Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod, Nijerya'da polis güvenlik kulübeleri kurdu

Kullanım Amacı Polis Noktası Güvenlik Kabinleri
Yapı Modeli CTP Polyester Kabin
Yapı Adedi 12
Proje Yılı 2016
Kullanılacak Bölge Abuja, Nijerya
Tamamlanma Zamanı 5 Gün
Şu anda 80 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod, Nijerya Polis Gücüne Güvenlik Kulübeleri kurdu

Güvenlik Kabinlerimiz polis kontrol ve güvenlik noktalarında tercih edilmeye devam ediyor. Kullanıma hazır konseptli modüler kabin yapılarımız Afrika kıtasının batısında yer Nijerya'da ulusal polis gücünün güvenlik kabini tercihi oldu. Güvenlik kulübeleri başkent Abuja’daki Nijerya Polis Gücü (Nigeria Police Force) genel merkezi başta olmak üzere önemli görev noktalarına yerleştirildi.

Karmod Nijerya Ofisi’nce gerçekleştirilen projede 270x270 ve 150x215 bekçi kulübesi kabin modelleri kullanıldı. Polyester kabinin deniz aşırı lojistiğini kolaylaştırmak için demonte olarak hazırlanan paneller ambalajlanarak sevkiyata hazır hale getirilmiştir. Ön üretimde bekçi kabini elektrik tesisatı ve armatürleri kurulum anında başka bir işleme gerek duyulmayacak şekilde hazır edilmiştir. Tüm yapı birleşenleri hazır olan güvenlik kabininin her biri bir saat gibi kısa zaman diliminde yerinde kurulum yapılarak kullanıma sunulmuştur.

CTP sistemli polyester kabinlerde kullanılan duvar ve çatı panelleri modern tesislerde bant sisteminde tam yoğunlukta hammadde kullanımıyla üretilmektedir. Panel aralarına üretim esnasında yerleştirilen özel izolasyonlu yalıtım malzemesi uygulamasıyla modüler kabin yapılarının iklimlendirmesi minimum enerji kullanımıyla oldukça ekonomik olarak yapılıyor. Karmod’a özgü teknolojiyle en ideal fırınlama süresinde ısıl işlem gören güvenlik kabini panelleri parlak ve pütürsüz düzgün yüzeyiyle hemen fark edilir.

Bekçi kulübesi pencere tasarımlarında kullanım ergonomisi öne çıkarılmıştır. Üç yönde güvenlik görevlilerinin en iyi gözetleme yapabileceği şekilde pencereler güvenlik kabini üzerine yerleştirilmiştir. Bekçi kabini pencerelerinde kullanılan camlar otomotiv sanayinde kullanılan temperli cam olup olası kırılmalarda görev yapan güvenlik sorumlusuna zarar vermez.

Panel izolasyonuyla ısı yalıtımı sağlayan polyester kabinlerimiz estetik görünümü, pratik kullanım özelliği gibi üstünlükleriye İngiltere, ABD, Rusya, Afrika ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyanın tercihi oldu. Modüler demonte özelliği ile kolay nakliye avantajına sahip kabinlerimizin yerinde kurulumuyla ekli montajlanarak 50 metrekareye varan kapalı yaşam alanları oluşturmak çok kolay. İngiltere'de Manchester United futbol kulübünün Old Traford stadında bilet satış ve stor mağaza olarak kullanılan güvenlik kabinlerimiz Nijerya genelinde de polis güvenlik noktası olarak tercih edildi.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz