Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sahip Oldukları Onlarca Avantajı ile Prefabrik Yapılar Geleceğin Mimarisi…

Prefabrik evler, sahip oldukları onlarca avantajları sayesinde geleceğin mimarisini oluşturuyorlar. Her sektörde, üretimi gerçekleştirilen şeyin üretim süresinin kısaldığı, üretimde ve teslimatta hızın daha öncelerine göre çok daha fazla önem kazandığı çağımızda, mimari ve inşaatta da kısa süreler içerisinde üretimi gerçekleştirilebilen yapılar daha çok tercih ediliyor. Bu yapılardan biri de karmod prefabrik ev sistemleri. Prefabrik evler, demonte olarak üretilirler. Demonte üretim şekli, üretilen ürünün her bir parçasının ayrı olarak üretildiği üretim şeklidir.

Demonte olarak, tek bir parça şeklinde taşınabilecek üründen çok daha fazlası bir kerede taşınabilir. Bu da nakliye maliyetlerinin daha düşük olmasını sağlar, kısa süreler içerisinde daha çok yapı taşınabilir, bu sayede nakliye süreleri daha kısa olur. Aynı zamanda kaynaksız cıvatalı sistemle üretilen demonte evler, istenildiğinde başka yerlere çok kolay bir şekilde taşınabilir. Karadeniz bölgemizde bulunan, bol yeşilliğe sahip olan ilimiz Sinop prefabrik ev için çok uygun olan illerimizdendir.

Sinop Prefabrik Ev Almak İsteyenler için Doğru Adres: Karmod

Evinizde bir genişleme yapmak istediğinizde de, betonarme yapılara göre bu kaynaksız sistem ile üretilen prefabrik evlerde çok daha kolay büyütme yapabilirsiniz. Zemin betonu haricinde, yapının tamamında çelik malzeme kullanılır. Karmod prefabrik evlerinde çinko kaplanılarak galvanize edilen yapı çeliği kullanılır, 75 Kg/m2 kar yükü değeri, 80 km/saat rüzgar hızı değeri ile dört mevsim kullanılabilirler. Sıcak ve ılıman iklimin görüldüğü, yağış miktarının fazla olduğu Sinop prefabrik ev için en uygun evler dayanıklı ve dört mevsim kullanım imkanı sunan Karmod evleridir.

Sadece ülkemizde 10.000 kullanıcımızla birlikte, dünyanın her yerine yapılarımızı ulaştırmaktayız. Deprem riski yüksek olan bölgelerde de prefabrik evleri güvenle kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik olan prefabrik evlerin en çok tercih edildiği alanlar yazlık ev, yayla evi, bağ evi ve dağ evi gibi alanlardır. Şehirden uzak, huzurlu yaşam alanları ile en ideal yapılardır. Fındık bahçelerinde ya da değerlendirmek istediğiniz arazilerinizde prefabrik evler size çok kullanışlı ve ekonomik çözümler sunar.

Sinop Prefabrik Ev iç Dizayn

Sinop Prefabrik Ev İçin En Uygun Ev Modelleri Karmod’da!

Sinop prefabrik ev seçiminde, aradığınız tüm özellikler Karmod evlerinde… 1986 yılından beri dünyanın her yerine kalitemize taşımaktan gurur duyuyoruz. 20.000 metrekarelik, yüksek üretim kapasitesine sahip olan ve son teknoloji üretim sistemleri ile donattığımız üretim tesislerimizde sizin için en uygun yaşam alanlarını üretiyoruz. Alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimiz ile birlikte size özel olarak tasarladığımız onlarca prefabrik yapı fiyatları ve prefabrik yapı modelimize web sitemizden göz atabilirsiniz. Modellerimiz arasında tek katlı, bir odalı ya da daha fazla odalı modellerimizle birlikte, daha lüks yaşam alanları sunan, villa tipinde, dubleks, iki ya da daha fazla odaya sahip modellerimiz de mevcuttur. Deprem riski yüksek bölgelere sahip olabilen Sinop dubleks prefabrik ev için de Karmod evleri sayesinde uygundur. Evlerimiz depreme dayanıklıdır. Yapılarında yanma riski az olan ve yangına karşı korumalı olan malzemeler kullanılır. Prefabrik ev Sinop gibi yeşilliği bol alan alanlar için çok ideal bir tercihtir.

Evlerimiz esnek tasarım imkanı sunar. İç ve dış cephe boyalarında ve kaplamalarında zevkinize en uygun olan rengi ve dekoratif kaplamayı tercih edebilirsiniz. Boyabat prefabrik evGerze prefabrik ev, Ayancık prefabrik ev ve Sinop’un diğer tüm ilçeleri için en uygun prefabrik ev modelini, sizler için tasarladığımız modellerimiz arasından seçebilirsiniz. Siz de Karmod’a gelin, sadece ülkemizde 10.000 kullanıcı referansı ve dünyanın her yerine kalitesini taşıyan yapılarımız ile hayallerinizdeki eve haftalar içerisinde en uygun fiyatlara sahip olun. Yıllar boyunca ailenizle ile birlikte güvenle kullanabileceğiniz dayanıklı evlere sahip olun. Detaylı bilgi için mailden ya da ilgili iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz