Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
En Çok Satan

K1001 İnşaat Konteyneri - 3x7m

  • Yükseklik 2,64 m
  • Genişlik 6,94 m
  • Derinlik 2,99 m
  • Toplam m² 20,75 m²
Şu anda 51 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

İnşaat Konteyner

Konteyner, rahat kullanımı ve pratik yapımları sayesinde her sektöre hitap eden bir ürün haline geldi. Tüm ihtiyaçlarınız için çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz konteyner, inşaat sektörünün en önemli ürünlerinin başında geliyor. İnşaat, Türkiye’nin her ilinde yapılan ve yapım esnasında işçilerin kalabilmesi, gün içerisinde yemeklerini yiyebilmesi ve inşaat malzemelerinin zarar görmemesi adına kapalı alanlarda kalması gerekir. Klasik betonarme bir yapı inşa etmek inşaat sektörü için uygun değildir. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi klasik betonarme yapılar kurulduğu alanda kalan yapılardır. İnşaat işlemleri bittikten sonra kurulan bu yapıyı farklı bir lokasyona taşımak imkansızdır. Ancak konteyner yapılar istenildiği zaman farklı bir noktaya taşınabilmesinden dolayı dilediğiniz her noktada kullanabilme imkanınız bulunuyor. Aynı zamanda klasik betonarme yapılara göre oldukça uygun fiyatlara sahip olan inşaat konteyner, herkesin bütçesine uyumludur. Yapım ve teslim aşaması kısa süreli olmasından dolayı acil ihtiyaçlarınızda konteyner tercih ederek dilediğiniz boyutlarda bir konteyner inşa edebilirsiniz.

İnşaat Konteyner Yapım Süreçleri Nelerdir?

İnşaat konteyner yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi konteynerın ne şekilde yapıldığıdır. Özenle her detayı hazırlanarak sizlere hazır olarak teslim edilen inşaat konteyner, özel üretim tesislerinde hazırlanıyor. Kullanılan malzemeler her ile ve her koşula hitap edebilmesi için 1.kalite çelik konstrüksiyon malzemelerden meydana getiriliyor. Sağlam bir yapısı olmasından dolayı uzun yıllar kullanıma uygun olan inşaat konteyner, demontaj özelliği ile her noktaya kurulabiliyor.

İnşaat konteyner, yapımının ilk aşaması proje aşamasıdır. İstenilen her boyut ve genişlikte üretilebilen bu yapılar uzmanlar aracılığı ile her detayı tasarlanarak özel programlarda hazırlanır. Hazırlanan bu proje neticesinde kesim işlemlerine başlanır ve özenle ölçümleri tek tek kontrol edilerek parçaların kesimleri yapılır. İşlemler bittikten sonra donanımlı nakliye araçları ile tarafınıza yönlendirilir. Sizler proje aşamasında konteyner içerisine dahil etmek istediklerinizi ekleterek daha geniş ya da daha küçük bir yapıda konteyner yaptırabilirsiniz. Türkiye ve yurtdışı inşaat projelerinde yüksek kaliteli izolasyonlu inşaat konteyneri tercih ediliyor. Türkiye'nin önde gelen güvenilir konteyner üretici firmasından talepte bulunabilirsiniz.

İnşaat Konteyneri Fiyatları ve Modelleri ile Her Yerde Tercih Ediliyor

Geçmiş veriler ele alındığında konteyner yapılarına olan talep artış gösteriyor. Çok amaçlı kullanımı sayesinde her sektörün kullanabileceği tarzda üretilen konteyner inşaat yapıları, tamamen sizin isteğinize göre tasarlanıyor. Model, kalite ve benzeri tüm detaylar her geçen gün zenginleştirilerek sizlere sunuluyor. Her zevki yansıtmayı başaran modelleri ile sizler de hem şık hem de sizlere fayda sağlayacak konteyner yaptırabilirsiniz. Konteyner içerisine dahil edilecek tüm ayarlamalar konteyner fiyatına dahildir. Ekstra herhangi bir maliyet oluşturmadan ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler