Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Ev Hem Çevre Hem De Bütçe Dostudur

Dünya nüfusunun artması ve bunun beraberinde gelen tüketim artışı, çevre kirliliğini de beraberinde getiriyor. Bu sebeple son yıllarda çevre dostu olan ürünlerin kullanımı her alanda hızla artmakta. İnşaat sektöründe de çevre dostu yapılar önem kazanıyor. Bu yapılardan biri olan prefabrik ev modelleri sistemleri betonarme yapılara göre çok daha fazla çevre dostu bir yapıya sahip. Birçok doğal güzelliğe sahip olan Düzce prefabrik ev kullanımı artan şehirlerden. Neredeyse her arazi ve iklim için uygun olabilen prefabrik ev Düzce gibi yeşilliği fazla, doğası güzel olan alanlarda en çok tercih ediliyor. Şehir hayatının boğuculuğundan bunalan insanlar için prefabrik evler, kullanıcısına çok konforlu ve kullanışlı yaşam alanları sunuyor.

Betonarme binalar inşa edilirken hem yapı olarak çevreye zararlı olan birçok malzeme yapıda kullanılır, hem de bunlara ek olarak inşaat yapılan alan ve çevresinde aylarca süren inşaat süreleri boyunca hem ses hem de görüntü kirliliğine sebep olunur. Prefabrik evlerse, fabrika ortamında üretilen yapılar olmaları sayesinde, herhangi bir ses kirliliği ya da görüntü kirliliğine sebep olmazlar. Üretimleri aylar boyu sürmez, sadece birkaç hafta içerisinde talep ettiğiniz evi teslim alabilirsiniz

Karmod Prefabrik Hayallerinizi İnşa Ediyorlar

Betonarme yapıların inşaatında kullanılan malzemeler sebebiyle ve çalışan personel maliyetleri sebebi ile, betonarme yapıların maliyetleri ve bunun sonucunda da fiyatları oldukça yüksektir. Hayalinizdeki eve sahip olmak için aylar ya da yıllar boyu büyük bütçeler biriktirmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat prefabrik ev sistemleri üretilirken herhangi bir işçi ya da diğer betonarme bina inşaatındaki gerekliliklere sahip olmadığı için üretim maliyetleri de onlara göre çok daha düşüktür. Bunun sonucunda çok daha ekonomik fiyata sahiptirler.

Hem ekonomik hem de çevre dostu olan prefabrik evler için en iyi tercih Karmod evleridir. Yer aldığı dünya çapında projeler ve dünyanın her yerinden on binlerce kullanıcısı ile sektörde kendini kanıtlamış olan, 30 yılı aşkın tecrübe ve son teknoloji üretim sistemleri ile üretilen Karmod evleri, Düzce prefabrik ev için en ideal tercihtir. Onlarca prefabrik modelimize web sitemizden göz atabilir detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğal Güzellikleriyle Düzce Prefabrik Ev Kullanımı Artan Şehirlerimizden

Prefabrik evler, birçok alanda tercih edilebilirler. Yayla evi, yazlık ev, dağ evi, bağ evi, kışlık ev, hatta ilk olarak deprem konutları olarak kullanılan evler oldukları düşünülürse prefabrik evler günlük kalıcı yaşam alanları olarak bile kullanılabilirler. Kısa hafta sonu tatilleri, yaz tatilleri için tercih edilen alanlar genelde doğal güzelliğe sahip olan alanlar olmaktadır. Bu alanlara sahip olan temiz havaya ve doğayla iç içe alanların fazla olduğu, şehirleşmenin diğer şehirlere göre daha az olduğu Düzce prefabrik ev kullanımı artan şehirlerimizden biri. Eğer sizin de değerlendirmek istediğiniz bir araziniz, uzun ya da kısa tatillerinizde ailenizle ve sevdiklerinizle tercih edebileceğiniz bir yazlık, kışlık ev hayaliniz var ise prefabrik evler ekonomik fiyatları ve daha birçok avantajları ile bunun için çok uygun bir çözüm olacaktır.

Bu avantajlarından biri de prefabrik evler oldukça dayanıklı yapılardır. Depreme karşı dayanıklıdırlar. Yapılarında çinko kaplanarak galvanize edilmiş olan yapı çeliği kullanılır. Yanmaz sınıfı malzemeler ile yangına karşı da korumalıdırlar. Karmod olarak uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimizle birlikte sizler için her isteğe ve zevke uygun olan onlarca prefabrik yapı tasarladık. Bu modellerimizin arasında tek katlı, dubleks, tek odalı, iki ya da daha fazla odalı, garajlı, teraslı modellerimiz mevcuttur.

Düzce hazır ev

Düzce Prefabrik Ev iç Dizayn

Esnek tasarım imkanı sayesinde iç ve dış kaplamalar isteğinize göre olabilir. Depreme karşı dayanıklı olmaları sayesinde, sadece tek katlı prefabrik yapılar için değil, deprem riski yüksek olan Düzce dubleks prefabrik ev için de güvenli bir kullanım imkanına sahiptir. Akçakoca prefabrik evKaynaşlı prefabrik ev ve Düzce’nin diğer tüm ilçelerinde karmod prefabrik yapı tercihiniz için web sitemizden onlarca model arasından size uygun olanı seçebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karmod evlerini tercih edin, uzun yıllar aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirebileceğiniz dayanıklı ve konforlu yaşam alanlarınız olsun.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz