Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yemekhane Yapıları 136 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 7,73 m
  • Genişlik 8,89 m
  • Toplam m² 136 m²
Şu anda 99 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Okullarda, şantiyelerde, şirketlerde mutlaka olması gereken yemekhane, artan inşaat malzemeleri nedeni ile oldukça yüksek tutarlarda yapılabiliyor. Klasik yapılar, artan fiyatlar nedeni ile geçmiş yıllara oranla yaklaşık olarak %60 oranında gerilemeye maruz kalıyor. Fiyatların bu denli yüksek olması nedeni ile alternatif seçeneklerden yararlanmak isteyen kişiler prefabrik yemekhaneleri araştırıyor. Prefabrik yemekhane, her detayı ile ele alındığında oldukça düşük fiyatlara satışa sunulmak ile birlikte, profesyonel çalışanlar tarafından dizayn ediliyor. Aynı zamanda kurumsal firmalar için önem arz eden en önemli noktalardan bir tanesi kısa süre içerisinde telsim edilebilmesidir. Klasik yapılar, yaklaşık olarak 1 ila 1,5 yıl arasında değişkenlik gösteren zaman diliminde sizlere teslim ediliyor. Ancak prefabrik yemekhane yapıları yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde tamamlanarak hazır bir şekilde dilediğiniz yere konumlandırıyor.

Prefabrik yemekhane çeşitleri her tarza ve istenilen boyutlarda üretilmesinden dolayı her bütçeye uyum sağlıyor. Sizler ister 100 metrekareye sahip bir prefabrik yemekhane tercih edebilir, isterseniz de 150 metrekareye sahip prefabrik yaptırabilirsiniz. Her alanın aktif olarak kullanılması nedeni ile düzenli bir yemekhane oluşturmanızı sağlayan prefabrik yemekhaneleri yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Yemekhaneler ile Maliyetlerinizi İndirin

Personellerin, öğrencilerin gün içerisinde öğle arasını geçirebileceği yerler arasında yer alan yemekhaneler, mutlaka düzenli ve steril bir şekilde oluşturulmalıdır. Prefabrik yemekhaneler, tam olarak sizlerin istek ve arzusuna göre tasarlanarak şık ve ihtişamlı bir görünüme sahip olmasına imkan tanıyor.

Yemekhane yiyecek ve içecek tesisleri yaptırmaya karar verdiyseniz öncelik olarak maliyetlerinizin uygun olması için tam ölçü ile bir yemekhane oluşturmanız gerekir. Örnek olarak gösterilecek olur ise yaklaşık olarak 50 çalışanı olan bir firma için 100 metrekare alana sahip prefabrik yemekhane tercih etmesi gerekir. Yemekhane içerisinde mutfak ve benzeri alanlarda vardır. Karşılıklı masaların konumlandırıldığı bu prefabrik yapı fiyat bakımından da oldukça uygundur. Sizler de personel sayınıza göre bir yemekhane planlaması yaparak yaptırabilirsiniz. Karmod, fabrikalar ve inşaat şantiyelerinde çalışan personel ve işçilere  yiyecek ve içecek yemesi için hızlı prefabrik hazır yemekhane yapı çözümlerinde lider bir firma olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Kaliteli Malzemeler ile Uzun Süreli Kullanım

Prefabrik yemekhane kaliteli malzemeler kullanılarak yapılır. Özellikle yapımında çelik konstrüksiyon malzemeler kullanılması yapının depreme dayanıklı olmasına yardımcı oluyor. Esnek bir malzeme olmasından dolayı yırtılma, aşınma gibi problemler yaşanmadan uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Her detayı ile özenle hazırlanan prefabrik yemekhane, özel programlar aracılığı ile oluşturuluyor. Oluşturulan bu projeler çeşitli mimarlar tarafından onay alınıyor. Değiştirilmesi gereken alanlar değiştirilerek kusursuz bir yapı haline getiriliyor. Sizler de prefabriklerin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz prefabrik yemekhane tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler