Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod, Güney Amerika ülkelerinden Peru'ya zırhlı kabin ihraç etti.

Şu anda 28 misafir bu projeyi inceliyor

Güvenlik kabini üretiminde dünya lideri marka Karmod, Ar-Ge süreçlerinde geliştirerek hazırladığı Zırhlı Güvenlik Kabinini ihraç ettiği ülkeler arasına Güney Amerika ülkelerinden Peru’yu da ekledi.

2x3 metre ölçüsünde tamamen BR7 sınıf kurşun geçirmez zırhlı kulübe modeliyle üretilen bekçi kabini, ülkenin başkenti Lima’da polis güvenlik noktasında kullanılacak. Güvenlik kabini beklentilerini ileri düzeyde güvenlik koruma standardına yükselten Karmod zırhlı güvenlik kabini yapının tüm gövdesinde kurşun geçirmez zırh çeliği kullanılarak üretilmektedir.

Zırhlı kulübe yapılarının pencere camlarında ve kapı gözetleme camlı menfezinde de zırh delici mermiye mukavemetli test edilmiş özel üretim camlar kullanılmaktadır. Zırhlı nöbet kulübesinin üç yönünde yer alan pencereler kulübe içerisinde görev alan personelin ayakta veya oturduğunda en iyi gözetleme yapacağı ergonomide tasarlanmıştır. Zırhlı kabinin her tarafında yer alan pencere kullanımıyla maksimum görüş açısı hedeflendi. Tamamıyla kurşun geçirmez standartlara sahip bu pencere alanlarında 3 yönde de kollu atış mazgalı bulunmaktadır. Özel kollu mazgal üzerinde bulunan çevirme koluyla atış esnasında ve sonrasında güvenli koruma sağlamaktadır. Atış mazgalları özel yaylı olup açma ve kapamada kolay kullanıma sahip.

BR7 sınıfı koruma güvenlik kabininin kapısında da aynı standartlarla yer almakta olup kabin bu yönüyle kurşun geçirmez kalkan görevinde personele tam güvenli çalışma ortamı oluşturmaktadır. Kapının tam orta kısmında ergonomik kullanıma sahip gözetleme camı ile yapı arkası da kontrollü olarak denetlenebilmektedir.

Güvenlik kabininin üç yönünde üst kısımlarda yine kurşun geçirmez havalandırma menfezleri bulunuyor. Yapı üzerinde içeriden kumanda edilebilen siren ve projektörler yerleştirildi. Projektörlerle gece güvenlik taramaları kolaylaştırılırken sirenle olası saldırılarda saldırgana panik oluşturması hedefledi. Testlerden başarıyla geçen zırhlı kabinlerimize şu aşamada yurt dışından gelen ilgi memnuniyet verici.

Karmod uzmanlığıyla üretilen zırhlı güvenlik kabini ulusal polis birlikleriyle askeri birlikler başta olmak üzere yüksek güvenlik gerektiren birçok hizmet alanında tercih ediliyor. Büyükelçilikler ve konsolosluklar, holding merkezleri, cumhurbaşkanlığı ve başbakanlık koruma noktaları, üst düzey kamu binaları, terör bölgesi güvenlik noktaları, ülkeler arası sınır koruma alanları gibi çok sayıda farklı güvenlik hizmet alanlarında kullanılıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz