Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

En çok tercih edilen prefabrik ev

Prefabrik evler onlarca avantajı ile son yıllarda kullanımı oldukça artan yapılar arasında yer alıyor. Bu onlarca tercih edilme avantajlarından başında, çok kısa sürede üretilmeleri geliyor. Prefabrik ev modelleri sistemleri, şantiye ortamında değil, fabrika ortamında üretilen yapılardır. Demonte olarak, evi oluşturan parçaların ayrı ayrı olması şeklinde üretilirler. Teslim edilecek bölgeye yapının parçaları montaj edilmemiş şekilde sevk edilir.

Daha sonrasında evin planı doğrultusunda kurulumları yerinde gerçekleştirilir ve anahtar teslim kullanıma hazır halde ev sahibine teslim edilir. Ortalama bir betonarme bina için en az aylarca beklemek zorunda kalırken, fabrika ortamında üretilen prefabrik evlerin çok kısa süreler içerisinde üretilmesi sayesinde sadece birkaç hafta içerisinde evinizi kullanıma hazır halde teslim alırsın. Doğal ve tarihi güzellikleri ile ünlü Edirne prefabrik ev kullanımının arttığı illerimizden.

Karmod İle Üstün Kaliteli Evlere Sahip Olun

Bir yapının kısa sürede üretilmesi kadar ekonomik olması da önemli bir konudur. Prefabrik yapılar betonarme yapılar kadar pahalı yapılar değildir. Şantiye ortamında inşa edilen betonarme evlerde inşaat ekipleri ve betonarme yapının gereklilikleri maliyeti arttırır ve bunun sonucunda ev fiyatları da yüksek olmaktadır. Prefabrik ev üretiminde betonarme yapılara göre maliyet çok daha azdır, çok daha düşük maliyetlere üretilen evlerin fiyatı da bu sebeple betonarme yapılara göre çok daha ekonomiktir.

Üretim sırasında olumsuz hava şartlarından ya da başka etkenlerden etkilenme durumu yok denecek kadar az olduğu için en başta belirlenen maliyetten başka maliyet de çıkmaz. Edirne prefabrik ev tercihi de, birçok sebeple uygun bir tercih olur. Karasal iklime sahip olan Edirne’de, yüksek izolasyona sahip olan prefabrik evler size kullanışlı yaşam alanları sunar. Yapılarında EPS izolasyon sistemi kullanılır. Dört mevsim de güvenle kullanılabilirler. Yazlık evi, bağ evi, dağ evi, yayla evi olarak tercih edebileceğiniz bu yapılar en ekonomik, kullanışlı ve pratik çözümdür. Aynı zamanda çevre dostu yapıları sayesinde betonarme yapı tercih ettiğiniz zamanki kadar çevreye zarar da vermezsiniz. Her yönden avantajlı olan prefabrik ev Edirne için de en ideal tercihtir.

Edirne prefabrik ev tercihinizde Karmod’u tercih edin

Karmod olarak 1986 yılından beri, üstün hizmet ve üstün kalite garantisi prensibi ile yapılarımızı başta ülkemizin her bir köşesi olmak üzere dünyanın her yerine ulaştırmaktan ve ulaştırmaya devam etmekten gurur duyuyoruz. Yapılarımız sağlıktan inşaata her sektörde kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. Karmod satış sonrası ekipleri olası herhangi bir problem durumunda da yanınızdadır. Keşan prefabrik evUzunköprü prefabrik evİpsala prefabrik ev ve diğer tüm ilçeler için Karmod evlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Böylece hem bütçenizden hem de zamanınızdan tasarruf etmiş olursunuz.

Alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimizle birlikte tek katlıdan dublekse, tek odalıdan, iki ve daha fazla odalıya, teraslıdan garajlıya kadar sizler için özel olarak tasarladığımız modellerimiz arasında her ihtiyaca ve zevke uygun modellerimiz mevcuttur. Esnek tasarım imkanı sunmaları sayesinde iç ve dış kaplamalarında kişisel zevkinize göre kaplamalar tercih edebilirsiniz. Yapılarımızda çinko kaplanarak galvanize edilmiş paslanmaz yapı çeliği kullanılır.

Edirne Prefabrik Ev Modelleri

Edirne Prefabrik Ev iç Dizayn

Depreme dayanıklı yapılardır. Bu sebeple sadece tek katlı değil, Edirne dubleks prefabrik ev tercihinizi de güvenle yapabilirsiniz. Yapılarımızın her bir parçasında, elektrik tesisatından sıhhi tesisatına, iç boyalarından dış cephede kullanılan boyalar ve opsiyonel olarak kullanılacak olan malzemelere kadar TSE belgeli malzemeler kullanıyoruz. Yazlık evden günlük kalıcı yaşam alanınıza kadar her alanda tercih edebileceğiniz, esnek tasarım avantajına sahip olan, dayanıklı ve dört mevsim güvenle kullanabileceğiniz ekonomik evler için onlarca prefabrik modelimize web sitemize ulaşabilirsiniz. karmod prefabrik yapı hakkında daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz