Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod, BM Barış Gücü için Nijerya'da kamp kurdu

Kullanım Amacı Askeri Kamp Yapıları
Yapı Modeli CTP Polyester Kabin
Yapı Adedi 18
Toplam Metraj 774 m²
Proje Yılı 2012
Kullanılacak Bölge Abuja, Nijerya
Tamamlanma Zamanı 28 Gün
Şu anda 28 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod, Birleşmiş Milletler Barış Gücü için Nijerya'da askeri kamp kurdu

Modüler Kabin modeliyle üretimini gerçekleştirdiğimiz binalarımız bu defa askeri yapı projesi için tercih edildi.

CTP sistemli polyester kabin yapılarımız Nijerya'nın Başkenti Abuja'da Birleşmiş Milletler (BM) Barış Gücü'nde görev yapan askerlerce askeri kamp yapıları olarak kullanılacak. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz askeri yapılarda Birleşmiş Milletler Barış Gücü’ne bağlı 400’e yakın asker barınacak. Proje kapsamında hazırlanan polyester kabin yapıları; sektöründe dünya lideri Karmod marka güvencesinde üretilmekte olup hızlı kurulum, enerji tasarrufu, uzun ömür, sızdırmazlık gibi çok sayıda üstünlüğe üzerinde bulundurmaktadır.

Polyester Kabin ürünlerimiz özellikle sıcak iklime sahip Afrika ülkelerinde yüksek yalıtımı ve kurulum kolaylığı nedeniyle işçi şantiyeleri ve askeri kamplarda tercih ediliyor. Nijerya, Senegal, Eritre, Kongo, Sudan ve Somali modüler kabin yapılarımızı en çok tercih eden ülkeler arasında yer alıyor. BM Abuja Askeri Kampı için ürettiğimiz modüler kabinlerimizin her biri 3,90x11,10 metre ölçüsünde olup 43 metrekare kullanım alanına sahip. BM Nijerya Kampındaki ürünlerimiz 10 yıl boyunca kullanılacak.

400 kişilik askeri kamp 28 günde tamamlandı

Teknolojik hatlarda bant sisteminde üretilen polyester kabin yapılarımız ön üretimin verdiği kolaylıkla kullanım yerinde çok kısa zaman içerisinde hızlı kurulum avantajı kazandırmaktadır. Belirli büyüklüklerde standardizasyonu sağlanmış duvar panelleri, yapı büyüklüğüne özel çatı paneliyle modüler kabin yapılarımız ortalama iki kişilik ekiple sahada hızlı ve seri montaj yapılabilmektedir. Yapılarımızdaki hızlı kurulum avantajı özellikle zamanın önemli olduğu askeri kamp yapılarının kurulumunu kolaylaştırıyor. Bu projedeki 774 m2 kapalı alana sahip 400 kişilik askeri kampı sadece 28 günde kurulum yaparak kullanıma hazır hale getirdik.

BM Barış Gücü askeri birliği 1960'lardan itibaren Nijerya’da çok sayıda görev ifa etti. Barış Gücü ülkede Nijerya askeri ve polis gücüyle koordineli olarak çalışarak hizmet vermiştir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz