Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Konteyner 200 x 300

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 2 m
  • Genişlik 3 m
Şu anda 31 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Metropol Konteyner Tuvalet

Metropol konteyner tuvalet kamuya açık alanlarda ihtiyaç duyulan ürünlerin başında geliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise halka açık futbol sahaları, kafe ve restoranlar, yolcu dinlenme tesisleri gibi alanlarda klasik tuvaletler yerine metropol konteyner tuvalet tercih ediliyor. Metropol konteyner seyyar tuvalet portatif tasarımları ve şık görünümleri ile her alana konumlandırılarak rahat bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda inşaat sektöründeki kısa süreli işlemlerde personellerin ihtiyaçların giderilmesini sağlamak amacı ile tercih edilen metropol konteyner tuvaletler sağlığın korunmasını ön planda tutarak kaliteli malzemeler aracılığı ile üretiliyor. Metropol konteyner tuvaletlerde kullanılan aksesuarlar oldukça kaliteli aksesuarladır. Görünüm olarak şık ve dilediğiniz modeli yaptırabilme seçeneğiniz mevcuttur. İç tasarım ve dış tasarımını kendiniz belirleyebileceğiniz renk ve model ile kusursuz bir metropol konteyner tuvalet oluşturabilirsiniz.

Metropol konteyner tuvaletlerin iki farklı türü bulunuyor. Bu iki farklı yöntemin uygulanması kuruldukları alana göre değişkenlik gösterebiliyor. İlk yöntemlerden bir tanesi metropol konteyner tuvalet, kanalizasyona bağlı olarak kurulabiliyor. Ancak kanalizasyona bağlı olarak kullanılabilecek tarzda olmayanlar için ise sabit olmayan ve kanalizasyon bağlantısı bulunmayan tuvalet kurulumları yapılabiliyor. Geçici  tuvalet ihtiyaçları için tercih edilen ilk seçeneklerden bir tanesi olan metropol konteyner tuvalet, demontaj özelliği ile farklı alanlarda da kullanılabilmenizi sağlıyor.

Metropol Seyyar Tuvaletler İle Sorunsuz Bir Yapı

Kullanıma hazır olarak kapınıza kadar getirilen ve kurulumları yapılan metropol konteyner tuvaletler sizlere artı iş yükü gerektirmediğinden dolayı büyük avantaj sağlıyor. Klasik yapılarda ortaya çıkan inşaat süreci hem uzun bir sürece hem de çevre kirliliğine neden oluyor. Her bir aşaması ile bizzat siz ilgileneceğinizden dolayı zamanınızın harcanmasına neden oluyor. Ancak metropol konteyner tuvaletlerde aynı durum söz konusu değildir. Sadece proje aşamasında istenilen boy ve ölçülere göre tasarlanan bu yapılar sorunsuz bir kullanım sağlıyor. Üretim aşamasında ekstra hijyen kontrolü yapılan bu tuvaletler, iki kabinli, tek kabinli ya da çoklu kabin olarak yaptırılabiliyor. Şantiye için metropol konteyner tuvaleti tercih edecek olanlar için artı olarak duş kabini ünitesi de eklenerek sizleri ekstra maliyetten koruyor. Üretim aşaması ilk olarak duvar ve çatı panelleri hazırlanarak başlanıyor. İzolasyon uygulamaları tamamlanan seyyar metropol konteyner tuvaletler için kapı ve havalandırma işlemleri yapılarak üretim tamamlanıyor. Sizlerde her aşaması planlı ve programlı olan bu yapılardan tercih edebilirsiniz.

Metropol Konteyner Tuvalet Fiyatları

Farklı beklentilerin karşılanmasına destek olan metropol konteyner tuvalet, mimari yönden zengin model çeşidine sahiptir. Fiyat bakımından oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz metropol konteyner tuvaletleri istediğiniz alana yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler