Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod Prefabrik Ev Modelleri ile Haftalar İçerisinde Ev Sahibi Olun

Prefabrik ev yapıları, modüler yapıya sahip olan, fabrika ortamında üretilen yapılardır. Sahip oldukları özellikleri ile geleceğin yeni yaşam alanlarını oluşturan evler, çok kısa süre içerisinde üretilebilmektedirler. Üretim şekilleri demontedir. Demonte, parçaları birbirinden ayrı olan, montajı gerçekleştirilmemiş demektir. Demonte olarak üretim, hem nakliye açısından hem de maliyet açısından kolaylık sağlar. Tek parça olarak üretilip nakliye edilen ürünlere göre, tek sefer demonte olarak daha fazla ürün taşınabilir. Bu da zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Demonte olarak üretilen prefabrik ev yapılarının her bir parçası ayrı olarak uluslararası standartlarda paketlenir ve yine uluslararası standartlarda Türkiye’nin ve dünyanın her yerine sevkiyatı gerçekleştirilir. Talep edilen yere sevk edildiğinde, uzman ekipler tarafından kurulumları gerçekleştirilir ve talep edilen prefabrik ev anahtar teslim olarak kullanıma hazır halde sevk edilir. 1986 yılından beri dünyanın her yerine üstün kalitesini götüren Karmod prefabrik ev ile dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden binlerce kişi ev sahibi oldu. Dayanıklı, sağlıklı ve ekonomik yapılar olmasının yanı sıra, Karmod prefabrik ev modelleri, çok kısa süre içerisinde teslim edilir. Demonte olarak üretilen evler, sipariş ettiğiniz andan itibaren sadece haftalar içerisinde prefabrik ev Adıyaman ilinin her köşesine teslim edilir ve uzman ekipler tarafından kurulumu sağlanır. Adıyaman prefabrik ev için Karmod prefabrik ev modellerine bakmadan kesinlikle karar vermeyin!

Prefabrik Ev Tercih Etmek Her Yönden Avantajlı!

Prefabrik yapı fiyatları her yönden avantaja sahip olan yapılardır. Yapısında kullanılan çelik galvaniz malzemesiyle depreme dayanıklıdır. Uzun yıllar güvenle kullanım imkanı sunar. 4 mevsim kullanım için uygundur, bu sebeple Adıyaman prefabrik ev kullanımında da güvenle tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu kar yükü ve rüzgar hızı değeri ile, zorlu hava koşullarında da güvenli kullanım imkanına sahiptir. Tüm malzemelerinde TSE sertifikalı ürünler kullanılır. İzolasyon için prefabrik ev panelleri arasında 84 mm 12 dansite polistiren köpük kullanılmaktadır. Dış panelin kalınlığı 10 cm iken, iç panelin kalınlığı da 6 cm’dir. Yüksek izolasyon kalitesine sahiptir. Her ne kadar prefabrik ev denildiğinde, akla tek katlı, tek tip ve basit tasarımlı yapılar akla gelse de Karmod prefabrik ev yapıları, tek katlı ya da dubleks olabilir. İsteğe göre farklı dekoratif iç ve dış tasarım imkanları vardır.

Adıyaman'da En Çok Tercih Edilen Prefabrik Ev Modelleri

Tek katlı Adıyaman karmod prefabrik ev ve Adıyaman dubleks prefabrik ev modellerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. Tüm modellerimiz alanında uzman mimar ve mühendisler tarafından hazırlanmıştır. Her ihtiyacınız ve istediğiniz her alan için bir, iki, üç ya da daha fazla odalı, teraslı, verandalı, tek katlı ya da dubleks uygun ev modeli mevcuttur. Bununla birlikte isterseniz farklı ölçülendirme ile size özel plan hazırlanabilir.

Adıyaman hazır evler

Adıyaman Prefabrik Ev İçin En Uygun Alanlardan Biri

Türkiye ve dünyadan birçok turistin sahip olduğu kültürel özellikleri ile tercih ettiği, zengin bir mirasa sahip olan Adıyaman karmod prefabrik ev için çok uygun bir tercihtir. İki değişik iklimin hüküm sürdüğü, dağlık kuzey kısımların kışın yağışlı ve soğuk, yazın ise sıcak genellikle kurak iklime sahip olduğu ve güney kısımlarda kışların ılık ve yağışlı, yazların da sıcak olduğu Adıyaman ilinde, prefabrik ev tercih edilmesi oldukça doğru bir karardır. Yüksek ısı izolasyonuna sahip olan Karmod prefabrik ev, soğuk ve sıcak havalarda çok kullanışlıdır.

Adıyaman Prefabrik Ev iç Dizayn

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Kaynaksız ve cıvata bağlantılı sistem ile 20.000 metrekarelik üretim tesislerimizde, üstün kalite ve hizmet garantisi üretilen prefabrik ev modellerimize web sitemizden ulaşabilir, Adıyaman prefabrik ev hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer bir ilimiz olan Afyonkarahisar karmod prefabrik ev hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz