Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Lokanta yapıları 170m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 18,93 m²
  • Toplam m² 170 m²
Şu anda 94 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapılar sağladığı avantajlar ve birbirinden farklı özellikleri ile adından en çok ettirilen yapılar arasında ilk sırada yer alıyor. Yapımları her geçen gün artış gösteren prefabrikler kısa süre içerisinde Türkiye’nin dört bir yanında yaptırılmaya başlanmıştır. Bireysel ve kurumsal olmak üzere her ihtiyacın karşılanmasına destek olan prefabrikler, çok amaçlı kullanımları sayesinde her alana hizmet veriyor. Klasik betonarme yapılar ile kıyaslandığında aralarında birçok fark bulunan prefabrikler, uygun fiyat ve kalite garantisi ile sizlere sunuluyor. Prefabrik yapıların günden güne artan talepleri nedeni ile birbirinden farklı yapılar üretilmeye başlandı. Bu yapılar arasında yer alan prefabrik lokantalar en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Pandemi süreci ile birçok değişim yaşanmaya devam ediyor. Bu değişimler arasında kurumsal firmalar personellerin steril bir ortamda yemek yemelerini sağlamak için prefabrik lokantaları tercih ediyor.

Prefabrik lokanta yapıları  yemek yeme yerleri bireysel kişiler tarafından da tercih ediliyor. Bir işletme açmak istiyor fakat inşaat malzemelerinin fiyatlarından dolayı isteğinizi erteliyorsanız prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Prefabrik lokantalar, her bölgeye ve her metrekareye göre ayarlanarak dizayn ediliyor. Sizler de prefabrik lokanta yapıları arasında ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Kısa Süreli Teslimatı ile Prefabrikler Zamandan Tasarruf Sağlıyor

Prefabrik lokanta yapılarının sunmuş olduğu avantajlardan en önemlisi zamandan tasarruf etmenize imkan sağlamasıdır. Hızlı bir şekilde tasarlanarak üretime geçen prefabrikler yaklaşık 5 iş günü içerisinde tamamlanarak 2 iş günü içerisinde de dilediğiniz noktalarda kurulumu yapılır. Böylelikle betonarme yapılardaki gibi uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Prefabrik yapıların proje aşamasında birebir sizler görev almanızdan dolayı özel olarak talep ettiğiniz, ekstra ekletmek istediğiniz detaylar var ise çizim aşamasında dahil edebilirsiniz. Proje oluşturulurken özel programlar kullanılır. Bu programlar prefabrik yapılara uygun olarak milimi milimine hesaplanarak tasarlanıyor. Prefabrik lokanta yapıları iç dizaynı prefabrik fiyatlara dahildir. Kurulum aşaması tamamlandıktan sonra boya, yer döşemesi gibi detaylar yapılarak sizlere teslim edilir. Ekstra herhangi bir işlem ile uğraşmazsınız.

Prefabrik Lokantaların Avantajlarından Yararlanın

Prefabrik lokanta yapıları ve yemek yeme yerleri modüler lokantalar modern yapılardır, diğer yapılar göre inşaat hızı %50'ye kadar düşük ve ekonomiktir. Prefabrik lokanta yapıları avantajlarından faydalanmak ve uygun fiyatlı lokanta yaptırmak için prefabrikleri tercih edebilirsiniz. Prefabriklerde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta imar iznidir. Lokantanın kurulum yapılacak olan alanın imar izni alınmış olmalıdır. İzin yok ise ilgili mercilere proje ile başvuru yaparak kısa süre içerisinde izin işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Her detayı ile adından söz ettirmeyi başaran prefabrikleri sizler de kullanmaya başlayabilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler