Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yönetim Binası 136 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 136 m²
Şu anda 99 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Her geçen gün gelişen ve değişen iş sektörleri nedeni ile ofis ihtiyacı artış gösteriyor. Ancak bireysel ve kurumsal şirketlerin bütçe planları çoğu zaman piyasa üzerinde yer alan ofis fiyatlarına uygun olamayabilir. Özellikle son dönemlerde yaşanan ekonomik problemler yönetim binası fiyatlarına büyük etkide bulunmuştur. Artan bu fiyatlar nedeni ile özellikle kalabalık şehirlerde birçok ofis boş olarak kalmaktadır. Fiyatların bu denli artış göstermesi, sektörel olarak yaşanan sıkıntılar kurumsal ve bireysel şirketlerin farklı alternatiflere yönelmesini sağladı. Prefabrik yapılar fiyat bakımından klasik bir binaya göre oldukça uygun fiyatlara satışa sunulmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Prefabrik yönetim binası, istenilen boy ve ölçülerde tercih edilebiliyor. Son dönemlerde kalabalık şehirlerde beklenen deprem problemi birçok kişi için risk oluşturuyor. Prefabrik ofis ve idari bina deprem yönetmeliğine uygun olarak dizayn ediliyor. Aynı zamanda müstakil bir yapıya sahip olmasından dolayı oldukça konforludur.

Prefabrik Yönetim Binası Modelleri ile Uygun Fiyatlı Ofise Sahip Olun

Prefabrik yönetim binası modelleri firmalara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak 150 metrekareye sahip olan ofisler tercih edilse de ileride ki süreçlerde ofisin kullanım durumunu göz önüne alarak büyüklüğünü tercih etmeniz gerekir. Prefabrik yönetim binaları tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan bir tanesi ihtiyaç tespitinizdir. Ofisin proje aşamasında çalışan sayısı, binaların kullanım süresinin ne kadar olacağı önemli kriterler arasında yer alıyor. Bu durumları göz önüne alarak tercihte bulunmanız gerekir. Prefabrik yönetim ofisi, ofisin her noktasını aktif olarak kullanabilmenize imkan tanıyor. Prefabrik yönetim ofisi proje aşamasında kurulum yapılacak olan alanın iklim koşulları göz önüne alınarak proje hazırlanıyor. Modern üretim tesislerinde her detayı özenle hazırlanan bu ofislerde eklemek istediğiniz ekstra talepler var ise ekleyebilirsiniz.

Prefabrik ofis binaları tek katlı ve çift katlı olarak kullanılarak tasarlanabiliyor. Boya, tesisat ve benzeri tüm işlemler alanında uzman kişiler tarafından yapılıyor ve ekstra bir maliyet ortaya çıkarmıyor. Sizler de prefabrik yapıların sizlere sunmuş olduğu bu avantajlardan yararlanmak isterseniz tercihte bulunarak yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Prefabrik Yönetim Ofis Binası Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik yönetim binası için belirlenen fiyatlar prefabrik yapıların özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Prefabrik ofislerin boyutları, genişliği fiyatı etkileyen unsurların başında geliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise çift katlı yönetim ofisleri ile tek katlı olarak tercih edilen yönetim ofis binaları fiyatları aynı değildir. Sizler kendi ihtiyacınıza yönelik olarak belirlediğiniz ölçülere göre prefabrik yaptırabilirsiniz. Prefabrik yönetim ofisleri kısa süre içerisinde tamamlanarak teslim edilmesinden dolayı zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Biz de ofis, idari ve yönetim çalışanlarınıza gelişmiş prefabrik yapı binaları güvenli, sağlıklı, konforlu, dayanıklı ve teknolojik olarak çalışma ortamları sunuyoruz. Kaliteli malzemeler aracılığı ile oluşturulan bu prefabrik ofisleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Esnek bir yapısı olmasından dolayı dışarıdan gelecek darbelere karşı korunaklı olarak üretiliyor. Sizler de uygun fiyatlı ofis tercihinizi prefabriklerden yana kullanabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler