Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod Evleri Her Yönden Avantajlı

Karmod olarak 1986 yılından beri, her sektör için önde gelen firmalardan bireysel kullanıcılara kadar en kullanışlı, en kaliteli, en ekonomik çözümler üretmek için çalışıyoruz. Kalitesi ve üstün hizmetiyle kendini kanıtlamış olan Karmod, sadece prefabrik evleri ile ülkemizde 10.000 kullanıcıya sahip. Erzincan prefabrik ev için de yapabileceğiniz en iyi tercih Karmod evleri olacaktır. Prefabrik ev modelleri, bir plan doğrultusunda fabrika ortamında üretilen, şantiye ortamında inşa edilen betonarme binalar gibi olumsuz hava ve çevre koşullarından etkilenmeye, modüler yapıya sahip ev sistemidir.

Demonte olarak üretilip, yerinde kurulumları ile kullanıma hazır anahtar teslim olarak teslim edilen evler birçok yönden avantajlıdır. Bunlardan ilki, prefabrik evlerin betonarme yapılara göre çok daha ekonomik olmasıdır. Fabrika ortamında üretilmesi sayesinde olumsuz hava şartlarından ya da diğer çevre koşullarından etkilenmeyen evler, plan haricinde ekstra bir maliyete de sahip olmazlar. İnşa edilirken betonarme yapılardaki kadar işçilik olmaması sayesinde maliyetleri daha düşüktür. Bu sayede çok bu evler ile çok daha uygun fiyatlara ev sahibi olabilirsiniz. Bu açıdan Erzincan prefabrik ev tercihinizde çok ekonomik fiyatlara ev sahibi olursunuz.

Dört Mevsim Güvenli Prefabrik Evler

Bir diğer avantajı ise, bu evlerin çok kısa süreler içerisinde üretilmesidir. Demonte olarak ve fabrika ortamında üretilmeleri sayesinde, evinizin her bir parçası ayrı olarak üretilir. Uluslararası taşıma standartlarında nakliyesi talep edilen yere gerçekleştirilen evlerin yerinde kurulumu gerçekleştirilir ve size kullanıma hazır olarak teslim edilir. Sadece haftalar içerisinde bu süreç tamamlanır. Ve ev sahibi olabilmek için aylar, hatta bazen yılları geçen süreler beklemek zorunda kalmazsınız. Her yönüyle avantajlı olan prefabrik ev Erzincan için de çok iyi bir tercihtir. Aynı zamanda prefabrik evler çevre dostu yapılardır. Bir prefabrik ev satın aldığınızda, betonarme yapılardaki kadar çevreye zarar vermezsiniz. Yapı olarak çevre dostu olmalarının da yanı sıra, betonarme yapılar inşa edilirken çevrede uzun süreler boyunca ses ve görüntü kirliliğine sebep olunur. Fabrika ortamında üretilen prefabrik eviniz, inşa edilirken çevrede ses ve görüntü kirliliğine de sebep olmaz.

Erzincan, şelale, göl, dünyanın 2. Büyük kanyonu gibi birçok doğal ve kültürel güzelliklere sahip olan ilimizdir. Doğu Anadolu bölgesinde bulunan ilimizin iklimi sert kara iklimidir. Yazları sıcak ve kurak geçerken, kışları soğuk ve yağışlıdır. Bol kar yağışı alır. Prefabrik EPS dolgu ile yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahiptirler. Montaj yerine göre değişmekle beraber, 75 Kg/m2 kar yükü değeri ve 80 km/saat rüzgar hızı değerine sahip olan evler, dört mevsim güvenle kullanım imkanı sunar. Karasal iklimin hakim olduğu Erzincan prefabrik ev kullanımında, sizin için dört mevsim güvenli kullanım sağlanır.

Prefabrik evlerin yapısında, çinko kaplanarak galvanize edilen yapı çeliği kullanılır. Bu sayede depreme dayanıklıdır ve uzun yıllar güvenle bu evleri kullanabilirsiniz. Yayla evi, yazlık ev, bağ evi, dağ evi ve dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz evler uzun yıllar bakım masrafı gerektirmez.

Erzincan ucuz prefabrik ev modelleri

Erzincan Prefabrik Ev iç Dizayn

Erzincan Prefabrik Ev Kullanımı Artan Şehirlerden

Karmod olarak alanında uzman mimar ve mühendisler tarafından sizler için özel olarak onlarca prefabrik modeli hazırladık. Evlerin arasında tek katlı, tek odalı, dubleks, iki ya da daha fazla odalı, terasa sahip, garajlı olmak üzere her ihtiyaca ve isteğe uygun modeller bulunmaktadır. Modellerimizin her birine web sitemizden ulaşabilir, daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tek katlı için uygun olan Erzincan dubleks prefabrik ev kullanımı için de uygundur. Tercan prefabrik ev, Üzümlü prefabrik evRefahiye prefabrik ev ve diğer tüm ilçelerde karmod prefabrik yapı kullanımı hakkında ya da sipariş ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz