Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve Dayanıklı Yaşam Alanları: Prefabrik Ev

Karmod olarak 1986 yılından beri prefabrik yapı teknolojilerimizle başta Türkiye’deki 10.000 kullanıcımız olmak üzere, dünyanın her yerinden on binlerce müşterimizi prefabrik ev ürünlerimiz sayesinde en kolay şekilde ve en konforlu yaşam alanları ile ev sahibi yapmış olmaktan gurur duyuyoruz. Fabrika ortamında üretilen, üstün hizmet ve kalite garantisi ile sizlere sunduğumuz prefabrik ev ağrı iline de haftalar içerisinde teslim edilebilir ve çok kısa süreler içerisinde ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik ev sistemleri, yazlık evden kışlık eve, yayla evinden günlük kalıcı yaşam alanına kadar her alanda tercih edilebilecek modüler yapı sistemleri ürünlerindendir. İnşaat ortamında şantiye alanında değil, fabrika ortamında üretilirler. Bu da onları birçok konuda avantajlı yapar.

Bu avantajlardan biri, karmod prefabrik ev modelleri üretimi maliyetlerinin betonarme ev inşaatlarına göre çok daha düşük olmasıdır. Şantiye ortamında, çalışan işçi sayısı, bu işçilerin konaklama maliyetleri, teknik personel ve diğer inşaat gereçleri gibi birçok maliyet söz konusudur. Ayrıca şantiye ortamları olumsuz hava şartlarından da etkilenirler. Bu da ekstra maliyetlere kapı aralayabilir. Prefabrik ev sistemleri ise, fabrika ortamında üretildikleri için işçi maliyeti, teknik personel maliyeti, inşaat gereçleri maliyeti çok daha azdır. Personel konaklama gibi maliyetler söz konusu değildir. Olumsuz hava şartlarında da etkilenme olmadığından çok daha düşük maliyetlere prefabrik ev üretimi mümkündür. Ayrıca ekstra maliyet çıkma ihtimali de bu yüzden çok azdır. Bu da prefabrik ev satış fiyatlarının betonarme evlere göre çok daha düşük olmasına olanak sağlar.

Prefabrik Evler Hızlı Kurulum Sayesinde Zamandan Tasarruf Sağlar

Prefabrik ev sistemlerinin sunduğu diğer bir avantaj ise zamandan tasarruftur. Şantiye ortamları olumsuz hava şartlarından etkilendiği için ya da farklı betonarme yapı gerekliliklerinden dolayı, betonarme evlerin inşaatı aylarca hatta daha fazla bile sürebilir. Ama öncesinde belli bir modele ve plana göre demonte olarak fabrika ortamında üretilen prefabrik ev sistemleri, sadece haftalar içerisinde üretilmektedir. Demonte olarak üretildikleri için taşıma ve nakliye kolaylığı da sağlarlar. İstenilen yere çok kısa süreler içerisinde deniz, kara ve havayolu ile sevk edilebilirler.

Ağrı prefabrik ev fiyatları

Karmod Prefabrik Ev Ağrı İline Haftalar İçerisinde Teslim Edilebilir!

20.000 metrekarelik üretim tesislerimizde, yüksek üretim kapasitesi ile özenle ürettiğimiz mizi haftalar içerisinde sizlere havayolu, karayolu ve denizyolu ile ulaştırmaktayız.

Demonte Sistem Hazır Prefabrik Evler

Doğu Anadolu bölgemizde bulunan, birçok turistik özelliğe sahip mekana ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Ağrı karmod prefabrik ev modelleri için çok iyi bir tercihtir. Ağrı ilinde soğuk ve ılıman iklim görülür. Kış aylarında çok fazla yağış alsa da, kar yağışı yağmura göre çok daha fazladır. Bu da Ağrı ilindeki evlerin yüksek ısı izolasyonuna sahip olmasını gerektirir. Karmod prefabrik ev sistemlerinde yüksek ısı yalıtımı vardır. Ev panelleri arasında 84 mm 12 dansite polistiren sert köpük kullanılmaktadır. Dış panelin kalınlığı 10 cm iken, dış panel kalınlığı 6 cm’dir ve mükemmel bir ısı izolasyonu sağlar. Bu özellikleri ile Ağrı prefabrik ev sistemleri kullanımı için uygun bir yerdir  

Ağrı ilinin ilçelerinden olan Patnos prefabrik ev sistemleri için tercih edilebilir yerlerden biridir. En çok nüfusa sahip olan ilçelerden biri olan, Doğubayazıt karmod prefabrik yapı modelleri için de uyumlu bir yerdir. Yüksek ısı ve ses izolasyonu, dayanıklı yapısı ile kaliteli ve sağlıklı yaşam alanları sunan Karmod prefabrik ev yapıları, yapısındaki çelik galvaniz sac ile depreme dayanıklıdır. Yapısında kullanılan bir diğer yanmaz sınıfı ve yangına sebebiyet verme riski düşük olan malzemeleri sayesinde yangına karşı da koruma sağlar.Onlarca farklı estetik tasarıma sahip olan, tek katlı ve dubleks, teraslı, garajlı, verandalı, isteğe göre bir odalı, iki odalı ya da daha fazla odalı olabilen prefabrik ev modellerimiz alanında uzman mimar ve mühendisler tarafından sizler için özel olarak tasarlandı. Tek katlı Ağrı prefabrik ev ve Ağrı dubleks prefabrik ev hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş ve detaylı fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz