Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Ev Yapısı, Her Mevsim Güvenle Kullanım Sağlar

Son yıllarda kullanımı artan ve sağlıktan inşaata, hizmet sektöründen kamusal alana kadar her alanda kullanılma avantajı sunan, kullanışlı karmod prefabrik yapı modelleri, betonarme yapılara göre birçok yönden çok daha fazla avantajlı ve birçok konuda betonarme yapıları da aratmayacak şekilde geliştirilmeye devam etmekteler. Prefabrik yapı ürünlerinden biri olan prefabrik ev Bitlis gibi karasal iklime sahip olan bölgelerde yazlık evi, dağ evi, yayla evi ve bağ evi gibi birçok şekilde kullanılabilir tasarımlara sahip olabilirler.

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın her yerine yapılarıyla kalitesini taşıyan Karmod prefabrik yapı teknolojileri ürünlerinden biri olan karmod prefabrik ev modelleri, yüksek kalite düşük maliyet prensibi ile üretilir. 20.000 metrekarelik, yüksek kapasiteye sahip üretim tesislerimizde, sipariş verdiğiniz andan itibaren sadece haftalar içerisinde eviniz size teslim edilir. Uzman ekiplerimiz tarafından yerinde kurulumu gerçekleştirilir. Size anahtar teslim şekilde kullanıma hazır olarak prefabrik eviniz teslim edilir.

En Sağlam Bitlis Prefabrik Evler

Değerlendirmek istenilen arazilerde, düşük bütçeli yazlık ya da farklı tatil evlerinde en uygun ve kullanışlı çözüm prefabrik ev sistemleridir. İlk olarak deprem konutları, afet sonrası konutları olarak da kullanılan yapılar, depreme dayanıklıdır. Yapısında kullanılan yanmaz sınıfı malzemeleri ile de yangına karşı korumalıdır. Karmod prefabrik ev yapıları, 75 Kg/m2 kar yükü değerine, 80 km/saat rüzgar hızına sahiptir. Bu özellikleri ile prefabrik ev Bitlis ilimiz gibi illerde dört mevsim güvenle kullanım sağlar. Yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahiptir. Yapısında kullanılan malzemeler TSE sertifikalıdır. Galvaniz paslanmaz sac kullanımı ile uzun yıllar boyu bakım maliyetiniz olmaz. Prefabrik evi tercih ettiğinizde, betonarme bir yapı tercih ettiğinizdeki kadar çevreye zarar vermezsiniz.

Deprem riski yüksek olan illerimiz arasında yer alan Bitlis karmod prefabrik ev modelleri arasından yapacağınız tercihinizde de, Karmod evleri size dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Siz de sadece Türkiye’de 10.000 kullanıcı referansına sahip olan, dünyanın her yerinden binlerce insanı uygun fiyat ve üstün kalite garantisi ile ev sahibi yapan onlarca prefabrik ev modelimizden kendiniz için en uygun olanını seçin, haftalar içerisinde hayalinizdeki eve kavuşarak ev sahibi olmak için yıllarca beklemek zorunda kalmayın.

Karasal İklime Sahip Olan İlimiz Bitlis Prefabrik Ev Kullanımı İçin Çok Uygun

Prefabrik ev denildiğinde akla sadece tek katlı ve daha basit yapılar gelse de, tek katlı prefabrik evlerin yanı sıra, dubleks karmod prefabrik ev modelleri de mümkündür. Bu açıdan Bitlis prefabrik ev tercihi için tek katlı yapılar tercih edebileceğiniz gibi, Bitlis dubleks prefabrik ev tercihi, Karmod prefabrik evlerinin dayanıklı yapısı sayesinde çok güvenli ve kullanışlı bir tercihtir.

Bitlis prefabrik ev

Yıllarca deprem konutları olarak kullanılan karmod prefabrik ev modelleri, inşaat sektöründe geliştirilen yeni üretim teknolojileri sayesinde sadece düşük bütçeli alanlar için değil lüks alanlar için de tercih edilebilir niteliktedir. Karmod olarak alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimiz ile birlikte, her biri ayrı avantaja sahip olan prefabrik ev modellerini size özel tasarladık.

Bitlis Prefabrik Ev iç Dizayn

Web sitemizden bu modellerin her birine bakabilir, ihtiyaç ve zevkinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Dış ve iç kaplamalarını zevkinize göre yapabilir, zevkinize göre farklı dekoratif kaplamalar tercih edebilirsiniz. Hem dar alanlar için pratik ve kullanışlı anlara sahip olan, hem de geniş alanlar için daha ferah, garajlı, teraslı modellerimiz mevcuttur. Seçtikten sonra yüksek üretim kapasitesine sahip 20.000 metrekarelik yeni nesil üretim teknolojileri ile donatılmış olan tesislerimizde evinizin üretimine başlanır ve sadece haftalar içerisinde eviniz size teslim edilir. Demonte olarak üretilen evlerimizin kurulumu, sevkiyat yerinde, ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Tatvan prefabrik ev, Göroymak prefabrik ev ve diğer Bitlis karmod prefabrik ev modelleri tercihleriniz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karmod’a gelin, haftalar içerisinde ev hayalleriniz gerçek olsun.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz