Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yönetim Binası 136 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 136 m²
Şu anda 68 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Her geçen gün gelişen ve değişen iş sektörleri nedeni ile ofis ihtiyacı artış gösteriyor. Ancak bireysel ve kurumsal şirketlerin bütçe planları çoğu zaman piyasa üzerinde yer alan ofis fiyatlarına uygun olamayabilir. Özellikle son dönemlerde yaşanan ekonomik problemler yönetim binası fiyatlarına büyük etkide bulunmuştur. Artan bu fiyatlar nedeni ile özellikle kalabalık şehirlerde birçok ofis boş olarak kalmaktadır. Fiyatların bu denli artış göstermesi, sektörel olarak yaşanan sıkıntılar kurumsal ve bireysel şirketlerin farklı alternatiflere yönelmesini sağladı. Prefabrik yapılar fiyat bakımından klasik bir binaya göre oldukça uygun fiyatlara satışa sunulmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Prefabrik yönetim binası, istenilen boy ve ölçülerde tercih edilebiliyor. Son dönemlerde kalabalık şehirlerde beklenen deprem problemi birçok kişi için risk oluşturuyor. Prefabrik ofis ve idari bina deprem yönetmeliğine uygun olarak dizayn ediliyor. Aynı zamanda müstakil bir yapıya sahip olmasından dolayı oldukça konforludur.

Prefabrik Yönetim Binası Modelleri ile Uygun Fiyatlı Ofise Sahip Olun

Prefabrik yönetim binası modelleri firmalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak 150 metrekareye sahip olan ofisler tercih edilse de ileride ki süreçlerde ofisin kullanım durumunu göz önüne alarak büyüklüğünü tercih etmeniz gerekir. Prefabrik yönetim binaları tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir tanesi ihtiyaç tespitinizdir. Ofisin proje aşamasında çalışan sayısı, binaların kullanım süresinin ne kadar olacağı önemli kriterler arasında yer alıyor. Bu durumları göz önüne alarak tercihte bulunmanız gerekir. Prefabrik yönetim ofisi, ofisin her noktasını aktif olarak kullanabilmenize imkan tanıyor. Prefabrik yönetim ofisi proje aşamasında kurulum yapılacak olan alanın iklim koşulları göz önüne alınarak proje hazırlanıyor. Modern üretim tesislerinde her detayı özenle hazırlanan bu ofislerde eklemek istediğiniz ekstra talepler var ise ekleyebilirsiniz.

Prefabrik ofis binaları tek katlı ve çift katlı olarak kullanılarak tasarlanabiliyor. Boya, tesisat ve benzeri tüm işlemler alanında uzman kişiler tarafından yapılıyor ve ekstra bir maliyet ortaya çıkarmıyor. Sizler de prefabrik yapıların sizlere sunmuş olduğu bu avantajlardan yararlanmak isterseniz tercihte bulunarak yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Prefabrik Yönetim Ofis Binası Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik yönetim binası için belirlenen fiyatlar prefabrik yapıların özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Prefabrik ofislerin boyutları, genişliği fiyatı etkileyen unsurların başında geliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise çift katlı yönetim ofisleri ile tek katlı olarak tercih edilen yönetim ofis binaları fiyatları aynı değildir. Sizler kendi ihtiyacınıza yönelik olarak belirlediğiniz ölçülere göre prefabrik yaptırabilirsiniz. Prefabrik yönetim ofisleri kısa süre içerisinde tamamlanarak teslim edilmesinden dolayı zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Biz de ofis, idari ve yönetim çalışanlarınıza gelişmiş prefabrik yapı binaları güvenli, sağlıklı, konforlu, dayanıklı ve teknolojik olarak çalışma ortamları sunuyoruz. Kaliteli malzemeler aracılığı ile oluşturulan bu prefabrik ofisleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Esnek bir yapısı olmasından dolayı dışarıdan gelecek darbelere karşı korunaklı olarak üretiliyor. Sizler de uygun fiyatlı ofis tercihinizi prefabriklerden yana kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler