Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Askeri Yapılar

Üretimini yaptığımız askeri yapılar arasında yemekhane ve yatakhane binaları, tabor, alay ve tugay karargah binaları, subay odaları, revir, kantin, bekleme salonu gibi yapılar yer almaktadır. Modüler demonte özellikte hazırlanan prefabrik ve konteyner askeri yapılarımız ulusal ve uluslararası askeri yapı standartları dikkate alınarak üretilmektedir.

Yapılarımızdaki vidalı demonte özellik özellikle geçici oluşturulan sınır hattı gibi askeri güvenlik noktalarında veya hareketli askeri birlikler için de ideal kullanımdadır. Defalarca kurulum ve sökmeyapılabilir. Tam demonte özellikle başka mekanlara intikali çok kolaydır. Daha sonraki kullanımlar için paketlenerek depolanabilir.

Konteyner modeliyle ürettiğimiz askeri yapılar tamamen vidalı sistem paslanmaz elektrostatik boyalı  paslanmaz galvaniz sac ana şase üzerine oturmaktadır. Duvar ve çatı panelleri sandviç panel sisteminde olup duvar 50 mm, çatı ise 125 mm kalınlıkta yüksek ısı izolasyonuna sahiptir. Üniteler birleştirilerek tek katlı veya üç kata kadar çok katlı istenilen büyüklükte mekanlar oluşturulmaktadır.

Prefabrik yapı tarzında üretilen askeri yapılar betopan, strafor, betopanlı veya sac, strafor, betopanlı duvar panel alternatiflerinde üretilmektedir. Çatı sisteminde tamamen vidalı galvaniz paslanmaz çatı makasları kulanılmakta olup çatı örtüsü olarak tercihe göre shingle, metal kiremit veya oluklu sac kullanılmaktadır.