Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Geleceğin Yeni Nesil Yaşam Alanları Prefabrik Ev Sistemleri

Dünya nüfusunun her geçen gün artması ile doğal olarak tüketimimiz de artıyor. Doğaya bıraktığımız atık miktarı da bununla birlikte paralel olarak artıyor. Yeni yaşam alanları için daha fazla alan ihtiyacı duyuluyor ve yeşil alanlar betonarme yapılarla doluyor. Bu sebepler ile çevre kirliliği artarken, her geçen daha konforlu ve kullanışlı alanlara sahip olmak daha da zor oldu. Bu zorluklar neticesinde inşaat ve mimaride yeni üretim teknikleri geliştirilmeye başlandı. İşte bu yeni üretim teknoloji ürünlerinden biri de karmod prefabrik ev fiyatları ile üretilen modellerimiz.

Karmod prefabrik yapı fiyatları ile üretilen modellerin de içinde bulunduğu prefabrik yapılar, ilk olarak deprem ve afet konutları olarak kullanılmış, daha sonrasında farklı tasarım imkanları ile her ortam için uygun hale getirilmişlerdir. Prefabrik yapı teknolojilerinde başta ülkemiz olmak üzere dünyanın tercihi olan Karmod, prefabrik ev yapılarında da sektöre liderlik yapmakta. Karmod prefabrik ev yapıları, benzerlerine göre eşsiz bir kaliteye sahiptir.

Depreme Dayanıklı Bingöl Prefabrik Evler

1. Deprem bölgesine uyumlu olarak üretilen prefabrik evlerde, yanmaz sınıfı malzeme kullanılır ve yangına karşı korumalıdır. Elektrik tesisatından sıhhi tesisata ve yapısında kullanılan diğer malzemelere kadar, TSE belgeli malzeme kullanılır. Dış metal yüzeylerinde çift kat astar boyası ve yine çift kat sentetik yağlı boya kullanımı ile uzun süreler dış boya bakımı gerektirmez. Dış panelinin yüzeylerinde de akrilik dış cephe boyası kullanılır. Genel yapısında kullanılan galvaniz paslanmaz saclar ile, uzun yıllar bakım maliyeti olmadan kullanabileceğiniz evlere sahip olursunuz.

Bir ev için en önemli konulardan biri de dört mevsim kullanışlı olmasıdır. Kara ikliminin hakim olduğu, bol kar yağışı alan, aynı zamanda da her mevsim bol yağmur yağışı da alan ilimiz Bingöl prefabrik ev tercihi için Karmod prefabrik evleri en uygun çözümdür. Karmod prefabrik ev fiyatları ile üretilen sistemlerimizde, dış panel kalınlıkları 10 cm, iç panel kalınlıkları ise 6 cmdir. Isı izolasyonu için 84 mm 12 dansite polistiren sert köpük kullanılır ve bu sayede yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlanmış olur. Yüksek ısı izolasyonuna sahip olan prefabrik ev Bingöl ilimiz için de her mevsim kullanılabilir.

Karmod olarak tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiğimiz üstün kaliteli prefabrik ev yapılarımız kaliteli olduğu kadar, ekonomiktir de. Betonarme yapılara göre çok daha ekonomik olan evlere sahip olmak için yıllar boyunca para biriktirmek, büyük bütçeler ayırmak zorunda değilsiniz.

Bingöl Prefabrik Ev Modelleri Tasarlanırken İhtiyacınız Olan Her Şey Düşünüldü

1986 yılından beri Türkiye ve dünyanın tercihi olan Karmod karmod prefabrik ev fiyatları ile sizin için düşünülmüş yapılar tasarlanırken ihtiyacınız olan her şey düşünüldü. Depreme dayanıklı, konforlu yaşam alanları sunan ev modellerimizde tek katlı, dubleks, tek odalı, iki odalı, üç ya da daha fazla odalı karmod prefabrik evler mevcuttur.

Bingöl prefabrik evler

Verandalı, teraslı ve garajlı tasarımlara sahip ev modelleri de bulunmaktadır. Her ihtiyacınızın düşünülerek tasarlandığı evlerde zevkinize uygun olarak farklı kaplama imkanları ile istediğiniz tasarımı uygulayabilirsiniz. Ekonomik, konforlu, esnek tasarım imkanı sunan karmod prefabrik ev Bingöl iklimi için en kullanışlı çözümdür. Tek katlı evleri tercih edebileceğiniz gibi, Bingöl dubleks prefabrik ev tercihi de, prefabrik evlerin dayanıklı yapısı sayesinde çok uygun bir tercih olacaktır.

Bingöl Prefabrik Ev iç Dizayn

Bingöl karmod prefabrik ev fiyatları ile fiyatlandırılmış ev modellerimizden birini tercih ettiğinizde sipariş verdiğiniz andan itibaren, evinizin üretimine başlanır ve haftalar içerisinde size anahtar teslim olarak kullanıma hazır halde eviniz teslim edilir. Üstün kalite garantisi yanı sıra Karmod olarak size üstün hizmet garantisi de sunuyoruz. Her ihtiyacınızı düşünerek size özel tasarlayıp ürettiğimiz evinizi size teslim ettikten sonra da satış sonrası destek ekiplerimizle birlikte olası herhangi bir sorunda yanınızda oluyoruz. Adaklı karmod prefabrik ev fiyatlarıKarlıova karmod prefabrik ev fiyatları ve Bingöl karmod prefabrik ev fiyatları hakkında daha detaylı bilgi, fiyatlandırma ve sipariş süreçleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz