Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Her Bölgenin İklimine Uygun Evler

Prefabrik evler sağladığı onlarca avantaj ve ekonomik fiyatlarıyla geleceğin mimarisi olarak görülmekte ve son yıllarda kullanımları oldukça artmaktadır. Aylarca inşaatları süren betonarme yapılara göre, haftalar gibi çok daha kısa süreler içerisinde üretilmeleri, betonarme yapılardaki birçok maliyetin ve teknik gerekliliğin olmaması sayesinde çok daha uygun maliyetlere sahip olmaları sonucu çok daha ekonomik fiyatlara satışlarının olması, bu evleri cazip kılan en önemli iki özellik arasında yer alıyor.

Aynı zamanda karmod prefabrik ev sistemleri, sahip oldukları kar yükü değeri ve rüzgar hızı değerleri ile size dört mevsim boyunca güvenli kullanım imkanı sunar. Karabük prefabrik ev tercihi için bu açılardan tercih edilebilecek çok iyi bir bölgedir. Prefabrik ev Karabük ve diğer tüm bölgelerin iklimlerine uyum sağlar ve dört mevsim kullanılabilir. Yapılarında çinko ile galvanize edilmiş yapı çeliği kullanılması sayesinde dört mevsim güvenle kullanım imkanı sunmalarının yanında, depreme de oldukça dayanıklıdırlar.

Demonte Prefabrik Evler İle Kolay Nakliye İmkanı

Üretimleri demonte olarak her bir parçaları ayrı halde üretilecek şekilde gerçekleşir. Parçalar kurulum yapılacak yere sevk edildikten sonra Karmod ekipleri tarafından titizlikle monte edilerek, eviniz kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir. Yapılarında EPS dolgu kullanılır, dış panellerinin kalınlığı 10 cm, iç panel kalınlığı ise 6 cm’dir. Yüksek ısı ve ses yalıtımına sahiptirler. Sıcak ve ılıman ikliminin görüldüğü Karabük karmod prefabrik ev tercihinde yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip olan, çok kısa süreler içerisinde üretilen ve yine çok kısa süreler içerisinde size teslim edilen, ekonomik fiyatları ile bütçenizin dostu olan Karmod evlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

1986 yılından beri dünyanın her köşesine, alanında uzman ekiplerimiz ve sahip olduğumuz son teknoloji üretim sistemlerimiz ile ürettiğimiz yapılarımızı taşımaktan gurur duyuyoruz. Sadece ülkemizde 10.000 prefabrik ev kullanıcımız ile, ülkemizin en çok tercih edilen prefabrik yapı fiyatları firmalarından biriyiz. Sizin için özel olarak tasarladığımız onlarca ev modelimize web sitemizden ulaşabilir, Karabük prefabrik ev hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik ev Karabük

Karabük Prefabrik Ev iç Dizayn

Karmod Hazır Evler, Karabük Prefabrik Ev İçin En İyisi

Karmod prefabrik teknolojileri olarak, dünyanın her yerinden onlarca önde gelen firmanın ve kişinin tercihiyiz. En çok tercih edilen yapılarımız arasında da prefabrik evlerimiz yer almakta. Ekonomik fiyatları, dayanıklı yapıları ve uzun yıllar kullanım imkanı ile her bölgede yazlık, kışlık, dağ ev, yayla evi ve bağ evi olarak kullanılabilirler. Karabük prefabrik ev için de sağladığı bu avantajlar ile en iyisi Karmod evleridir.

Evlerimizin elektrik ve sıhhi tesisatlarından, iç ve dış kaplamalarında kullandığımız boyalara kadar her malzeme TSE belgelidir. Sahip olduğumuz 20.000 metrekare ve yüksek üretim kapasiteli tesislerimizde hızlı üretim ve hızlı kurulumun yanı sıra, Karmod olarak evinize sahip olduktan sonra olası bir problemde de yanınızda oluyoruz. Evlerimizi üstün kalite garantisi ile birlikte üstün hizmet prensibi ile çalışarak da üretmekteyiz. Safranbolu prefabrik ev, Yenice prefabrik ev, Eskipazar prefabrik ev ve Karabük ilimizin her bir köşesi için en uygun prefabrik ev modeli için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz