Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Konteyner 200 x 300

  • Yükseklik 2.75 m
  • Derinlik 2 m
  • Genişlik 3 m
Şu anda 64 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Metropol Konteyner Tuvalet

Metropol konteyner tuvalet kamuya açık alanlarda ihtiyaç duyulan ürünlerin başında geliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise halka açık futbol sahaları, kafe ve restoranlar, yolcu dinlenme tesisleri gibi alanlarda klasik tuvaletler yerine metropol konteyner tuvalet tercih ediliyor. Metropol konteyner seyyar tuvalet portatif tasarımları ve şık görünümleri ile her alana konumlandırılarak rahat bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda inşaat sektöründeki kısa süreli işlemlerde personellerin ihtiyaçların giderilmesini sağlamak amacı ile tercih edilen metropol konteyner tuvaletler sağlığın korunmasını ön planda tutarak kaliteli malzemeler aracılığı ile üretiliyor. Metropol konteyner tuvaletlerde kullanılan aksesuarlar oldukça kaliteli aksesuarladır. Görünüm olarak şık ve dilediğiniz modeli yaptırabilme seçeneğiniz mevcuttur. İç tasarım ve dış tasarımını kendiniz belirleyebileceğiniz renk ve model ile kusursuz bir metropol konteyner tuvalet oluşturabilirsiniz.

Metropol konteyner tuvaletlerin iki farklı türü bulunuyor. Bu iki farklı yöntemin uygulanması kuruldukları alana göre değişkenlik gösterebiliyor. İlk yöntemlerden bir tanesi metropol konteyner tuvalet, kanalizasyona bağlı olarak kurulabiliyor. Ancak kanalizasyona bağlı olarak kullanılabilecek tarzda olmayanlar için ise sabit olmayan ve kanalizasyon bağlantısı bulunmayan tuvalet kurulumları yapılabiliyor. Geçici  tuvalet ihtiyaçları için tercih edilen ilk seçeneklerden bir tanesi olan metropol konteyner tuvalet, demontaj özelliği ile farklı alanlarda da kullanılabilmenizi sağlıyor.

Metropol Seyyar Tuvaletler İle Sorunsuz Bir Yapı

Kullanıma hazır olarak kapınıza kadar getirilen ve kurulumları yapılan metropol konteyner tuvaletler sizlere artı iş yükü gerektirmediğinden dolayı büyük avantaj sağlıyor. Klasik yapılarda ortaya çıkan inşaat süreci hem uzun bir sürece hem de çevre kirliliğine neden oluyor. Her bir aşaması ile bizzat siz ilgileneceğinizden dolayı zamanınızın harcanmasına neden oluyor. Ancak metropol konteyner tuvaletlerde aynı durum söz konusu değildir. Sadece proje aşamasında istenilen boy ve ölçülere göre tasarlanan bu yapılar sorunsuz bir kullanım sağlıyor. Üretim aşamasında ekstra hijyen kontrolü yapılan bu tuvaletler, iki kabinli, tek kabinli ya da çoklu kabin olarak yaptırılabiliyor. Şantiye için metropol konteyner tuvaleti tercih edecek olanlar için artı olarak duş kabini ünitesi de eklenerek sizleri ekstra maliyetten koruyor. Üretim aşaması ilk olarak duvar ve çatı panelleri hazırlanarak başlanıyor. İzolasyon uygulamaları tamamlanan seyyar metropol konteyner tuvaletler için kapı ve havalandırma işlemleri yapılarak üretim tamamlanıyor. Sizlerde her aşaması planlı ve programlı olan bu yapılardan tercih edebilirsiniz.

Metropol Konteyner Tuvalet Fiyatları

Farklı beklentilerin karşılanmasına destek olan metropol konteyner tuvalet, mimari yönden zengin model çeşidine sahiptir. Fiyat bakımından oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz metropol konteyner tuvaletleri istediğiniz alana yaptırabilirsiniz.

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler