Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın ve Türkiye’nin Tercihi: Karmod Prefabrik Ev

Hızın her alanda önem kazandığı çağımızda, inşaat sektöründe de daha kısa sürede, daha hızlı olarak üretilen yapılar tercih edilmeye başlanmıştır. Bu yapılardan biri olan prefabrik ev sistemleri, fabrikada üretilen, modüler yapı sistemleri ürünüdür. Montajları gerçekleştirilmemiş olarak üretilirler, istenilen yere sevk edildiklerinde uzman ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilir.

uzman ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilir. Prefabrik ev yapıları her iklim için uygun olan yapılardır. Türkiye’de 10.000 kullanıcısı ve dünyada da binlerce insanın tercihi ile hem Türkiye’de hem de dünyanın her yerinde tercih edilen Karmod prefabrik ev yapıları, bulunduğu yerin iklim şartlarına uygun olarak üretilir ve dört mevsim de kullanılabilir.Karadeniz bölgesinde bulunan, kıyı kesimlerinin ılık ve yağışlı olarak geçtiği Artvin prefabrik ev seçimi için de uygun bir ilimizdir. Karmod yapı teknolojileri sayesinde yüksek bölgelerinde kar yağışı arttığı zaman bile Artvin karmod prefabrik ev için elverişlidir, dört mevsim kullanılabilir.

Artvin'e En Uygun Prefabrik Evler

Karadeniz bölgesinde bulunan, kıyı kesimlerinin ılık ve yağışlı olarak geçtiği Artvin karmod prefabrik ev seçimi için de uygun bir ilimizdir. Karmod yapı teknolojileri sayesinde yüksek bölgelerinde kar yağışı arttığı zaman bile Artvin prefabrik ev için elverişlidir, dört mevsim kullanılabilir. Sahip olduğu iç panel ve dış panel kalınlıkları ve bu panellerde kullanılan malzemeler sayesinde Karmod prefabrik evleri dört mevsim boyunca yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahiptirler. Ev sahibi olmak istediğinizde, eğer tercihinizi betonarme bir evden yana kullanırsanız, çok uzun süreler boyunca inşaat süreleri beklemek zorunda kalabilirsiniz, fakat tercihinizi prefabrik ev yapılarından yana kullandığınızda, sipariş verdiğiniz andan itibaren sadece birkaç hafta içerisinde eviniz üretilir ve çok kısa süreler içerisinde size teslim edilir.

Artvin'in En Popüler Prefabrik Ev Modelleri

Karmod olarak 1986 yılından beri, en kaliteli yaşam alanlarını herkes için ulaşılabilir hale getirmek için çalışıyoruz. Sipariş öncesinde, her isteğe ve zevke göre, alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle birlikte hazırladığımız onlarca prefabrik ev modelimizle müşterimizin yanında olurken, sipariş sürecinin her anında da müşterimizi bilgilendiriyor, ev kurulumunu yerinde gerçekleştirdikten sonra da olası herhangi bir sorunda her zaman ulaşılabilir olma prensibi ile satış sonrası destek ekiplerimizle müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Prefabrik ev Artvin

Lüks ve Konforlu Prefabrik Ev Almak Artık Çok Kolay!

Prefabrik yapı fiyatları kullanılan hafif çelik ve paslanmaz galvaniz sac ile, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir eve sahip olmuş olursunuz. İlk zamanlarında, sağlamlıkları ve depreme dayanıklı olmalarıyla deprem konutları olarak kullanılan prefabrik ev yapıları, zamanla son teknoloji üretim sistemleri ve mimari alanında gelişmelerle birçok alanda kullanılabilir hale gelmişlerdir. Bugün yazlık eviniz, kışlık eviniz, yayla eviniz, bağ eviniz ve günlük yaşam alanlarınız için bile prefabrik evi tercih edebilirsiniz.

Artvin Prefabrik Ev iç Dizayn

Üstün Kaliteli Prefabrik Ev Artvin İçin de En İyisi!

Yeşilliği ve temiz havası ile ünlü olan şehrimiz Artvin prefabrik ev tercihinde, isterseniz sizler için özel olarak hazırladığımız onlarca prefabrik ev modelinden birini seçebilir ya da farklı ölçülendirme ile bir ev talebinde bulunabilirsiniz. Yayla evi olarak, bağ evi olarak prefabrik ev Artvin ili için yapabileceğiniz çok uygun bir tercih olmasının yanı sıra, çok da ekonomiktir. Prefabrik ev yapıları, betonarme yapılara göre çok ekonomiktirler. Kısa sürelerde üretilmeleri sayesinde prefabrik evleri tercih ettiğinizde zamandan tasarruf sağlarken, ekonomik fiyatları sayesinde de bütçenizden tasarruf edersiniz ve ev sahibi olmak için çok yüksek bütçeler ayırmak zorunda kalmazsınız.

Hazırladığımız onlarca karmod prefabrik ev modelleri arasında, 28 m2’den 123 m2’ye kadar farklı oda sayısı ve şekilde tek katlı modellerimiz bulunurken, 91 m2’den 206 m2’ye kadar dubleks prefabrik ev modellerimiz de bulunmaktadır. Doğal güzellikleri ile ünlü ilimiz Artvin dubleks prefabrik ev, Hopa prefabrik ev, Borçka prefabrik ev, Arhavi prefabrik ev tercihi yazlık ev, yayla evi, bağ evi, dağ evi için de uygundur.

Hayalinizdeki eve sahip olmak için fazladan zamanınızı ve paranızı harcamak zorunda kalmayın. Depreme dayanıklı, yangına karşı korumalı, kısa süreler içerisinde üretilebilen, uzun yıllar sevdiklerinizle güzel anılar biriktirebileceğiniz konforlu yaşam alanları için, Karmod prefabrik evlerini tercih edin. Prefabrik ev yapıları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, anında teklif ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz