Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
En Çok Satan

100 m2 3+1 Prefabrik Ev Model: Gündoğumu

  • Yatak Odası 22 m²
  • Yatak Odası 16 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Mutfak 10 m²
  • Veranda 11 m²
  • Antre 10 m²
  • Banyo 5 m²
  • Banyo 3 m²
Şu anda 46 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

100 M2 Prefabrik Ev

Büyük ve geniş bir eve sahip olmak artık prefabrikler ile daha mümkün. Hem uygun, hem büyük, hem de istenilen her konuma uyum sağlayabilen prefabrik evler arasında 100 M2 prefabrik ev en çok tercih edilen evler arasında yerini alıyor. 4 kişilik ya da daha kalabalık aileler için uygun olan bu prefabrik evler istediğiniz ebatlara uygun olarak üretilmesi ile sizlerin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. 100 M2 prefabrik ev, modern ve kaliteli görünümleri ile kusursuz bir yapının oluşturulması sağlanıyor. Her bir detayı özenle düşünülerek hazırlanan prefabrik ev, istediğiniz tüm detayları içerecek tarzda üretiliyor. Sizler, talep ettiğiniz prefabrik ev modellerini belirleyerek kısa süre içerisinde yaptırabilirsiniz.

Doğa ile iç içe, her sabah doğanın farklı manzarasını görebileceğiniz bir yaşam elde etmek isterseniz prefabrik ev seçeneklerinin sizlere sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak arsanızın bulunduğu tüm noktalara 100 M2 prefabrik ev modeli yaptırarak kendinize ait bir eve sahip olabilirsiniz. Prefabrik ev yapımında tercih edilen kaliteli malzemeler evlerin daha dayanıklı olmasına yardımcı oluyor ve uzun yıllar kullanıma uygun olmasına yardımcı oluyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan bu evler dışarıdan gelen risklere karşı da korunaklıdır. Sizler de 100 M2 prefabrik ev yaptırarak istediğiniz alanlara inşa ettirebilirsiniz.

100 M2 Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

100 M2 Prefabrik ev modelleri istenilen her modele uygun yapılabiliyor. Kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bu ev modelleri sayesinde uzun yıllar oturabilme şansı elde edebileceğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. 100 M2 prefabrik ev modellerinin her noktasını aktif olarak kullanabilme şansınız bulunuyor. Bu nedenle istediğiniz modeli kolaylıkla yaptırabilir ve evinizin ne şekilde görüneceğine kendiniz karar verebilirsiniz. İster tamamen cam kaplamalı, isterseniz de ahşap detayları ile ön plana çıkan ahşap prefabrik ev modelini yaptırabilirsiniz. Prefabrik ev modellerinin iç dizaynını da tamamen kendinize göre yaptırabilirsiniz.

100 M2 prefabrik ev modelleri 3+1 olarak üretilen ev modelidir. Geniş ve ferah bir kullanıma sahip olan bu prefarbik evler ile rahat bir yaşam tarzı edinebilirsiniz.

Prefabrik Evler İle Kaliteli Bir Yaşama Sahip Olun

Tek katlı prefabrik ev 100 m2 gündoğumu modeli istediğiniz her alana kurulum yapılabiliyor. Karmod gündoğumu modeli, 3+1,100 M2 kullanım alanıyla ferah ve nefes aldıran bir yaşamı ayağınıza getiriyor. Ev yapımında zamandan tasarrufta edebilme imkanınız bulunuyor. Evin tüm detayları sizlere hazır olarak teslim edilmesinden dolayı ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyor.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

     

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler