Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yozgat Prefabrik Ev İçin, En Kaliteli Tercih Karmod Evleri

Hem uygun fiyatlı hem de konforlu bir ev mi istiyorsunuz? karmod Prefabrik ev ile tam size göre, çok uygun! Prefabrik evler, betonarme evler gibi bir şantiye ortamında inşa edilmezler. Sadece zemin betonunda beton kullanılır. Depreme dayanıklı olan, sağlam, ekonomik ve kullanışlı yapılardır. Sadece ülkemizde 10.000 kullanıcısı bulunan Karmod prefabrik evleri, dayanıklı yapıları, ekonomik fiyatları ve sundukları konforlu yaşam alanları ile Yozgat prefabrik ev seçimi için en iyisidir.

Evlerimizin üretimlerinde çinko kaplanılarak galvanize edilmiş yapı çeliği kullanılır. Kolonlarında, çatı makaslarında, birleşim elemanlarında, kirişlerinde özel bükümlü paslanmaz galvaniz sac kullanılmaktadır. Kullanılan paslanmaz galvaniz sac sayesinde paslanma engellenir ve uzun yıllar boyunca bakım masrafı olmadan evinizi güvenle kullanabilirsiniz. Karmod prefabrik ev, modüler sistem ile üretilir. Fabrika ortamında projelendirilmiş bir plan doğrultusunda üretildikleri için malzeme zayiatı neredeyse yok denecek kadar düşüktür. Tasarımlarda yalıtım özellikleri, yapı özellikleri evin kurulumunun yapılacağı bölgeye uygun olarak üretilir ve bu sayede evinizi her mevsim ve koşulda her bölgede kullanabilirsiniz. Prefabrik ev Yozgat ilimizin her köşesine sevk edilebilir. Akdağmadeni prefabrik ev, Aydıncık prefabrik ev, Boğazlıyan karmod prefabrik ev ve diğer tüm ilçelere teslimat için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğal güzellikleri, yeşil alanları, şehir merkezinden uzakta tatil alanları ile Yozgat prefabrik ev için ideal bir bölgedir.

Prefabrik Ev Almak İsteyenlerin Tercihi Karmod

Dünyanın her yerine teslimatını gerçekleştirdiğimiz yapılarımız ile sadece ülkemizde değil, dünya genelinde çokça tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Sipariş, üretim, teslimat ve kurulum süreçlerimiz ile sadece haftalar içerisinde sizlere evinizi kullanıma hazır olarak teslim ediyoruz. Satış sonrası destek ekiplerimiz ile birlikte satış sonrasında, evinizi kullanırken de çıkabilecek herhangi bir sorunda da yanınızda oluyoruz.

Yozgat prefabrik ev fiyatları seçiminiz için prefabrik modellerimize bakmadan kesinlikle karar vermeyin! Modellerimiz arasında küçük alanlar için tercih edebileceğiniz tek katlı, bir ya da iki odalı ekonomik modellerimiz mevcuttur. Bununla birlikte villa tipi dubleks iki ya da daha fazla odaya sahip olan, garajlı, teraslı modellerimiz de vardır.

Yozgat prefabrik ev modelleri

Yozgat Prefabrik Ev iç Dizayn

Prefabrik Evler ile Her İhtiyaç İçin Uygun Yaşam Alanları

Prefabrik evler sadece yazlık evler için değil, her ihtiyacınız için en uygun yaşam alanları sunar. Değerlendirmek istediğiniz bir araziniz için aylarca inşaatı süren ve büyük bütçeler, maliyetler gerektiren, uğraştırıcı süreçlere sahip betonarme evlerdense, haftalar içerisinde üretimi tamamlanan, hiç uğraştırmayan, bakım maliyetleri düşük olan ve ekonomik fiyatlara sahip olan prefabrik evler çok daha uygun bir çözüm olacaktır. Aynı zamanda emekliliğe ayrıldığınızda sahip olmayı hayal ettiğiniz doğayla iç içe, ferah ve kullanışlı yaşam alanlarına prefabrik yapı fiyatları ile ulaşmak artık çok kolay.

Yozgat karmod prefabrik ev için tercih edebileceğiniz modellerimizi tasarlarken, ihtiyacınız olan her şeyi düşündük. 28 m2’den başlayan tek katlı evlerimizde 149 m2’ye kadar geniş alanlara sahip olan ev modellerimiz bulunmaktadır. Daha lüks yaşam alanları isteyen ya da kalabalık aileler için ise 91 m2’den 148 m’ye kadar dubleks ev modellerimiz mevcuttur. Sağlam yapılı, dayanıklı evlerimiz sayesinde deprem riski olabilecek olan Yozgat dubleks prefabrik ev tercihinizde de gönül rahatlığı ile yapılarımızı tercih edebilirsiniz.

Siz de her ihtiyacınıza uygun olacak konforlu, ferah yaşam alanları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yozgat prefabrik ev modelleri için daha detaylı bilgi, evlerin fiyatlandırması, sipariş süreçleri ya da teslimat süreçleri hakkında daha fazla bilgi için telefon numaralarımızdan ya da maillerimizden bizimle iletişime geçebilir, anında fiyat bilgisi ya da detaylı bilgi alabilirsiniz. Karmod’a gelin, hayallerinizi ertelemeyin. Sağlıklı, çevre dostu, uzun yıllar kullanabileceğiniz evlere sahip olun.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz