Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yatakhane 102 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 11,40 m
  • Toplam m² 102 m²
Şu anda 67 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Son dönemlerde yaşanan göç dalgaları nedeni ile büyük şehir, küçük şehir fark etmeksizin konut ihtiyacı ortaya çıkıyor. Konut problemlerinin her geçen gün artış göstermesi, inşaat malzemelerinde oluşan fahiş fiyatlar, alternatif sektörlerin gelişmesine katkı sağlıyor. Özellikle İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde nüfus artışları günden güne çoğalıyor. Büyükşehirlerde yaşanan bu göç dalgaları her bir noktanın kira fiyatlarının artmasına da etki ediyor. Prefabrik sektörü, yıllardır tercih edilen bir sektör olsa da, inşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışlarından dolayı kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin de en çok araştırdığı bir yapı haline gelmiştir. Türkiye’nin dört bir yanında karşılaşabileceğiniz bu yapılar şık ve kaliteli tasarımları ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Mülteci ve sığınmacıların barınmasına kalıcı çözüm yeni nesil konteyner evler ve mültecilere prefabrik ev sıcak yuva sorununa çözüm getiriyor.

Prefabrik mülteci kampları, birden fazla kişinin aynı nokta içerisinde güvenle konaklamasına imkan tanıyan bir yapıdır. İstenilen boyut ve ölçülerde dizayn edilmesinden dolayı dilediğiniz boyutlarda yaptırabileceğiniz mülteci kampları, rahat ve konforlu bir yapıya sahiptir. Yaşanan konut sıkıntılarının önüne geçebilmek ve mültecilerin daha iyi yaşam şartlarında yaşamalarına destek olmak için prefabrik mülteci kampları seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Mülteci Kamplar Türkiye Sığınmacılara Prefabrik Özenle Hazırlanıyor

Prefabrik mülteci kampları, son dönemlerde çeşitli kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir yapıdır. Prefabrik yapılar, alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanır. Özel üretim tesislerinde yapımlara başlanan prefabrikler, belirli bir tasarım ve proje ile yapılıyor. Sizler, prefabrik yapınızın metrekaresini belirleyerek tasarım aşaması ile ilgili uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Tasarım işlemleri ile ilgili değiştirmek istediğiniz ya da eklemek istediğiniz noktalar var ise bu aşamada değişiklik yaparak danışanlardan da yardım alarak kusursuz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Prefabrik mülteci kampları uzun süre kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Malzemeler çelik konstrüksiyon malzemeler ile dizayn edilerek depreme karşı ekstra koruma sağlar. Sizler de prefabrik mülteci kamplarını yaptırarak uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Prefabrik Mülteci Kampları Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik yatakhane şeklinde üretilen prefabrik mülteci kampları, oldukça uygun fiyatlıdır. Oda içerisindeki her alanı aktif olarak kullanabilmenize imkan tanıyan bu prefabrik yapılar, başta fiyat olmak üzere sunmuş olduğu birçok detayları ile kullanıcılara avantaj sağlıyor.

Prefabrik yatakhane yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi imar iznidir. İmar izni alınmayan arsa üzerine herhangi bir yapı inşa edilemez. Arsanın bağlı bulunduğu kurumlardan proje ile birlikte imar izni almak için başvuru yapmanız gerekir. İmar izni başvuru süreçleri kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlanır. İzin işlemlerinden sonra dilediğiniz prefabrik yapıyı yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler