Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hem Konforlu Hem De Ekonomik Hazır Evler

Karmod prefabrik ev fiyatları ile üretilen prefabrik yapı sistemleri, demonte olarak üretilip, teslimatın gerçekleştiği bölgede ilgili ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilen, modüler yapılı hazır evlerdir. Satın alınan firma tarafından verilecek olan beton planına uygun zemin betonu dökülmesi haricinde betonarme yapılardan çok farklıdırlar ve onlara göre çok daha avantajlıdırlar. Doğu karadeniz bölgesinde bulunan ilimiz Gümüşhane prefabrik ev tercihi için birçok sebep vardır. Bunlardan ilki prefabrik evler yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip olabilirler.

Karmod hazır evlerinde EPS dolgu kullanılır. Dış panel kalınlığı 10 cm, iç panelin kalınlığı ise 6 cm’dir. Paneller arası 84 mm 12 dansite polistren köpük kullanılır. Asma tavan alçıpanı üzerinde de ısı ve ses yalıtımı için 80 mm cam yünü serilir. 4 mevsim boyunca sorunsuz olarak bu evleri kullanabilirsiniz.

Hayalinizdeki Prefabrik Evler Karmod'da

Prefabrik evlerin bir diğer avantajı ise, betonarme yapılara göre çok daha uygun fiyatlara sahip olmalarıdır. Betonarme yapıların inşasında yer alan birçok maliyet, prefabrik evlerde yer almaz. Bu açıdan fabrika ortamında üretilmeleri sayesinde üretim maliyetleri de oldukça düşüktür. Bu da bu evlerin betonarme yapılara göre çok daha ekonomik fiyatlara satılmasını sağlar. Yazlık ev, yayla evi, bağ evi ya da birçok farklı şekilde, birçok farklı bölge ve arazide kullanılabilecek olan evlere sahip olabilmek için yıllar boyu para biriktirmek zorunda değilsiniz.

Aynı zamanda çok kısa süreler içerisinde üretilirler. Bir betonarme evinize sahip olmak için yıllar boyu para biriktirip, aylar boyunca inşaat süresi beklemek zorunda kalırken, tercihinizi prefabrik evlerden yana kullandığınızda hem çok uygun fiyatlara ev sahibi olurken, bununla birlikte sadece haftalar içerisinde eviniz üretilir ve istediğiniz yere teslimatı sağlanır. Gümüşhane prefabrik ev seçiminizde, Karmod evlerine bakmadan karar vermeyin.

Karmod olarak 1986 yılından beri, dünyanın her yerine kalitemizi ulaştırmaktan ve ulaştırmaya devam etmekten gurur duyuyoruz. Alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle birlikte sizlere özel olarak onlarca karmod prefabrik yapı fiyatları ile üretilen ucuz prefabrik yapılar tasarladık. Bu evlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hazır Ev modelleri Gümüşhane

Gümüşhane Prefabrik Ev iç Dizayn

Gümüşhane Prefabrik Ev İçin En İyisi Karmod Evler

Gümüşhane ilimiz, karasal iklim ile doğu karadeniz iklimi arasında bir iklime sahiptir. Birçok bölgesinde nemli ve ılık bir iklim hüküm sürerken, soğuk bölgeleri de çok fazladır. Bu açıdan Gümüşhane karmod prefabrik ev fiyatları ve modellerinin seçiminde Karmod evlerini tercih ettiğinizde dört mevsim güvenle kullanabileceğiniz bu evler size uzun yıllar boyunca konforlu yaşam alanları sunar. Sizler için özel olarak hazırladığımız onlarca prefabrik modeline web sitemizden göz atabilirsiniz. Modellerimiz arasında tek katlı, tek odalı, iki ya da daha fazla odalı modeller ile birlikte dubleks, iki odalı ya da daha fazla odalı, terasa sahip olabilen ya da garajlı olabilen ev modellerimiz mevcuttur.

Deprem riski bulunan ilimiz Gümüşhane dubleks karmod prefabrik ev fiyatları seçiminde sorunsuz bir kullanım sağlanabilir. Yapısında çinko kaplanılarak galvanize edilen yapı çeliği bulunan evler, depreme dayanıklıdır. Elektrik ve sıhhi tesisattan aksesuarlara, iç ve dış panel boyalarından opsiyonel olarak kullanılacak olan malzemelere kadar evlerimizin üretiminde TSE belgeli malzemeler kullanıyoruz.

Hazır Yapı Sektörünün Lider Karmod

30 yılı aşkın tecrübemiz, alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte ürettiğimiz prefabrik evlerimiz sadece Türkiye’de 10.000 kullanıcıya sahiptir. Bununla birlikte dünyanın her yerine yapılarımızı ulaştırmaktayız. 20.000 metrekarelik tesislerimizde, yüksek kapasiteli üretim sistemlerimizle, istediğiniz evi çok kısa süre içerisinde üretiyor ve istediğiniz yere sevkiyatını gerçekleştirerek ekiplerimizle yerinde kurulum yaparak anahtar teslim halde sizlere kullanıma hazır olarak teslim ediyoruz. Topraklarının büyük bir bölümü çayır ve meralarla kaplı olan, birçok ormana sahip olan ilimiz Gümüşhane prefabrik ev için çok uygun bir yerdir. Kelkit karmod prefabrik ev fiyatlarıŞiran karmod prefabrik ev fiyatlarıKürtün karmod prefabrik ev fiyatları ve diğer tüm ilçelerin fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz