Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
En Çok Satan

83 m² 2+1 Prefabrik Ev Model: Yükselen Mavi

  • Salon 22 m²
  • Yatak Odası 14 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Antre 7 m²
  • Veranda 12 m²
  • Banyo 5 m²
Şu anda 36 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

83 M2 Prefabrik Ev

83 M2 prefabrik ev 4 kişilik ortalama bir ailenin kolaylıkla yaşamını idame ettirebileceği standartlara uygun olan bir ev seçeneğidir. Hem büyüklüğü hem de kullanımı bakımından oldukça avantaj sağlayan prefabrik evler fiyat bakımından da makul fiyat politikası ile herkese hitap ediyor. Son dönemlerde meydana gelen ekonomik problemler, büyükşehirlerde oluşan göç dalgaları bireysel kişileri farklı sektörlere yönelmesini sağladı. Özellikle büyükşehirlerde yaşayan kişiler sosyal yaşamını daha iyi bir şekilde sürdürebilmek amacı ile farklı şehirlere terfi ediyor. Doğa ile iç içe, müstakil bir yaşam tarzı herkesin son dönemlerde hayalini kurduğu bir programdır. Prefabrik evler sayesinde hayalinize kavuşmak hem daha kolay hem de uygun. Bir ev almak istiyor ancak artan maliyetler nedeni ile bu durumdan şikayet mi ediyorsunuz? Prefabrik sektörü yaşanan bu problemlere karşın sahip olduğu prestijli çizgisi, amacı ve kusursuz çalışmaları ile herkesin ev sahibi olmasına olanak sağlıyor. Sizler de bir ev satın almak için yüksek fiyatlı şuan ki piyasaya göre ederinden %80 daha pahalıya bir konut almak yerine tamamen sizlerin isteğine uygun, özel olarak tasarlanan prefabrik evleri tercih edebilirsiniz. 83 M2 prefabrik ev, şık ve modern yapısı ile her bölgeye uyum sağlıyor. Dış kaplamasını ve iç dizaynını istediğiniz şekilde seçebileceğiniz bu prefabrik evlere Türkiye’nin her noktasında rastlamanız mümkündür.

83 M2 Prefabrik Ev Yapım Süreçleri Nelerdir?

83 M2 Prefabrik ev yapım süreçleri bir projeye göre hazırlanır. Bu proje herkesin ihtiyacına göre uyarlanır. Sizler ihtiyaç duyduğunuz evin içeriğini özel programlarda alanında uzman kişilere danışarak oluşturabilirsiniz. Oluşturulan proje sonunda mimar onayı alındıktan ve evin her detayı çizimlere eklendikten üretim aşamasına geçilir. Üretim aşamasında evin tüm detayları eksiksiz ve metrekare hesabına göre ayarlanır. Kesim işlemleri tamamlandıktan sonra ambalaj malzemesine sarılarak kurulum yapılacak olan alanlara gönderilir. Yerinde kurulumları yapılarak ev içerisinde boya, yer döşeme, tesisat gibi tüm ayarlamalar yapılır. Bu işlemler için hem ekstra zaman harcamadan hem de ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Sonsuzluğun Rengi Mavi Tek Katlı Prefabrik Ev Modeli Revaçta

Tek katlı prefabrik ev 83 m2 yükselen mavi modeli ile son dönemlerin en çok rağbet gören ev modelleri arasında yerini alıyor. Karmod yükselen mavi modeli; 2 oda bir salon, 82m2 planıyla sizlere cazip bir yaşam olanağı sunmaktadır. Büyüleyici bir tasarım, etkileyici bir serbest yaşama hakkı ve doğayı kucaklamak artık daha kolay. Denizin renginde, sonsuzluk hissini uyandıran; bu mavi hazır evi her daim yaşamak isteyeceksiniz.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

     

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler