Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

KW4 230X400 Duş Konteyner

  • Yükseklik 26,40 m
  • Derinlik 2,3 m
  • Genişlik 4 m
Şu anda 95 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Tuvalet Banyo

Çalışanlarınız için geçici ya da kalıcı işlemlerde kullanımına sunulan konteyner tuvalet ve banyo steril ortamlarda dizayn edilerek sağlık koşullarına uygun olan malzemelerden üretiliyor. Yüksek kalitede tuvalet ve banyo modelleri kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim ediliyor. Böylelikle acil ihtiyaçlarınızda sizlere destek olan konteyner tuvalet banyo her alana uyumlu yapısı sayesinde herkesin ihtiyacına cevap verebiliyor. Özellikle şantiye gibi inşaat alanlarında işlerin yürümesi adına personeller işlemler bitene kadar inşaat bölgesinde kalırlar. Bu gibi durumlarda klasik betonarme yapılar yerine konteyner aracılığı ile dizayn edilen tuvalet ve banyoları tercih ederek işlemleriniz bittikten sonra farklı alanlara taşıyabilirsiniz. Demontaj özelliği sayesinde tüm parçaları tekrardan sökerek istediğiniz alana kurulum yaptırabilirsiniz. İstediğiniz dış kaplamaya uygun olarak dizayn edilen ve farklı model seçenekleri ile satışa sunulan konteyner isteğinize uygun olarak çift kabinli ya da tek kabinli olarak inşa edilebiliyor.

Konteyner tuvalet ve banyolar yeni nesil teknoloji araçları ile üretiliyor. Aynı zamanda özel üretim tesislerinde yapımı tamamlanan bu tuvalet ve banyolar, modern model seçenekleri ile de her alana uyum sağlıyor. Sizler de konteyner tuvalet ve banyo seçenekleri arasından en modern ve en tarz modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Konteyner Tuvalet ve Banyo Her Bölgede

Konteyner tuvalet ve banyo pratik çözümler sunması nedeni ile kurum ve kuruluşların ilk tercihidir. Her detayı hazır bir şekilde teslim edilen bu yapılar, ekstra iş yüküne neden olmadığı gibi maliyet açısından da ekonomiktir. Özelliklerine günden güne artı katan ve sağlamış olduğu avantajlar sayesinde herkesin kullanımına sunulan konteyner yapılara artık her bölgede rastlamak mümkündür. Her detayı profesyonel kişiler tarafından yönetilerek titizlik ile hazırlanan konteyner tuvalet ve banyo istediğiniz alanlara kurulum yapılabiliyor. Özellikle halka açık futbol sahaları, inşaatlar, sosyal tesisler, park ve bahçe gibi insanların yoğun olduğu noktalara konumlandırılabiliyor. Sizlere ekstra maliyete neden olacak klasik betonarme yapılar yerine uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı, deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan bu yapıları tercih edebilirsiniz.

Konteyner Tuvalet Banyo Fiyatları ve Modelleri ile Bütçenizi Koruyun

Konteyner tuvalet ve banyo fiyatları bütçenize uygun yapıları ile satışa sunuluyor. Konteyner yapı fiyatları talep etmiş olduğunuz boyut ve genişliğe göre belirleniyor. Klasik yapılar ile kıyaslandığında %80 oranında kazanç elde edebileceğiniz konteyner banyo tuvaletleri tercih ederek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Birbirinden farklı model ve desene sahip olan konteyner yapılar arasından tarzınıza uyan modeli yaptırabilirsiniz. Karmod yüksek kaliteli mobil tuvalet ve banyo konteyner üretimiyle şantiyeler, gaz petrol ve madeni çalışma kamplarında ekonomik tuvalet ve banyo üniteleri sizleri bekliyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler