşaat konteyneri, bir soğutma sistemi ile donatılır. Bu da konteyneri çabuk bozulan malları depolamak veya serin bir çalışma ortamı sağlamak için uygun hale getirir.

 1. Özelleştirilmiş konteyner

Bu inşaat konteyneri, belirli ihtiyaç veya gereksinimleri karşılamak için tasarlanır. Kapılar, pencereler, havalandırma, elektrik ve sıhhi tesisat sistemleri vb. bileşenler müşterilerin isteklerine göre özelleştirilebilir.

Karmod’da birçok farklı inşaat konteyneri modeli mevcuttur. Fakat belirli bir proje için en iyi seçenek, projenin özel ihtiyaç ve gereksinimlerine bağlıdır. 

Güvenli ve Uygun Maliyetli İnşaat Konteyner Fiyatları

İnşaat konteyner fiyatları; konteynerin boyutu, modeli ve özellikleri gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Konteynerin boyutuna ve durumuna bağlı olarak, standart bir inşaat konteyneri için ortalama bir fiyat almak isterseniz, hemen Karmod uzman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir inşaat konteyneri satın almanın sizin için uygun maliyetli bir seçenek olmadığını düşünüyorsanız, Karmod, kiralık inşaat konteynerleri ile size daha uygun maliyetli seçenekler de sunar.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler