Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kütahya Prefabrik Ev İçin En İyisini Seçin!

Şehir hayatından sıkılan ve yorulan insanlar için en uygun seçeneklerden biri yazlık, kışlık, yayla ya da bağ evleridir. Özellikle de çocuklu aileler söz konusu olduğunda bu ihtiyaç daha da artmaktadır. Günümüzde artan gayrimenkul fiyatları ile betonarme bir eve sahip olmak maalesef yıllar boyu bir bekleme süreci gerektirmektedir. Bununla birlikte yıllar boyu sahip olunan bütçeden sonra buna betonarme evin gereklilikleri eşlik etmektedir. Bir betonarme evin inşaatı aylar sürmekte ve aynı zamanda betonarme evlerin inşaatı olumsuz hava şartları ya da teknik gereksinimlerde çıkabilecek aksiliklerden dolayı hem maliyet hem de inşaat zamanı açısından artışa sebep olabilmektedir. Fabrika ortamında üretilen prefabrik evler ise çok kısa süreler içerisinde üretilir ve betonarme evlere göre çok daha ekonomik yapılardır. Sadece haftalar içerisinde prefabrik ev modelleri sayesinde çok ekonomik fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz. Siz de Karmod’a gelin, Kütahya prefabrik ev için en iyisini seçin!

Karmod prefabrik evleri, 30 yılı aşkın bir tecrübenin ve alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerin ürünüdür. Yapılarımızda çinko ile galvanize edilmiş olan yapı çeliği kullanmaktayız. Evlerimiz deprem riski yüksek olan bölgeler için bile güvenli kullanım sağlar. Yanma riski düşük olan ve yanmaz sınıfı malzeme kullanımı ile de yangına karşı da korumalıdırlar. Kütahya prefabrik ev tercihiniz için sizler için hazırladığımız onlarca prefabrik modelinden birini seçebilirsiniz. Evlerimizi tasarlarken her türlü ihtiyacı düşünerek, üstün hizmet ve üstün kalite garantisi prensibi ile çalıştık. Modellerimizin arasında her isteğe, her zevke ve her ihtiyaca uygun ev bulunmaktadır. Aynı zamanda evlerimiz esnek tasarım avantajı da sağlamaktadır. Gerek iç panellerinde gerekse dış panellerinde istediğiniz renk ve farklı dekoratif kaplama imkanlarından yararlanabilir, istediğiniz şekilde evinize uygulamalar yaptırabilirsiniz. Başta dört mevsim kullanım imkanı sunan, onlarca avantaja sahip olan prefabrik ev Kütahya ilimiz gibi birçok tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere sahip olan bir bölge için çok uygun bir tercih olacaktır.

Hızlı Teslimat Hızlı Kurulum

Karmod prefabrik evleri, 20.000 metrekarelik alana sahip, yüksek üretim kapasiteli ve son teknoloji üretim sistemleri ile donatılan tesislerde üretilir. karmod prefabrik yapı sistemleri demonte yapılardır, yani her bir parçası ayrı olarak üretilir. Bu üretim şekli nakliye açısından çok büyük kolaylıklar sağlar. Her parçası ayrı olarak üretilen ve paketlenen eviniz, istediğiniz her bölgeye çok kısa süreler içerisinde teslim edilir ve ekiplerimiz tarafından kurulumları sağlanır. Sipariş, üretim, teslimat ve kurulum süreçleri sadece haftalar içerisinde tamamlanırlar.

Tarafımızca size ulaştırılan beton planına uygun zemin betonu haricinde evlerde beton kullanılmaz. Çevre dostu yapılardır. Bu açıdan sadece kısa süreler içerisinde ekonomik fiyatlara ev sahibi olmazsınız, aynı zamanda daha sağlıklı yaşam alanlarına da sahip olmuş olursunuz. Kütahya prefabrik ev tercihinizde en iyi çözümü sunan Karmod evleri sadece ülkemizde 10.000 kullanıcısı ile kalitesini kanıtlamış evlerdir.

Kütahya prefabrik ev fiyatları

Kütahya Prefabrik Ev iç Dizayn

Kütahya'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Bulunduğu bölgenin şartlarına uygun olarak her aşamasında titizlikle üretimini gerçekleştirdiğimiz evlerimiz, dört mevsim kullanılabilir. Elektrik tesisatı sıva üstüdür, fakat istenirse sıva altı da yapılabilir. Sıhhi tesisat sıva altıdır. Pencerelerde, kapılarda, dış cephe ve iç boyalarda, sigortalarda, armatürlerde, priz ve anahtarlarda, vitrifiyede, lavabo ve duş armatürlerinde ve borularımızda TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.

Tavşanlı prefabrik ev, Simav prefabrik ev, Gediz prefabrik ev ve Kütahya ilimizin her bir bölgesi için en uygun prefabrik ev Karmod evleridir. Karmod evleri ile hem bütçenizden tasarruf sağlarsınız hem de zamandan tasarruf edersiniz. Evlerimizin depreme dayanıklı olmaları sayesinde, deprem riski yüksek olan ilimiz Kütahya dubleks prefabrik ev için de çok güvenli bir tercih olacaktır. Onlarca modelimize web sitemizden göz atabilir, evler hakkında detaylı bilgi, fiyatlandırma, sipariş ve üretim süreçleri hakkında sorularınız için istediğiniz zaman ilgili telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz