Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şantiye Yemekhane Binası 250 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 13,91 m
  • Genişlik 8,98 m
  • Toplam m² 25 m²
Şu anda 77 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Çalışanlar için en önemli noktalardan bir tanesi yemekhanelerdir. Yemekhaneler, lezzetli yemeklerin inşa edildiği bölgelerdir. Özellikle, insan gücünün yoğun olarak kullanıldığı inşaat gibi alanlarda, zamandan tasarruf etmek adına yemekhane mutlaka kurulması gereken bir alandır. Çalışanların iş süreci boyunca konaklama yapacağı geçici prefabrik odalar dışında, prefabrik şantiye yemekhane de en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Prefabrik şantiye yemekhane dilediğiniz personel sayısına göre tasarlanabilen alanlar olmasından dolayı, istediğiniz boyutlarda kolaylıkla inşa edilebilmektedir. Aynı zamanda, her noktası tasarruflu olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanan prefabrik şantiye yemekhane, düzenli ve kullanışlı bir alan yaratılmasına yardımcı oluyor. Prefabrik şantiye yemekhane modelleri arasından personel sayınıza göre tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Kısa Sürede Teslimi ile Zamandan Tasarruf Edin

Prefabrik yapıların sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi olan kısa süre içerisinde teslimat avantajı ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz noktada bir prefabrik şantiye yemekhanesi yaptırarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Standart bir metrekareye sahip olan bir prefabrik yemekhane tercih etmiş olduğunuzda yaklaşık olarak teslimat süreci 5 iş gününe tekabül etmektedir. Ancak sizler çift katlı ve daha büyük boyutlarda olan prefabrik yemekhane tercih teslimat süreçleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Prefabrik Şantiye Yemekhanesi Nasıl Tasarlanır?

Prefabrik şantiye yemekhanesi yaptırmaya karar veren kurumsal firmaların en çok araştırdığı noktalardan bir tanesi olan prefabrik yemekhanenin yapım süreçleri, alanında uzman kişiler tarafından her detayı özenle hazırlanarak teslim edilir. Malzemelerin kesim işlemleri, son teknoloji ürünler aracılığı ile gerçekleştirilir. Aynı zamanda kullanılan materyaller tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre oluşturulur. Uzun süreli kullanıma uygun bir yemekhane inşa etmek isterseniz çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşturabilirsiniz.

Prefabrik şantiye yemekhane binası oluşturulmasında bir proje tasarlanması gerekir. Proje, özel programlar ile oluşturulur. Sizler dilerseniz, kendi şantiye yemekhanenizi çizerek oluşturabilir ya da işi bilen kişilerden destek alarak projenizi tamamlayabilirsiniz. Proje gerekli onaylar alındıktan sonra yapımına başlanarak kurulum yapılacak olan alanlara nakliye araçları ile gönderilir. Nakliye aracı, prefabrik yapıların iç dizaynı, yer döşemesi, tesisat gibi tüm işlemler prefabrik fiyatının içerisinde dahildir. Ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan şantiye yemekhanesini yaptırabilirsiniz.

Prefabrik şantiye yemekhanesi için belirlenen fiyatlar kurulum yapılacak olan alanlara, yemekhane için kullanılan malzemelere ve genişliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sizler, kendi ihtiyacınıza uygun olan prefabrik şantiye yemekhane modellerini tercih edebilirsiniz. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan prefabrik şantiye yemekhanesi ile güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Prefabrik yemekhane binaları, inşaat şantiyelerinde, altın değerli maden kamplarında ve petrol doğalgaz alanlarında çalışan işçiler için yemekhane yapıları inşa edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler