Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hem Çevre Hem Bütçe Dostu Evler Prefabrik Evler

Dünya genelinde nüfusumuzun artması ile tüketim de arttı ve bunun sonucunda doğaya bıraktığımız atık miktarı da artıyor. Çevre kirliliğinin çok daha fazla gündemde tutulması gerektiği çağımızda, her alanda çevre dostu ürünler daha da önem kazanmaktadır. İnşaat ve mimari alanında da çevre dostu malzeme kullanımı artmakta, çevre dostu yapıların üretimi için çalışmalar yürütülmektedir. Buna uygun olarak üretilen yapılardan biri karmod prefabrik ev .

Isı ve yalıtımda kullanılan EPS dolgu olsun, ya da yapısında kullanılan diğer malzemeler olsun prefabrik evler betonarme yapılara göre çok daha çevre dostu ve aynı zamanda sağlıklı yapılardır. Bu açıdan yazlık için, yayla evi için, dağ evi için ve diğer yaşam alanlarınız için prefabrik yapıları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda prefabrik yapılar sahip oldukları yalıtım ile, yapılarında kullanılarak çinko kaplanılarak galvanize edilen yapı çeliği ile her mevsim kullanılabilecek kadar sağlam ve depreme dayanıklı yapılardır. Bu sebeple ilimiz Kırşehir karmod prefabrik ev seçimi için ideal bir bölgedir.

Kırşehir'de Prefabrik Ev Alanların Tercihi Neden Karmod?

Sahip oldukları rüzgar hızı değeri ve kar yükü değeri ile prefabrik ev Kırşehir ilimizin her bölgesinde dört mevsim kullanılabilirler. Elektrik tesisatındaki armatürlerde, kablolarda, sigortalarda ve prizlerde, sıhhi tesisatındaki vitrifiye, lavabo ve duş armatürlerinde, borularda, evin dış panel boyasında, iç duvar boyalarında, pencerelerde, kapılarda TSE belgeleri son kalite malzemeler kullanılmaktadır. Elektrik tesisatı sıva üstü olmakla beraber eğer istenirse sıva altı da yapılabilir. Sıhhi tesisat ise sıva altıdır. Kırşehir prefabrik ev tercihinizde en iyisi olan Karmod evleri, modern üretim tesislerinde demonte olarak kaynaksız cıvatalı sistemle üretilirler.

Sadece haftalar içerisinde demonte olarak yani her bir parçası ayrı olarak üretilen evinizin her bir parçası titizlikle paketlenerek istediğiniz bölgeye teslim edilir ve uzman ekiplerimiz tarafından yerinde kurulumları gerçekleştirilip kullanıma hazır halde eviniz size teslim edilir. Bunların hepsi sadece haftalar içerisinde gerçekleşir. Satış sonrasında olası herhangi bir sorunda da ekiplerimiz ile her zaman kullanıcılarımıza destek olmaktan da memnuniyet duyarız.

Kırşehir ucuz prefabrik ev modelleri

Kırşehir Prefabrik Ev iç Dizayn

Kırşehir Prefabrik Ev Seçiminizde, Her Bütçeye ve Zevke Uygun Olan Karmod Evlerine Göz Atmadan Karar Vermeyin!

1986 yılından beri, sektöre yön veren tecrübemiz, kullandığımız son teknoloji üretim sistemlerimiz ve alanında uzman ekiplerimizle birlikte tasarlayıp ürettiğimiz ürünlerimizi dünyanın her bir köşesinden 100’ü aşkın ülkeye ulaştırmaktan gurur duyuyoruz. Sadece Türkiye’de 10.000 prefabrik ev kullanıcısı referansı ile prefabrik yapı fiyatları tercih edecek müşterilerimize hizmet ve kalite garantisi sunuyoruz. Kaman prefabrik ev, Mucur prefabrik ev, Çiçekdağı prefabrik ev ve diğer tüm ilçelerde istediğiniz ev için, alanızda uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimiz tarafından tasarladığımız prefabrik modellerine bakmadan karar vermeyin. Hepsinde TSE belgeli ürünlerin kullanıldığı, depreme dayanıklı, yangına karşı korumalı olan, dört mevsim güvenli kullanım imkanı sunan evlerimiz, fiyatlarıyla da bütçenizin dostudur. Hayalinizdeki eve, yazlığa, kışlığa ve tatil evine sahip olmak için uzun süreler boyunca para biriktirmek, büyük bütçeler biriktirmek ve uzun süreler boyunca inşaat beklemek zorunda değilsiniz.

Kırşehir karmod prefabrik ev seçiminde Karmod evleri size en konforlu yaşam alanını sunar. Kaynaksız cıvatalı sistemle üretilen ve kurulumu çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirilen evinizi istediğiniz zaman başka bir bölgeye kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sağlam yapıları ile Kırşehir dubleks prefabrik ev tercihini deprem riski olan bölgelerde bile güvenle yapabilirsiniz. Modellerimiz arasında küçük alanlar için tercih edebileceğiniz tek katlı ve oda sayısı az olan modellerimiz bulunmaktadır. Aynı zaman daha geniş araziler ve kalabalık aileler için de dubleks, iki ya da daha fazla odalı modellerimiz de bulunmaktadır. Prefabrik yapılar dendiğinde her ne kadar akla daha basit yapılar gelse de, dubleks modellerimiz ile lüks yaşam alanlarına sahip prefabrik villalara sahip olmak mümkündür. Modellerimizin hepsine web sitemizden bakabilir, detaylı bilgi için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz