Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Dükkan 89 M²

  • Yükseklik 250
  • Derinlik 773
  • Genişlik 1202
  • Toplam m² 89
Şu anda 18 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kendinize ait küçük bir dükkan açarak yaşamınızı şekillendirmek istiyor ancak gidererek pahalılaşan dükkan fiyatların nedeni ile bu isteğinizi gerçekleştiremiyorsanız, prefabrik dükkan tam olarak sizin ihtiyacınıza göre. Prefabrik dükkan eşsiz tasarımı ve kaliteli malzemeleri ile Türkiye’nin dört bir yanında kurulum yapılabiliyor. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren prefabrik yapılar 2020-2022 yılları arasında en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı, profesyonel çalışma, benzersiz tasarım özellikleri ile gönüllere taht kuran prefabrik dükkan, dilediğiniz boyut ve genişlikte üretiliyor. Bu nedenle sizler de ilk etapta metrekare olarak standart boyutlarda olan bir dükkan tercih edebilirsiniz. İlerideki süreçlerde müşterilerinizin zamanla artış göstermesi durumunda yaptırmış olduğunuz prefabrik yapınızı daha fazla büyütebilirsiniz.

Her detayı ile kişilere avantaj sağlayan prefabrik yapılar uygun fiyatlarda özel üretim tesislerinde hazırlanıyor. Tüm yapım süreçlerinde birebir görev alacağınızdan dolayı dükkanınızın ne şekilde görünüme sahip olacağına karar verebilirsiniz.

Prefabrik Yapılar ile Dükkanınızı Yeniden Yapın

Hali hazırda kurulu bir düzeni olan dükkan sahipleri artan maliyetler nedeni ile kendine ait bir dükkan yaptırmak isteyen kişiler prefabrik yapı sektörüne yöneliyor. Prefabrik dükkan modelleri zengin ürün ağına sahip olmasından dolayı herkesin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte üretiliyor. Sizler de artan maliyetler, dükkan kiralarının her geçen gün fiyatlarının değişmesi nedeni ile günlük karını kaybeden insanlar için oldukça uygun olan bu yapılar dilediğiniz tüm noktalara kurulum yapılabiliyor. Karmod uygun fiyata özel prefabrik dükkan inşa etmenin yeni yoludur. Alışveriş yapan müşterilerinize kolaylık sağlayan yeni dükkan modellerden inceleyin.

Prefabrik dükkan yapımlarında tercih ettiğiniz modeller birebir yapılır. Yapımında kullanılan tüm malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmakla birlikte depreme karşı dayanıklı olacak şekilde üretiliyor. Esnek bir yapısı olmasından dolayı dışarıdan gelen darbelere karşın koruma sağlar ve 15 yıla kadar herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış cephesi, herhangi bir bakım onarım gerektirmez. Bu nedenle sizlere uzun vadede ekstra bir problem yaratmaz. Prefabrik dükkan yapım sürecinde iç dizayn kısmı dükkanın fiyatına dahil olan hizmetlerdir. Bu nedenle boya, tesisat, elektrik ve benzeri işlemler ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Prefabrik yapılar ile sizler de maliyetlerinizi %80 oranında indirim sağlayın.

Prefabrik Dükkanları Kısa Sürede Yaptırın

Prefabrik dükkanların hazırlık aşaması yaklaşık olarak tercih olduğunuz dükkan modeline göre değişkenlik gösterse de 10 iş gününde hazır olarak sizlere teslim ediliyor. İstediğiniz her alana kolay kurulumu sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında kullanıma uygundur. Sizler de her detayı ile sizlere fayda sağlayacak bu prefabrik yapılardan faydalanarak yeni bir dükkan inşa edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler