Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 750

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 7,5 m
  • Ağırlık 1.850 kg
Şu anda 23 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Taksi Durağı

Karmod ürettiği prefabrik taksi durağı ile hem şehir kent dokusuna uyumlu görsel, hem de grafik öğelerin kullanıldığı ikonik bir şekilde tasarlandı. Taksi durağında çalışanların yaz kış beklemesine imkan veren bu yapılar şık ve rahat kullanımı ile sizlere sunuluyor. Taksi durağı yapımında tercih edilen prefabrik yapılar kısa süre içerisinde inşa edilen modelleri sayesinde istediğiniz ölçülere göre tasarlanabiliyor. Kurulum yapılacak olanın metrekare boyutuna göre ayarlama yapabileceğiniz bu yapıların fiyatları da bu kıstasa göre belirleniyor. Sizler, boyut olarak ufak çaplı bir yapı tercih ederseniz fiyatlar bu yapıya uyarlanarak sizlere sunuluyor. Talep ettiğiniz tüm boyutlarda inşa edilebilen taksi durağı standart boyutlara sahiptir. Aynı zamanda çelik konstrüksiyon malzemelerden üretilen yapısı sayesinde taksi durağının her bir noktasını dilediğiniz şekilde dizayn edebilme şansınız bulunuyor. Klasik yapılarda yer alan kolon detayları isteklerinizin kısıtlanmasına neden olduğu gibi hayallerinizdeki yapının da oluşmasını engelliyor.

Prefabrik taksi durağı çeşitli model detayları ile herkesin ihtiyacına uyumlu olarak hazırlanıyor. Böylelikle tüm kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin yararlanabileceği bir yapı olan prefabrik taksi durağı yaptırarak sizler de avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Prefabrik Taksi Durağı Son Dönemlerde Sıklıkla Tercih Ediliyor

Prefabrik taksi durağının sunmuş olduğu avantajları elde etmek isteyen kişiler prefabrik sektörlerini araştırıyor. Klasik yapılardan oldukça farklı ve kaliteli olan bu yapılar bütçe dostu olmasından dolayı son dönemlerde ön planda olan bir yapı çeşididir. Birbirinden farklı prefabrik taksi durağı modelleri ile her gün büyüyen bir sektör haline gelen prefabrik yapılar eşsiz, modern tasarımları ile yapılara şık bir görünüm kazandırıyor. Uzun dönemli olarak kullanabilmeniz için gerek yapının dış katmanında ki boya, gerekse de prefabrik yapının iç kısmında kullanılan malzemeler özenle seçilerek inşa ediliyor.

Prefabrik taksi durağı yapım ve teslimat aşaması yaklaşık olarak 10 iş gününe tekabül eder. Tercih etmiş olduğunu ebatlara göre değişiklik gösterebilen teslimat süreçleri en geç 15 iş gününde yapılarak sizlere teslim edilir. Tüm detayları hazır bir şekilde teslim edilmesinden dolayı ekstra uğraşacağınız herhangi bir işlem kalmaz. Zamandan ve iş yükünden tasarruf etmenize imkan tanıyan bu prefabrik taksi durağını tercih ederek dilediğiniz yapıyı yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Taksi Durağı Fiyatları

Bütçenizin korunmasına, düşük fiyatlı yapılara sahip olmanıza imkan veren prefabrik taksi durağı her bütçeye uyumlu olması nedeni ile diğer yapılara oranla sıklıkla tercih ediliyor. Hem kaliteli, hem uygun, hem de hızlı bir şekilde üretilen yapılara sahip olmak için prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler