Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Prefabrik Ev Sistemi

1986 yılından beri, alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimizle özel olarak tasarlayarak, 20.000 metrekare üretim tesislerimizde, yüksek üretim kapasitemizle ürettiğimiz prefabrik ev sistemlerimiz, başta Türkiye’deki 10.000 kullanıcımız olmak üzere, dünyanın her yerinden binlerce insanın tercihi. karmod prefabrik ev fiyatları ile üretilen evler, tasarlandıkları ilk zamanlarda daha çok deprem konutları olarak tercih edilse de, gelişen teknoloji sayesinde çok farklı modellemeler ile birçok farklı alanda, farklı amaçlar için kullanılır hale getirilmiştir.

Yazlık evi olarak, yayla evi olarak, bağ evi olarak, hatta gündelik yaşamda kullandığınız ev olarak bile karmod prefabrik ev fiyatları ile üretilmiş prefabrik ev sistemlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Prefabrik ev, fabrika ortamında üretilir. Demonte olarak, her parçası ayrı şekilde, daha sonrasında kurulum yerinde montajlanmak üzere üretilir. Bu nakliye açısından oldukça kolaylık sağlar. Bir kerede demonte olarak, tek yapı halinden çok daha fazla ürün taşınabilir. Bu sayede maliyetten ve zamandan da tasarruf edilmiş olur. Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Ardahan prefabrik ev için çok uygun bir şehirdir. Sipariş verdiğiniz andan itibaren, 20.000 metrekarelik yüksek kapasiteli üretim tesislerimizde sizler için özel olarak ürettiğimiz prefabrik ev Ardahan ilinin her ilçesinde çok kısa süreler içerisinde teslim edilir.

Prefabrik ev avantajları:

  • Yapısında çinko kaplanarak galvanize edilmiş yapı çeliği kullanılır, 1. Derece deprem bölgesi için uyumludur.
  • Çevre dostu yapıya sahiptir.
  • Paneller arasında kullanılan 84 mm 12 dansite polistiren sert köpük ve 10 cm dış panel kalınlığı ile 6 cm iç panel kalınlığı sayesinde prefabrik ev yapılarında yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlanır.
  • Birleşim elemanları profillerinde paslanma galvaniz sac bükülerek özel kenet sistemiyle birleştirilir. Yapı kenarlarından radius oluşur, bu sayede terleme ve terleme sonucu paslanma olmaz.
  • Betonarme yapılara göre çok daha ekonomiktirler.
  • 4 mevsim güvenli kullanım sağlar.
  • Esnek tasarım imkanı
  • Taşınabilir.
  • Yüksek kar yükü değeri ve rüzgar hızı değeri.

Ardahan Prefabrik Ev İçin, En İdeal Tercih Karmod Prefabrik Ev

Genellikle kara ikliminin hüküm sürdüğü Ardahan karmod prefabrik ev fiyatları bütçenize çok uygundur. Karmod prefabrik yapı fiyatları ve sistemleri, 75 Kg/m2 kar yükü değeri, 80 km/saat rüzgar hızı değerine sahiptir. Bunlarla birlikte yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip olan karmod prefabrik yapı fiyatları ile üretilen evler, Ardahan ili için oldukça güvenli bir kullanım sunar. Çıldır prefabrik ev, Damal prefabrik ev için Karmod uzman mimar ve mühendisleri tarafından hazırlanan onlarca prefabrik ev modeline web sitemizden göz atabilirsiniz.

Ardahan hazır evler

Prefabrik ev denildiğinde genelde çok basit tek katlı tek tip tasarıma sahip olan evler akla gelir. Fakat her ihtiyaca ve isteğe göre özel olarak hazırladığımız prefabrik ev modellerimize göz attığınızda, ihtiyacınız için tek katlı, iki katlı, teraslı, garajlı, verandalı, tek odalı, iki ya da daha fazla odalı evlere ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte iç ve dış kaplamalarda zevkinize göre farklı dekoratif kaplamalar tercih edebilirsiniz. Karmod prefabrik evlerin sipariş verdiğiniz andan itibaren üretimine anında başlanır.

Ardahan Prefabrik Ev iç Dizayn

Haftalar içerisinde karmod prefabrik ev fiyatları ile üretilen evler Ardahan ilinin istediğiniz her köşesine en kısa sürede teslim edilir. Uzman ekiplerimiz tarafından yerinde kurulumu gerçekleştirilir. Size anahtar teslim olarak kullanıma hazır halde teslim edilir. Karmod merkez şubemiz İstanbul Tuzla’da bulunmaktadır. Bununla birlikte, Bursa, Antalya ve Ankara illerimizde de şubemiz bulunmaktadır. Ardahan prefabrik ev için en iyi tercih olan Karmod evleri hakkında daha fazla detaylı bilgi, fiyatlandırma ve teklif almak için istediğiniz şubemizin telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilir ya da sitemizdeki foto galeri sayfamızı inceleyebilirsiniz.. Siz de Karmod’a gelin, hayalinizdeki ev hayalinizde kalmasın!

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz