Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ulusal sınırlar içinde en güçlü savunma ve güven kaynağı TSK Kurumudur. Bu güvenli ve güçlü savunma sistemi askeri yapılara ihtiyaç duymaktadır. Askeri yapılar kendi içinde sağlık, eğitim, teçhizat, dinlenme, eğlenme, sosyalleşme ve barınma alanlarına ihtiyaç duymaktadır.

Askeri Yapılar Nelerdir?

 Askeri yapılar, tamamen vidalı ve çelik konstrüksiyon destekli özelliklerine sahip olarak tasarlanmakta ve kurulmaktadır. Kurum bünyesinde askeri eğitimden, barınmaya, özel ihtiyaçlardan sağlıklı yaşam alanları oluşturmaya kadar tüm ihtiyaçları karşılayabilecek yapılardır. Askeri yapılar yüksek güvenlik ve konfor gerektirmektedir.

 Bu noktada Karmod Prefabrik en güvenli yapım firması olarak öne çıkmaktadır. Askeri yapılar nelerdir? Sorusunun cevabını bulabilmek için günün her saatinde internet erişimi sağlayabilir, teknik destek alabilirsiniz. Referans örneklerinden kurumsal kaynaklara kadar tüm detayları görebilir, ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz.

 Askeri konaklama alanlarından askeri prefabrik yemekhane konforuna, sosyal ve kültürel tüm ihtiyaçlara yönelik birimler düşünülmektedir. Firma, uzun yılların yapısal kurulum ve mimari tasarım özellikleriyle faaliyetlerine devam etmektedir. Meslek alanında profesyonelleşen mimar ve mühendisleriyle evrensel anlayışla modern tasarımlara imza vermektedir.

 Prefabrik subay odaları sağlıktan hijyene, iklimleme olanaklarına kadar yüksek donanımlı olarak kurulmaktadır. Bireysel ve toplumsal yaşam konusunda tüm detaylar özenle tasarlanarak kurulumlar gerçekleştirilmektedir. Karmod prefabrik yapı alanında uzman kadrosu ve son teknolojik donanımlarıyla ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

 Askeri yapı üretimlerini çatı, duvar özellikleri, elektrik tesisatları, iletişim kanallarıyla eksiksiz donatıda teslim etmektedir. Tam demonte sistemiyle taşınarak Ulusal ve Uluslararası istenen konumda kurulabilmektedir. Prefabrik yapılar, güçlü duvarlar ve sandviç panel çatı özellikleriyle birden çok defa kuruluma izin vermektedir.

 Karmod Prefabrik Prefabrik yapı tasarım uzmanı olarak sektörde gururla faaliyet göstermektedir. Ses ve ısı izolasyonu özellikli prefabrik yapılar 50mm kalınlıkta duvarlar betopan, sac ya da strafor destekli üretimler yapmaktadır.

 Tüm askeri yapılarında çatı sisteminde vidalı paslanmaz galvaniz makaslar kullanılmaktadır. Çatı örtüsü olarak kullanıcı isteğine göre sandviç panel, metal kiremit, shingle, oluklu sac kullanılmaktadır.

Askeri Yapılar

Prefabrik Askeri Tesis

 Yapı denildiğinde akla ilk gelen Karmod Prefabrik olmaktadır. Uygun fiyata kısa zamanda yüksek konforlu yapılar inşa ederek teslim etmektedir. Güvenli konforlu ve geniş amaçlı yapılarıyla her alanda her ihtiyaca cevap verebilmektedir. Askeri prefabrik tesis bünyesinde bulunması gereken tüm detaylar en ince noktasına kadar kurulmakta ve tam zamanında teslim edilmektedir.

 Karmod Prefabrik sitesini ziyaret ederek kurulum görselleri hakkında bilgi alabilir, güvenle askeri yapılar tasarımı isteyebilirsiniz. Özelleştirilmiş yüksek mimari ve iç mimari tasarım siparişlerinizi verebilir, onayınızı verdikten sonra kurulum sağlayabilirsiniz.

 Askeri prefabrik yatakhane, iki - üç bin askeri aynı oramda barındırabilecek Prefabrik Tabor kurulumlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Kurulumunu yaptığı yapı konforundan, estetiğine, özel ve toplumsal ihtiyaç noktalarına kadar özenle takip etmektedir.

 Türk Silahlı Kuvvetleri, çatısı altında bulunan Mehmetçiklerin aile sıcaklığında ve konforunda yaşayabilmesi için özen göstermektedir. Karmod Prefabrik ise bu amaca yönelik konforlu ve güvenli yapılar inşa etmektedir. Dünyanın her yerinde askeri yapılara önem verilmektedir.

 TSK ise kuruluşundan bu güne şanlı tarihinin gururunu taşımaktadır. Prefabrik askeri tesis kurulması gereken noktalar nerede olursa olsun özel tasarımlarla düzenlenerek konumlandırılmaktadır.

 Karmod Prefabrik sitesini 7/24 ziyaret edebilir özel tasarım ve kurulum örnekleri görebilirsiniz. Sağlık, hijyen ve estetiğin aynı ortamda bulunabileceği konforlu yapılara siz de sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Askeri Kamp

Askeri Kamp

 Kamplar çeşitli amaçlara yönelik olarak kurulan sosyal yapılardır. Eğitimden eğlenceye, kültür sanat faaliyetlerine kadar geniş kapsamlı olabilmektedir. Askeri kamp genel olarak tatbikat ve harekât yönetimleri amaçlı kurulabileceği gibi tamamen sosyal amaçlı da olabilmektedir. Hangi amaçlı olursa olsun askeri kamplarda estetik, zarafet ve konfor bir arada düşünülmektedir.

