Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şehirden Uzak Huzur Dolu Yaşam Alanları İçin En İyisi

Siz de şehir hayatından uzak da olsa kaçabileceğiniz alanlar mı istiyorsunuz? Karmod prefabrik evleri, sadece ülkemizde 10.000 kullanıcısı ile dünyanın her yerinden binlerce insanın ev tercihinde ilk sırada geliyor. Fabrika ortamında ve her bir parçası ayrı olacak şekilde demonte bir halde üretilen prefabrik ev modelleri, uluslararası standartlarda nakliye sistemi ile kurulacağı yere çok kısa süreler içerisinde teslim ediliyor ve uzman ekipler tarafından yerinde kurulumları gerçekleştirilerek anahtar teslim halde kullanıma hazır olarak size teslim ediliyor.

Muhteşem bir doğaya sahip olan Çanakkale prefabrik ev tercihi için çok uygun bir ilimiz. Marmara bölgesinde bulunan Çanakkale, iklim olarak genellikle Akdeniz iklimine sahiptir ve kışları ortalama sıcaklığı düşüktür. Yüksek yalıtım özelliğine sahip olan Karmod prefabrik ev Çanakkale iklimine uygun olarak üretilir. Her mevsimde güvenle kullanım imkanı sunar.

Çanakkale'nin En Gözde Prefabrik Evleri

Şehirden kısa sürelerle de olsa kaçmak isteyenlerin en çok tercih ettiği alanlar yaylalar, dağlar, denize yakın yeşilliği bol alanlardır. Bu özelliklere sahip olan arazilerin değerlendirilmesi ve istediğiniz zaman gidebileceğiniz bir tatil evi için çok büyük bütçeler harcamak ve aylarca hatta bazen yılı da geçen sürelerde inşaat süresi beklemek zorunda değilsiniz. Demonte olarak üretilen prefabrik evler, haftalar içerisinde üretilir ve en kısa sürede istediğiniz yere teslim edilir ve kurulumu gerçekleştirilerek kullanıma hazır olarak size teslim edilir.

Depreme dayanıklıdırlar, bu açıdan deprem riski yüksek olan Çanakkale prefabrik ev için çok iyi bir kullanım alanıdır. Prefabrik ev sistemleri, depreme dayanıklı ve ekonomik olmalarının da yanında, çevre dostu yapılardır. karmod prefabrik yapı kullandığınızda çevreye betonarme bir yapı kullandığınızdaki kadar zarar vermezsiniz. Aynı zamanda betonarme binalar inşa edilirken, çevreye verilen zararla birlikte ses ve görüntü kirliliği oluşur. Fabrika ortamında üretilen prefabrik yapılar içinse bu geçerli değildir. Fabrika ortamında üretildiklerinden ses ve görüntü kirliliğine sebep olmazlar.

Paslanmaz galvaniz çelik kullanımı ile dayanıklı olan yapıların bakım maliyeti de düşüktür. Dış metal yüzeylerinde çift kat astar kullanılır ve yine çift kat sentetik yağlı boya ile boyaması gerçekleştirilir. Dış panelin yüzeylerinde dış cephe boyası kullanılır. Kaliteli ve TSE belgeli iç ve dış boyası sayesinde uzun süreler boyunca tekrar boyama gerektirmez. 75 Kg/m2 kar yükü değeri, 80 km/saat rüzgar hızı değeri ile her koşulda konforlu bir yaşam alanı sunar. Yapısında çinko kaplanarak galvanize edilen çelik kullanılır. Yapısında kullanılan tüm malzemeler ve aksesuarlar, TSE belgelidir. Sipariş ve kurulum sırasında olduğu gibi, satış sonrasında kullanım halinde çıkabilecek herhangi bir sorunda da Karmod satış sonrası ekipleri her zaman yanınızdadır.

Çanakkale Prefabrik Ev Tercihinde, En Ekonomik Karmod Evleri

1986 yılından beri, son teknoloji üretim sistemlerimiz ve sektöre yön veren tecrübemiz ile ürettiğimiz yapılarımızı dünyanın her yerine ulaştırıyoruz. Bu yapılarımızdan biri olan prefabrik ev, sahip olduğu özellikleri ile üstün kalite garantisi sunar. Web sitemizden sizler için özel olarak hazırladığımız, dar alanlardan geniş alanlara, geniş aileler için uygun olan yapılara kadar herkes için uygun olabilecek ev modellerimize göz atabilirsiniz.

Çanakkale ucuz prefabrik ev modelleri

Çanakkale Prefabrik Ev iç Dizayn

Sahip olduğu adalar ve doğal güzellikleri ile birçok yerli yabancı turiste ev sahipliği yapan Çanakkale, yazlık ev ve diğer tatiller için en çok tercih edilen yerlerden biridir. Yeşili, doğası ile Biga prefabrik evGelibolu prefabrik evAyvacık prefabrik ev tercihinizde Karmod evleri size en ekonomik fiyatlarıyla birlikte konforlu yaşam alanları da sunar. Tek katlı modellerimizle birlikte, Çanakkale dubleks prefabrik ev tercihi için de uygundur.

Prefabrik evlerimizin hepsi depreme dayanıklıdır ve dört mevsim kullanım imkanı sunar. Tek katlıdan dublekse, küçük ama kullanışlı alanlardan garajlı ve teraslı alanlara kadar onlarca modelimize göz atarak, kendinize uygun olan evi seçebilir, evler hakkında daha detaylı bilgi, fiyatlandırma ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz