Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Portatif Tuvalet ve WC kabinlerinde lider üretici avantajları

Çok amaçlı yaşam kabini üretiminde 1986 yılından beri uzmanlığı ve teknolojisi ile Karmod, Portatif Tuvalet Duş Kabinlerini lider üretici avantajlarıyla beğeninize sunuyor. WC Kabinlerimizle en kaliteli ürüne en uygun fiyat garantisiyle güvenle sahip olabilirsiniz.  Tekli üniteden başlayarak ikili, üçlü, dörtlü ve genel kullanımla beraber sanayi tesisleri gibi endüstriyel ihtiyaçlar için çoklu ünitelerde özel projelendirilmiş üretim gerçekleştirilmektedir.

Seyyar Tuvalet En Pratik ve Kalıcı Çözüm

Karmod Seyyar Tuvalet kullanıma hazır ürün sunumuyla ihtiyacınız olan her alanda mobil tuvalet en iyi çözüm ve en pratik yardımcınız. Satış sonrası hizmet ve garanti kapsamında üretilen Portatif tuvalet uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir kalite standartlarına sahiptir.

Gelir gelmez kullanmaya başlayın

Hazır tuvalet ürünlerimizin tüm modelleri her detayıyla kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Üründe bulunan sıhhi ve atık su tesisatları ana şebekelere kolayıkla bağlantı yapılacak şekilde Karmod uzmanlığı ile yapılmış ve bağlantı kolaylığı için ürün dışına tesisat boruları çıkartılmıştır. Aynı şekilde üründe yer alan elektrik tesisatı ve armatürleri de hassasiyetle montajlanarak ana şebekeye bağlantı yapılabilecek şekilde bağlantı buvatıyla ürün dışına çıkartılmıştır. Karmod seyyar wc modellerinde uluslararası standartlar ve kullanım ergonomisi düşünülerek estetik tasarımlar uzmanlıkla ortaya konulmuştur. Dış estetik iç kullanım ergonomisiyle birleştirilerek albenili modeller özenle hazırlanmıştır. Müşteri tercihleri dikkate alınarak  hazır portatif tuvalet modellerimizde alafranga klozet taşı, alaturka yer taşı veya duş teknesi yerleşimli olarak üretilmektedir. Çoklu kabin ihtiyaçlarında bu üniteler yine opsiyonel olarak planlanarak hazırlanmaktadır.

Hijyen Kolaylığı Karmod Tuvalet Kabininde

Karmod Tuvalet Kabini modelleri ile sağlık şartları dikkate alınarak anti bakteriyel ortamlar hazırlamak çok kolay. Polyester kabin ürünlerimizin iç yüzeyleri pratik temizlenebilir özelliğiyle hijyenik ortamların çok kolay hazırlanmasına büyük katkı sağlar. Bu özellik virüs salgınından kaynaklanan pandemi dönemlerinde bile güvenli kullanımı kolaylaştırmaktadır.

Farklı Beklentilere Özel Mobil Tuvalet Çözümleri

Karmod lider üretici avantajlarıyla farklı beklentilere alternatifli portatif wc duş üretimi gerçekleştirmektedir. Her biri estetik ve kullanım konforu sağlayan Mobil tuvalet ürünlerimiz müşteri bütçe durumları veya özel beklentilerine göre farklı yapı tarzı alternatiflerle üretilmektedir.

Portatif tuvalet modellerimiz arasında polietilen seyyar portatif tuvalet, CTP sistem polyester portatif Wc duş kabinleri, panel sistem Wc duş üniteleri, konteyner Wc duş ve daha lüks müşteri beklentilerine hitap eden Metropol kabin modellerimizi sayabiliriz. Her modelimizin tekli üniteyle başlayıp 12’li portatif tuvalet kabin bölmesine varana kadar çoklu üniteli planda üretimi yapılabilmektedir.

Polietilen Mobil Tuvaletle Atığı Sorun Etmeyin

Polietilen portatif mobil tuvalet modelimizi diğer wc duş ürünlerimizden ayıran temel özelliği kabin üzerinde temiz su haznesi ve atık su depolama tankının yer alıyor oluşudur. Su haznesi hortum vb. aparat vasıtasıyla kolaylıkla su takviyesi yapılabilir özelliktedir. Atık depolama tankı ise boşaltım kolaylığı ile beraber istendiğinde foseptik alanına bağlantı yapılabilmektedir. Standart olarak mavi ve beyaz renk uyumuyla üretilen polietilen mobil tuvalet modelimiz opsiyonel tercihlerde farklı kurumsal renk uyumlarında da hazırlanabilmektedir. İç ünitede tüm ürünlerimizde olduğu gibi yine ergonomik kullanım kolaylığı sunan alafranga klozetli veya alaturka yer taşılı alternatiflerde yerleşim yapılmaktadır. Bu harika ürünümüz fuar, spor ve turizm etkinliği gibi organizasyonlarla beraber ihtiyaç duyulan bir çok alanda kullanılmaktadır.

Kullanıma hazır mobil wc kabinlerimizde temiz su deposu, atık su deposu, el yıkama lavabosu ve musluğu, taharet musluğu, pisuar, rezervuar, klozet kapağı, sıvı sabun dispanseri, kağıt havlu askılığı, tuvalet kağıdı askılığı, elbise askılığı, ayna, boş – kullanımdayı gösteren yeşil – kırmızı renk geçişinde özel kapı kilidi standart olarak yerleştirilmektedir. Ürün içerisinde oluşabilecek hoş olmayan kokuları kolaylıkla uzaklaştırmak için havalandırma borusu ürün içerisine ergonomik olarak yerleştirilmiştir.

Engelli WC Kabini ile Engelleri Aşın

Karmod’un uluslararası engelli kullanımına özel standartlarda sunduğu öne çıkan ürünlerden biri de Engelli WC Kabinleri. Engelli wc tuvaletlerimizin giriş kapısı engelli kullanımına özel standartlarda ve engelli aracı rampasıyla ünite içine kolayca girilecekeç şekilde üretilmektedir.

diğer ürünlerimizde olduğu gibi kullanıma hazır özellikte olup ekstra üstünlüğü olarak kabin üzerinde temiz su depolama deposu ve alt kısımda atık su depolama tankına sahiptir. Kanal temizleme aracıyla atık su haznesi kolayca kısa sürede tamamlanabilmektedir. Kullanım tamamlandığında başka mekanlara kolayca taşınabilmektedir. Çoklu üniteler tekli üniteler yan yana dizilerek kolayca yer konumuna göre yerleştirilebilmektedir.

CTP polyester portatif tuvalet kabinlerimiz modüler birleşimli özelliğiyle 150x150 ebattan 3,90x12,30 metre büyüklüğüne kadar çoklu ünitede hazırlanabilmektedir. Metropol kabin portatif tuvalet modelimiz lüks yönetim ofisleri, elçilikler, holding merkezleri gibi alanlar için planlanmış olup çoklu ünitede alternatifli planlarda hazırlanabilmektedir.