Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

EPS Yalıtımlı Evlerle 4 Mevsim Güvenli Kullanım

Prefabrik evler, son yıllarda inşaat ve mimari alanında en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Tercih edilme sebeplerinin arasında ilk sıralarda yüksek yalıtıma sahip olmaları da var. Karmod prefabrik evlerinde EPS yalıtımı kullanılmaktadır. EPS yalıtım levhaları yeterli esnekliğe ve yeterli basma dayanımına sahip olmalarının yanında ekonomiktirler. Isı yalıtım performansı da en iyi olan yalıtım malzemeleri arasında yer alırlar ve oldukça hafiftirler. Çevre şartlarından diğer yalıtım türlerine göre çok daha az etkilenir.

Ayrıca boyutsal olarak en kararlı malzemedir. Karasal iklimin hakim sürdüğü Kars prefabrik ev için ilk söylendiğinde kulağa çok uygun gelmiyor gözükebilir. Fakat yüksek yalıtım ve dayanıklı malzeme ile karmod prefabrik ev fiyatları ile üretilmiş prefabrik evler çok kullanışlı ve konforlu yaşam alanları sunabilir. Evlerimizin etkin yer ivmesi kat sayısı 0,40’tır. Yapılarında kullanılan çinko kaplanarak galvanize edilmiş çelik ve en uygun etkin yer ivmesi katsayısı ile depreme ve her mevsime dayanıklı yapılardır.

Prefabrik Evleriniz Dört Mevsime Göre Dayanıklı

Evlerimizin birleşim eleman profilleri paslanmaz galvaniz sacdan bükülür ve özel kenet sistemi ile birleştirilirler. Bu sayede kenarlarda Radius oluşur ve terleme sonucu ortaya çıkacak olan paslanma engellenmiş olur. Çatı makaslarında, kirişlerde, kolonlarda, ara kat konstrüksiyonunda da paslanmaz galvaniz sac kullanılır. Paslanmaz galvaniz sac kullanımı sayesinde Kars prefabrik ev tercihinizde gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu evler çok uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve bakım masrafları da oldukça düşüktür.

30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimizle birlikte sizler için tasarladığımız prefabrik modellerimize web sitemizden ulaşabilirsiniz. Modellerimiz arasında her isteğe, her ihtiyaca ve her zevke uygun olarak tek katlı, bir ya da daha fazla odalı, daha dar ve daha geniş alanlar için uygun olan modellerimizle birlikte, dubleks, bir, iki ya da daha fazla odalı, balkonlu, teraslı, garajlı onlara modelimiz mevcuttur. İstediğiniz evi seçip siparişinizi oluşturduktan sonra sadece haftalar içerisinde eviniz istediğiniz yere teslim edilir.

Kars hazır ev

Kars Prefabrik Ev iç Dizayn

Yüksek İzolasyonlu Prefabrik Ev Kars Bölgesinde De Kullanılabilir

karmod prefabrik yapı fiyatları yüksek yalıtıma sahip olmalarının yanı sıra çok kısa süreler içerisinde üretilip, nakliyesi de kolay ve hızlı olan yapılardır. Demonte olarak, yapının her biri parçası ayrı olacak şekilde üretilirler. İstenilen bölgeye teslim edilen parçaların, titizlikle ekiplerimiz tarafından montajı gerçekleştirilir ve anahtar teslim olarak size kullanıma hazır halde teslim edilir. Bunların hepsi sadece haftalar içerisinde gerçekleşir. Betonarme bir yapı tercih ettiğinizde aylar süren bu süreç, prefabrik yapılar sayesinde sadece haftalar içerisinde tamamlanır. Kars prefabrik ev tercihinizde, dilerseniz evinizi istediğiniz zaman başka bir bölgeye taşıyabilirsiniz. Prefabrik evlerimiz kaynaksız cıvatalı sistem ile üretildikleri için kolayca yer değiştirilebilir bir yapıya sahiptirler. Orta derece deprem riski bulunan ilimiz Kars dubleks prefabrik ev için de uygundur. Hem tek katlı hem dubleks onlarca prefabrik evin bulunduğu modellerimize web sitemizden göz atabilirsiniz.

Kağızman karmod prefabrik ev fiyatları, Sarıkamış karmod prefabrik ev fiyatları, Selim karmod prefabrik ev fiyatları ve Kars’ın her köşesi için en uygun prefabrik ev fiyatlarını, üstün karmod prefabrik ev fiyatları ve teknolojisi ile üretilmiş ev modellerimizin arasında bulabilirsiniz. Evlerimiz yüksek yalıtıma sahip, dayanıklı, kısa sürede üretim ve kurulum imkanlarına sahip olmalarının yanında bütçe dostudur. Bir betonarme eve sahip olmak için yıllarca bir bütçe biriktirmek ve ayırmak zorunda kalabilirsiniz, prefabrik evler ise çok daha ekonomiktir ve o kadar uzun süreçler boyunca beklemek zorunda kalmazsınız. Yazlık olarak, bağ evi olarak, dağ evi olarak ya da istediğiniz herhangi bir şekilde evinizi kullanabilir, farklı dekoratif kaplama ve boya imkanı ile esnek tasarım avantajı sunan evlerimizle dekorasyonunuzu dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Sadece ülkemizde 10.000 kullanıcısı ile kendini kanıtlamış olan Karmod prefabrik evleri ile çok kısa süreler içerisinde en ekonomik fiyatlara hayalinizdeki eve sahip olun.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz