Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İkinci el prefabrik ev almak, pratik ve hızlı bir ev sunan alternatif bir seçenektir. Size, ailenize ve ihtiyaçlarınıza uygun evler sunuyoruz. Firmamız güvenli, hızlı ve uygun ücretlerle fiyatlarla hizmet vermektedir. İster tek katlı, ister çok katlı prefabrik ev arıyorsunuz, biz size en uygun seçenekleri sunuyoruz.

İkinci El Prefabrik Ev Fiyatları

Karmod olarak, prefabrik ev ikinci el konusunda sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Prefabrik evler, çelik konstrüksiyonlu yapılar olarak bilinir ve gün geçtikçe talep daha fazla olmaktadır. Ancak ikinci el prefabrik ev piyasası henüz tam olarak oluşmamıştır.

Bu nedenle, bizim firmamızda sıfır üretim yapmaktayız ve size en kaliteli ve garantili hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, ikinci el prefabrik ev fiyatları Türkiye'de çok hesaplıdır ve emlak piyasasındaki hareketsizlik nedeniyle daha da ucuz hale gelmektedir. Bu nedenle, eğer sizde prefabrik ev arayışı içerisindeyseniz, sizlere en uygun seçenekleri sunuyoruz.

İkinci El Prefabrik Ev Fiyatları

Ayrıca firmamız, ucuz ikinci el prefabrik ev fiyatları konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, sizlere önerimiz ikinci el prefabrik ev almanız yerine sıfır üretim yapmaktadır. Bu sayede evinizin tüm bölümleri yeni ve garantili olur. Ayrıca sıfır üretim yaparak, evinizin özelliklerini ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Prefabrik sistemi ile üretilen evlerimiz çelik kullanılıp, prefabrik konutlar, prefabrik binalar ya da prefabrik yapılar olarak da farklı adlandırılır. Gün geçtikçe prefabrik evler için talep daha fazla olmaktadır. Sizlere önerimiz ikinci el prefabrik ev almanın yerine, Karmod olarak sizlere özelleştirilmiş, satılık ikinci el prefabrik ev kategorisini sunuyoruz. Ayrıca, ikinci el prefabrik ev fiyatları sahibinden adresinden de ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

İkinci El Prefabrik Evler

Prefabrik Ev ve Prefabrik Yapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Prefabrik yapı üreten firmanın bilgi birikimine, kalite için önemli olan modern üretim tesisine sahip olup olmadığına ve en önemlisi referanslarına dikkat ediniz.
 • Prefabrik hazır yapıların iskeletini oluşturan galvaniz yapı çeliğinin kalitesine.
 • Prefabrik yapının kaynaksız yapı teknolojisiyle yapılmış olmasına ve betopan çimento levhanın dört mevsim iklim şartlarına dayanıklı olmasına.
 • Prefabrik yapı alacağınız firmanın uluslararası kalite belgelerine sahip olup olmadığına.
 • Prefabrik yapılarda kullanılan izolasyon ve kaplama malzemelerinin uluslararası standartlarda olmasına.
 • Hazır prefabrik yapı üretici firmanın garanti belgesi verip vermediğine ve servis hizmetinin bulunup bulunmadığına.
 • Uzun yılların birikimiyle satın aldığınız prefabrik yapının modern ve ergonomik yapısıyla beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına.
 • Prefabrik yapının modüler yapısıyla başka bir mekana taşınabilme ve ekleme ihtiyacına talep verip vermediğine.
 • Prefabrik yapıda kullanılan elektrik ve su tesisat malzemeleri, kapı ve pencerelerle beraber tüm aksesuarların uluslararası kalite standartlarında ürünler olup olmadığına.
 • Prefabrik yapı da kullanılan hammadde ve mamül malzemenin insane sağlığına ve çevreye zarar verip vermediğine.
 • En önemlisi alacağımız prefabrik yapının son deprem yönetmeliğine uygun olup olmadığına.

Biz Karmod ailesi olarak yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize daima kaliteli ürün sunma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu sorumluluğun verdiği güvenle Siz de beklentilerinizin de ötesinde modern ve ergonomik hazır yapılar sunan Karmod’u huzurla tercih edebilirsiniz.

İkinci El Prefabrik Ev Sık Sorulan Sorular