Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Uşak Prefabrik Ev Kullanımının Çok Uygun Olduğu Bölgelerden…

Prefabrik ev yapıları, yazlık evler için, yayla evleri için, bağ ve dağ evleri için tercih edilebilecek en uygun yapılardır. Fabrika ortamında üretilirler ve bu sayede betonarme yapılara göre çok daha kısa süreler içerisinde üretimleri tamamlanır. Üretim şekilleri demontedir, her parçaları ayrı olarak üretilir ve teslimat yerinde kurulumları gerçekleştirilerek anahtar teslim olarak kullanıma hazır şekilde sahiplerine teslim edilirler. Betonarme yapıların inşaatı inşaatın bulunduğu mevsime ve iklime bağlı olabilir. Olumsuz hava şartları söz konusu olduğunda inşaat süresi uzayabilir.

Prefabrik evler ise fabrika ortamında üretildikleri için, üretimleri olumsuz hava şartlarından, mevsimden ya da iklimden etkilenmez. Mevsim ve iklime bağlı olarak değişen inşaat süreleri ve teknik aksaklıklar sebebi ile betonarme yapılarda süreç içerisinde ekstra maliyetler çıkabilir. Prefabrik evlerde ise, tüm maliyetler sipariş verdikten sonraki sözleşme anında belirlenir ve sabittir, süreç içerisinde ekstra bir maliyet çıkmaz. Doğal güzellikleri, yeşil alanları ile Uşak prefabrik ev kullanımının çok uygun olduğu bölgelerimizdendir.

 

Uşak'ta Prefabrik Ev Almak İsteyenlerin İlk Tercihi Neden Karmod’dur?

Şehirden uzak huzurlu yaşam alanları için karmod prefabrik ev Uşak ilimizin her bölgesine inşa edilebilir. Bu sayede hafta sonları gidebileceğiniz, ailenizle huzurlu ve eğlenceli anılar biriktirebileceğiniz doğayla iç içe yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Prefabrik evler, güçlü yalıtım sistemlerine sahiptirler. Yapılarımızda EPS dolgu sistemi kullanmaktayız. EPS dolgu, en hafif, en ekonomik ve ısı yalıtım performansı en iyi olan sistemdir. Çevre şartlarından etkilenme oranı düşüktür. Bu sayede Uşak prefabrik ev tercihinizde, enerjiden de tasarruf sağlamış olursunuz.

Prefabrik evler, kaynaksız cıvatalı şekilde üretilirler. Bu sayede kurulumları kolaydır, nakliyeleri kolaydır. Kurulduktan sonra evinizde bir büyütmeye gitmek istediğinizde bunu betonarme yapılara göre daha kolay yaparsınız ve istediğiniz zaman sökülüp, dilediğiniz yere taşınabilirler. Sadece zemininde beton kullanılır, zemin betonu haricinde prefabrik evler beton gerektirmezler. Toplam bina ağırlığı düşük olduğu için de temel maliyetleri düşüktür. Hayalinizdeki eve, en dayanıklı ve konforlu alanlara, prefabrik evler ile çok kısa süreler içerisinde ve ekonomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

 

Uşak prefabrik ev modelleri

 

 

En Ekonomik, En Kullanışlı Prefabrik Evler Karmod’da!

Yapılarımız aracılığı ile 1986 yılından beri başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her bir köşesine kalitemizi taşımaktan gurur duymaktayız. Sadece ülkemizde 10.000 prefabrik yapı fiyatları kullanıcımız bulunmaktadır. Tatil köyleri olan, yerli ve yabancı turistlere her yıl ev sahipliği yapan Uşak prefabrik ev seçiminizde en ekonomik ve en kullanışlı evlere Karmod ile sahip olabilirsiniz.Evlerimizin dış cephe ve iç duvar boyalarında TSE belgeli boyalar kullanmaktayız. Çatı makaslarında, kolonlarda, kirişlerde ve birleşim elemanlarında paslanmaz galvaniz sac kullanılır.

Terleme sonucu paslanma bu sayede engellenir ve uzun yıllar güvenle kullanım sağlar. Bu özellikleri ile bakım ihtiyacı yok denecek az seviyededir. Prefabrik evler, sizi kısa aralıklarla yüksek bütçe gerektiren bakım masraflarından kurtarır. Bununla birlikte yenileme ve değişiklik ihtiyaçlarınızda esnek tasarım imkanları istediğiniz dekorasyon uygulanabilir ve kaynaksız cıvatalı üretim sayesinde kolay sökülebilir, taşınabilir ve genişletilebilirler. Tadilat ve yenilemeleri betonarme yapılara göre çok daha düşük maliyetlere sahiptir. Banaz prefabrik evEşme prefabrik evSivaslı prefabrik ev ve Uşak ilimizin her yerine teslimatını gerçekleştirebileceğimiz prefabrik evler için web sitemize göz atabilirsiniz.

Yapılarımızın hepsi depreme dayanıklıdır ve deprem riski bulunan ilimiz Uşak prefabrik ev kullanımı için uygundur. Tek katlı Uşak prefabrik ev ve Uşak dubleks prefabrik ev için, sizlere özel olarak alanında uzman olan mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimiz tarafından tasarlanan onlarca prefabrik modeline göz atabilirsiniz. Modellerimizin arasında tek katlıdan dublekse, tek odalıdan iki ya da daha fazla odalıya, balkon ve teras imkanlarından garaja kadar her ihtiyaç ve zevke uygun olan tasarımlar mevcuttur. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz