Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 510

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 5,10 m
  • Ağırlık 1.450 kg
Şu anda 33 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Satış Ofisi

Satış ofisi, personellerinizin daha rahat ve konforlu bir ortamda çalışmalarını sürdürebilmelerine imkan tanıyan bir yapıdır. Satış ofisleri prefabrik ve konteyner olarak üretilen bir yapıdır. Bu yapılar esnek bir malzemeden üretilmesinden dolayı yurtiçi ve yurtdışı her bölgeye hitap ediyor. Düz bir zemin üzerine inşa edilen bu ofisler şık ve modern mimari yapısı ile kurulum yapılan noktalara estetik bir görünüm kazandırıyor. Satış ofislerinde kullanılan malzemeler oldukça kaliteli malzemelerden oluşturuluyor. Isı yalıtımlı olarak dizayn edilen bu yapılar hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ekonomik yönden de sizlere faydalar sunan satış ofisi yapıları istediğiniz ebat ve ölçülerde ihtiyacınıza göre tasarlanabiliyor.

Klasik betonarme yapılar standart boyutlarda yapılan ve fiyat bakımından da oldukça yüksek fiyatlara satışa sunulan yapılardır. Klasik yapıların teslimat aşaması da 1 ila 1,5 yıl arasında değişen süre zarfında sizlere teslim edilir. İnşaat malzemelerinde oluşan fiyat artışları satış ofisi yapılarının da artmasına neden olmuştur. Ancak prefabrik satış ofisleri uygun fiyatları sayesinde herkesin bütçesine hitap ediyor. Tüm istediğiniz detayları karşılayabilen prefabrik satış ofisi yapıları yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Her geçen gün sıklıkla tercih edilen ve son dönemlerin en çok araştırılan yapıları arasında yer alan satış ofislerini sizler de istediğiniz tüm bölgelere yaptırabilirsiniz.

Uluslararası Kurum ve Kuruluşların da Tercihi Prefabrik Satış Ofisi

Tüm kurum ve kuruluşlar fiyat bakımından hem ekonomik hem de pratik çözümleri ile kısa süre içerisinde hazır bir şekilde teslim edilen prefabrik satış ofislerini tercih ediyor. Yurtiçi ve yurtdışı fark etmeksizin her alanda kullanılan bu yapılar talep ettiğiniz ebat ve boyutlara göre yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde sizlere teslim ediliyor. Teslimat aşamasında tüm işlemleri hazır olarak sizlere sunulan bu yapılar boya, yer ve zemin döşemesi, elektrik ve su tesisatı gibi detaylar ayarlanıyor. Ekstra herhangi bir maliyet gerektirmeden sizlere sunulan bu yapılar oldukça uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor. Dünyanın her bir noktasında kullanılan bu yapılar çevre kirliliğine de neden olmadan kolaylıkla kurulabiliyor. Alanında uzman ve profesyonel ekipmanlar ile üretimi tamamlanan bu yapılar uzun yıllar dayanıklıdır. Herhangi bir bakım ve onarım gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Satış Ofisi Estetik Görünümü İle Her Alana Hitap Ediyor

Modern prefabrik satış ofislerimiz estetik farklı mimari tasarımla, ileri inşaat teknolojisiyle üretilen  bu  yapıları müşteriye tanıtmak için kullanıyor. Sizler de kusursuz yapı tasarımlarına sahip olmak için prefabrik satış ofislerini tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler