Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yatakhane 102 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 11,40 m
  • Toplam m² 102 m²
Şu anda 63 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Son dönemlerde yaşanan göç dalgaları nedeni ile büyük şehir, küçük şehir fark etmeksizin konut ihtiyacı ortaya çıkıyor. Konut problemlerinin her geçen gün artış göstermesi, inşaat malzemelerinde oluşan fahiş fiyatlar, alternatif sektörlerin gelişmesine katkı sağlıyor. Özellikle İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde nüfus artışları günden güne çoğalıyor. Büyükşehirlerde yaşanan bu göç dalgaları her bir noktanın kira fiyatlarının artmasına da etki ediyor. Prefabrik sektörü, yıllardır tercih edilen bir sektör olsa da, inşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışlarından dolayı kurum, kuruluş ve bireysel kişilerin de en çok araştırdığı bir yapı haline gelmiştir. Türkiye’nin dört bir yanında karşılaşabileceğiniz bu yapılar şık ve kaliteli tasarımları ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Mülteci ve sığınmacıların barınmasına kalıcı çözüm yeni nesil konteyner evler ve mültecilere prefabrik ev sıcak yuva sorununa çözüm getiriyor.

Prefabrik mülteci kampları, birden fazla kişinin aynı nokta içerisinde güvenle konaklamasına imkan tanıyan bir yapıdır. İstenilen boyut ve ölçülerde dizayn edilmesinden dolayı dilediğiniz boyutlarda yaptırabileceğiniz mülteci kampları, rahat ve konforlu bir yapıya sahiptir. Yaşanan konut sıkıntılarının önüne geçebilmek ve mültecilerin daha iyi yaşam şartlarında yaşamalarına destek olmak için prefabrik mülteci kampları seçeneklerinden yararlanarak istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Mülteci Kamplar Türkiye Sığınmacılara Prefabrik Özenle Hazırlanıyor

Prefabrik mülteci kampları, son dönemlerde çeşitli kurumlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir yapıdır. Prefabrik yapılar, alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanır. Özel üretim tesislerinde yapımlara başlanan prefabrikler, belirli bir tasarım ve proje ile yapılıyor. Sizler, prefabrik yapınızın metrekaresini belirleyerek tasarım aşaması ile ilgili uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Tasarım işlemleri ile ilgili değiştirmek istediğiniz ya da eklemek istediğiniz noktalar var ise bu aşamada değişiklik yaparak danışanlardan da yardım alarak kusursuz bir tasarım oluşturabilirsiniz.

Prefabrik mülteci kampları uzun süre kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanıyor. Malzemeler çelik konstrüksiyon malzemeler ile dizayn edilerek depreme karşı ekstra koruma sağlar. Sizler de prefabrik mülteci kamplarını yaptırarak uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Prefabrik Mülteci Kampları Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik yatakhane şeklinde üretilen prefabrik mülteci kampları, oldukça uygun fiyatlıdır. Oda içerisindeki her alanı aktif olarak kullanabilmenize imkan tanıyan bu prefabrik yapılar, başta fiyat olmak üzere sunmuş olduğu birçok detayları ile kullanıcılara avantaj sağlıyor.

Prefabrik yatakhane yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi imar iznidir. İmar izni alınmayan arsa üzerine herhangi bir yapı inşa edilemez. Arsanın bağlı bulunduğu kurumlardan proje ile birlikte imar izni almak için başvuru yapmanız gerekir. İmar izni başvuru süreçleri kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak sonuçlanır. İzin işlemlerinden sonra dilediğiniz prefabrik yapıyı yaptırabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler