Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Doğayla İç İçe Yaşam Alanları

Yeşili ve temiz havasıyla muhteşem doğal güzelliklere sahip olan şehrimiz Bolu karmod prefabrik ev tercihi için çok uygun bir şehirdir. Şehrin grisinden, karmaşasından ve hızından sıkılanlar için en güzel alanlar yazlıklar, şehirden uzak araziler, yaylalar… Fakat artan gayrimenkul fiyatları ile şehirden uzak arazilerde betonarme bir eve sahip olmak o kadar kolay değil. Yüksek maliyetler, uzun süren inşaat süreleri ve bunun gibi sebeplerle ev sahibi olmanız ya da hayalinizdeki tatil evine sahip olmanız yıllarınızı alabilir. Ama tercihinizi karmod prefabrik ev sistemlerinden yana yaptığınızda hem bütçenizden tasarruf edersiniz, hem de haftalar içerisinde doğayla iç içe yaşam alanlarının sahibi olabilirsiniz.

Karmod prefabrik evler, fabrika ortamında ve demonte şekilde üretilen, modüler yapıya sahip sistemlerdir. Her parçası ayrı olarak üretildiği için nakliyeleri hem hızlı ve kısa süreler içerisinde gerçekleştirilir. Parçaların hepsi teslim yapılacağı yere sevk edildikten sonra satış sonrası ekibi tarafından yerinde kurulum gerçekleştirilir ve kullanıma hazır olarak teslim edilir. Tarafımızdan verilecek beton planına göre uygun olan zemin betonu dökülür ve bunun üzerine prefabrik ev kurulumu gerçekleştirilir.

Villa Prefabrik Evler Bolu

Eğer düşük maliyetlere yüksek kalitede evlere sahip olmak istiyorsanız, karmod prefabrik ev bunun için çok en iyi çözümdür. Her türlü araziye uygun olarak bir prefabrik evin kurulumu gerçekleştirilebilir. Her mevsim güvenle kullanılabilir özelliğe sahip olan karmod prefabrik ev Bolu gibi sıcak ve ılıman iklime sahip bölgelerde pratik ve kullanışlı bir çözümdür. Yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahiptir. Yapının izolasyonu için ev panelleri arasında 84 mm 12 dansite polistiren köpük kullanılır, dış panelinin kalınlığı 10 cm ve iç panelin kalınlığı da 6 cm’dir. Üretilirken kullanılan malzemelerin hepsinde, elektrik tesisatından sıhhi tesisata, opsiyonel malzemelere kadar TSE belgeli malzemeler kullanılır.

Karmod prefabrik yapı fiyatları ile 1986 yılından beri hem Türkiye’nin hem de dünyanın tercihidir. Yüksek üretim kapasiteli üretim tesislerimizde, 30 yılı aşkın tecrübemiz ve alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle birlikte ürettiğimiz yapılarımızı dünyanın her yerine taşıyoruz. Sadece Türkiye’de 10.000 prefabrik ev kullanıcısı referansımızla, size sadece ürünlerimiz ile üstün kalite garantisi değil, sahip olduğumuz kullanıcı memnuniyeti prensibi ile üstün hizmet garantisi de veriyoruz.

Bolu Prefabrik Ev Tercihinde En İyisi Karmod

Prefabrik evler, sadece günler içerisinde üretilebilen yapılardır, bu sebeple yazlık ev, yayla evi ya da bağ evi gibi evler olarak tercih edebileceğiniz prefabrik ev Bolu şehrine haftalar içerisinde teslim edilebilir.

Bolu prefabrik ev modelleri

Prefabrik evlerimizin yapısında çinko kaplanarak galvanize edilen yapı çeliği kullanıyoruz. Bu kullanılan malzemenin özelliği ile eviniz hem depreme dayanıklı olmakta hem de uzun yıllar bakım masrafı olmadan kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu açıdan karmod prefabrik ev Bolu gibi deprem riski olan bölgelerde güvenli kullanım avantajına sahiptir.

Bolu Prefabrik Ev iç Dizayn

Uzman mimar ve mühendis ekiplerimizle birlikte sizler için özel olarak hazırladığımız karmod prefabrik ev modellerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Modellerimiz arasında tek katlı, daha küçük alanlar için kullanışlı yaşam alanları sunan modellerimiz bulunmaktadır. Ayrıca sadece tek katlı yapılar da değil, dubleks ve daha geniş yaşam alanı sunan, garajlı, teraslı modellerimiz de bulunmaktadır. Modellerimizin her biri esnek tasarım imkanına sahiptir. İç ve dış kaplamalarda istediğiniz dekoratif kaplama yapılabilir. Opsiyonel aksesuarlar kullanılabilir. Dayanıklı ve uzun yıllar güvenli kullanım imkanı sunmaları sayesinde de deprem riski olan ilimiz Bolu dubleks prefabrik ev kullanımında sorunsuz bir kullanım imkanı sunar.

Değerlendirmek istediğiniz bir araziniz, hayalinizdeki tatil evi, doğayla iç içe bir yaşam alanı, sevdiklerinizle kısa tatiller için tercih edebileceğiniz evler için prefabrik evler en uygun, kullanışlı ve ekonomik çözümdür. Gerede karmod prefabrik evMudurnu karmod prefabrik evGöynük karmod prefabrik ev için, sadece ülkemizde 10.000 kullanıcısı ile kendini kalitesi ve üstün hizmet garantisi ile kanıtlamış olan Karmod prefabrik evlerini tercih edin, hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf edin.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz