Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik üreticileri, son teknoloji kullanarak konut çözümleri sunmaktadır. Hatta tüm parçalar önceden fabrika ortamında ön üretim ile yapılmaktadır. Özellikle depremlerin ardından prefabrik üreticileri daha fazla önem kazanmaktadır. Betonarme yapıların yerine tercih edilen prefabrik evler, birçok amaç için kullanılmaktadır. Ayrıca prefabrik evlerin iç cephe kaplamalarında farklı uygulamalar görülmektedir.

Birçok ülkeye ürün ve hizmet ulaştıran Ankara prefabrik üreticileri acil barınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle yeniden yapılandırma tercih edilen yerler için ideal olmaktadır. Bunun yanında prefabrik evler için tüm statik hesaplamalar yapılmaktadır. Üretim detayları için en zor şartlar düşünülmektedir. Çünkü asıl amaç en kısa sürede ihtiyaç sahiplerinin barınmaları olmaktadır.

Prefabrik Üreticileri

Yüksek kalite standartlarında üretim gerçekleştiren prefabrik ev üreticileri yaşam alanları konusunda üstün faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte üretilen hafif çelik yapılar, yıllarca dayanıklılıklarını kanıtlamaktadır. Ayrıca betonarme yapılara göre daha uygun bütçelerle yapılmaktadır. Üstelik prefabrik evlerin usta, boyacı ve tesisatçı gibi ekstra kişilere ihtiyacı bulunmamaktadır. Yeni nesil yapılar arasında gösterilmektedir.

Taşınabilir şekilde üretilen prefabrik evler, her araziye kolaylıkla uygulanmaktadır. Bununla birlikte tekrar kurgulanabilir şekilde hazırlanmaktadır. Ev sahipleri diledikleri zaman yaşam alanlarının içinde uygun yapısal değişiklikler yapabilmektedir. Ayrıca kısa üretim sürelerine sahip olan prefabrik evler, anahtar teslim şeklinde kullanıcılara teslim edilmektedir. Finansal tasarruf sağladığından birçok kişi Konya prefabrik ev üreticileri tercihinde bulunmaktadır.

Farklı ihtiyaçlara hitap eden prefabrik evler sayesinde kısa sürede yaşam alanları oluşturulmaktadır. Bunun yanında dış görünüş itibariyle diğer evlerden bir farkı bulunmamaktadır. Ayrıca doğal afetlere karşı dayanıklılık gösteren prefabrik evler, genelde iki katlı olarak üretilmektedir.

Düz bir zemine konumlandırıldığı gibi su ve elektrik tesisatları yapılmaktadır. Bunun yanında prefabrik evlerin üretiminde kullanılan malzemeler, kullanıcı isteklerine göre değişiklik göstermektedir.

Prefabrik Ev Üreticileri

Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren Türkiye prefabrik firmaları ürün yelpazesini genişletmektedir. Üstelik üretim, montaj ve müşteri ilişkileri aşamalarında tüm sorunlar hızlıca çözülmektedir.

İmar için uygunluk alan bütün arazilere prefabrik ev kurulabilmektedir. Ancak belediyeden gerekli izinlerin alınmış olması gerekmektedir. Mekanik anlamda plan yapıldıktan sonra prefabrik ev üretimi gerçekleştirilmektedir.

Alanında uzmanlaşmış ekipler tarafından gerçekleştirilen prefabrik ev montajı, kısa sürede tamamlanmaktadır. Bunun yanında kaliteli ısı yalıtım malzemeleri kullanıldığından, herhangi bir ısı sorunu yaşanmamaktadır. Ruhsat ve belediye işleri, masrafsız denecek kadar az maliyet tutmaktadır. Aynı zamanda İstanbul prefabrik firmaları ile yaşam alanlarında güvenilir evler oluşturulmaktadır.

Prefabrik ev modelleri çeşitli olmakla birlikte uzmanlık gerektirmektedir. Üstelik yapılacak zemin ve kullanılacak malzeme, önem arz etmektedir. Zeminin iyi olması, evlerin dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bunun yanında kullanımı kolay ve avantajlı olmaktadır.

Geniş ölçekli üretim kapasitesine sahip olan en iyi prefabrik ev yapan firmalar uzun ömürlü projeler sunmaktadır. Hatta mühendislik kuralları eksiksiz yerine getirilmektedir.

Türkiye Prefabrik Firmaları

Ülkemizin deprem kuşağında olması, prefabrik firmaları daha önemli yapmaktadır. Ayrıca konforlu yapılar olarak ön plana çıkan prefabrik evler, yangın ve kimyasal maddelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Endüstrileşmiş yapım teknikleri kullanan Türkiye'nin en iyi prefabrik firmaları, müşterilerine ekonomik çözümler sunmaktadır. Üstelik Türkiye'deki ve yurt dışındaki gelişmeler takip edilerek prefabrik ev üretiminde uygulanmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ile her geçen gün yenilikçi çözümler üreten prefabrik firmaları, beklentilere karşı en iyi sonuçları vermektedir. Bununla birlikte sosyal konutlardan toplu konutlara kadar birçok alanda prefabrik evler kurulmaktadır. Daha önceden üretimi planlanan prefabrik evler, tüm ihtiyaçları rahatlıkla karşılamaktadır. Üstelik çevre dostu özellikleri ön plana çıkmaktadır.

Türkiye'nin En İyi Prefabrik Firmaları

Tek katlı ve iki katlı olarak ayrılan prefabrik evler, çocuklu ailelerin rahatlıkla yaşayabilecekleri yapıda olmaktadır. Aynı zamanda farklı modellere sahip olması ile herkese hitap etmektedir. Her mevsim koşulları için uygun olan prefabrik evler, malzeme seçimi konusunda özgürlük sunmaktadır. Ayrıca kısa sürede montajlanarak oturulmaya hazır hale getirilmektedir.

Hafif malzemelerden üretilen prefabrik evler, depreme dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda hemen herkes zevklerine uygun prefabrik ev satın alabilmektedir. Evin büyüklüğü, oda sayısı, balkonu ve yapısı gibi birçok özelliklere kullanıcılar karar verebilmektedir. Üstelik evde değişiklik yapmak, son derece kolay olmaktadır. Son yıllarda tüketici eğilimi, prefabrik evlere kaymaktadır.

Prefabrik Fabrika Nedir?

Zamandan, malzemeden ve güçten tasarrufu sağlayan prefabrik evler, fabrikalarda inşaat öncesinde üretilerek sunulmaktadır. Hatta üretim ihtiyaca yönelik gerçekleşmekte olup istenilen özellikleri içermektedir. Aynı zamanda gerekli tesisatları ve servis içinde bulunmaktadır. Planlama sayesinde üretimde yapılan hataların önüne geçilmektedir. Bununla birlikte hata payı azaltılarak iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Uluslararası standartlarda ürünler ortaya koyan prefabrik üreticileri, çağa ayak uydurmaktadır. Üstelik farklı mimari ve mühendislik yöntemleri kullanılmaktadır. Çok uygun fiyatlı malzemeler ile kalite yakalanmakta olup yerel kaynaklara üretimde yer verilmektedir.

Aynı zamanda öngörme teknolojisi sayesinde prefabrik yapılar güvenli duruma getirilmektedir. Öngörme teknolojisi ile hazırlanan yapıların daha sağlam ve dayanıklı oldukları görülmektedir. Ayrıca prefabrik yapıların projesinde belirtilen ölçülere uygun kalıplar üretilmektedir.