 Karmod, kurulum yaptığı yatakhane, yemekhaneye duş ve tuvalete kadar özenle takip etmektedir. Tüm ince detaylarıyla sosyal donatımlı askeri kamp kurulumunuzu yaparak tam zamanında kullanıma sunmaktadır. Alay ve Tugay Karargah binaları ideal boyutlarda yüksek konforda üretilmektedir.

 Her ihtiyacı karşılayabilecek kamp alanlarında estetik, zarafet ve konfordan ödün vermemeye özen göstermektedir. Sizin ihtiyaçlarınız için de Karmod Prefabrik adresini ziyaret ederek güvenle kurulum yaptırabilirsiniz. Karmod, demonte olarak dünyanın her yerine taşınarak kurulum yapılabilecek prefabrik yapı ustasıdır.

 Askeri kamplar, eğitim, tarih, turizm ve dinlence amaçlı alanlar olabileceği gibi tatbikat amaçlı da olabilmektedir. Tüm kamp alanları durum özellikleri ve coğrafi konum ayrıcalıklarına uygun olarak inşa edilmektedir.

Prefabrik Şantiye
Prefabrik Şantiye
Sandviç Panel Konteyner
Sandviç Panel Konteyner
Geniş Kabinler
Geniş Kabinler

Prefabrik Revir

 Prefabrik yapılar, çok amaçlı ihtiyaçlara cevap verebilecek özelliklerde kurulabilmektedir. İhtiyaca ve kişi sayısına göre planlanarak kurulan özel donatılı revirler tek katlı olarak kurulmaktadır. Askeri prefabrik revir söz konusu olduğunda beklenti kusursuzluk olarak göze çarpmaktadır. En ufak şikayete cevap verebilecek donatıya sahip olmalıdır.

 Revirde bulunması gereken sıhhi donatımdan laboratuvar ürünlerine, tuvaletinden, dinlenme ve yatak bölümleri özenle kurulmaktadır. Karmod Prefabrik zaman sınırsız tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz en güvenli adres olarak çalışmaktadır. Siz de askeri revir, yemekhane- yatakhane ve tabur kurulumlarınızı teslim edebilirsiniz.

 Askeri yapı özellikleri arasında hijyen, konfor ve estetik bir arada bulunmaktadır. Kantin, bekleme salonu, revir ya da tabur yapıları evrensel standartlara uygun geliştirilmektedir. Modüler üretim ürünü prefabrik yapılar güvenle bulunması gereken alanlarda konumlandırılmaktadır.

 Prefabrik yapılar arasında askeri prefabrik kantin üretim alanından sunum alanlarına kadar tüm ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretilmektedir. Kullanıcı konforu, doğa ve çevre düzenine uygun altyapı tasarımlarıyla eksiksiz olarak kurulmaktadır. Kullanıcı sayısı, bulunduğu yerin iklim koşulları ve hijyen ihtiyaçlar düşünülmektedir. Askeri yapı özellikleri arasında;

 • Arzu edilen her yere kurulabilmek,
 • Boyut değişikliğine izin vermesi,
 • Ses ve ısı yalıtım özellikleri barındırması,
 • Deprem dayanıklılığı, hafif yapıları gereği sağlık riski taşımaması,
 • Çevre ve doğaya duyarlı oluşu, sağlıklı malzemelerden üretilmesi,
 • Oda sayısı ve konum özelliği seçme özgürlüğü sunması,

Uluslararası standartlara uygun üretim özellikleri bulunmaktadır. Prefabrik yapılar arasında geniş yer tutana askeri yapılar en güvenli alanlardır. Kurulum ve kullanım amacına uygun tasarımları yapılarak inşa edilmektedir.

Askeri Prefabrik Bekleme Salonu

 Askeri yapılar arasında bulunması gereken önemli bölümler vardır. Her bölüm kendi içinde ayrıcalıklara sahip olarak geliştirilmektedir. Askeri yapı özellikleri arasında;

 • Yatakhaneler,
 • Yemekhaneler,
 • Revir,
 • Bekleme salonu,
 • Toplantı salonu,

Kantin gibi hayati önem taşıyan noktalar bulunmaktadır. Karmod Prefabrik bu konuda tüm detaylara özenle askeri yapılar inşa etmektedir. Sizin özel istek ve ihtiyaçlarınıza uygun yapı ihtiyaçlarınız için de üretimler yapabilmektedir. Firma güvencesiyle sahip olabileceğiniz prefabrik askeri yapılarınızı kurabilmektedir.

 Askeri yapılarda genel özelliklerden biri de askeri prefabrik bekleme salonu bulunma zorunluluğudur. Askeri alanlarda bekleme salonları, gelen aile ve ziyaretçilerin barınması, dinlenmesi için çok önemli ihtiyaç alanlarıdır. Bulunduğu alanda ses, ısı ve ışık ayrıcalıkları düşünülerek inşa edilmektedir.

 Oturma bölümleri, tuvalet, lavabo, mescit ve dinlenme bölümleri ayrı ayrı konumlandırılmaktadır. Bekleme salonunda olmazsa olmaz bölümlerden biri de WC ve bebek bakım odalarıdır. Karmod Prefabrik tüm ince detayları düşünerek estetik ve zarafet mekanları kurmakta ve tam zamanında teslim etmektedir.

 İster ülke sınırları içinde ister dünyanın diğer ucunda olsun askeri yapı ihtiyaçlarınız için Karmod Prefabrik ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Yapılarınız demonte olarak üretilmekte ve özenle bulunması gereken noktaya kurulmaktadır.