Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Dükkan 89 M²

  • Yükseklik 250
  • Derinlik 773
  • Genişlik 1202
  • Toplam m² 89
Şu anda 70 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kendinize ait küçük bir dükkan açarak yaşamınızı şekillendirmek istiyor ancak gidererek pahalılaşan dükkan fiyatların nedeni ile bu isteğinizi gerçekleştiremiyorsanız, prefabrik dükkan tam olarak sizin ihtiyacınıza göre. Prefabrik dükkan eşsiz tasarımı ve kaliteli malzemeleri ile Türkiye’nin dört bir yanında kurulum yapılabiliyor. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren prefabrik yapılar 2020-2022 yılları arasında en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Uygun fiyatlı, profesyonel çalışma, benzersiz tasarım özellikleri ile gönüllere taht kuran prefabrik dükkan, dilediğiniz boyut ve genişlikte üretiliyor. Bu nedenle sizler de ilk etapta metrekare olarak standart boyutlarda olan bir dükkan tercih edebilirsiniz. İlerideki süreçlerde müşterilerinizin zamanla artış göstermesi durumunda yaptırmış olduğunuz prefabrik yapınızı daha fazla büyütebilirsiniz.

Her detayı ile kişilere avantaj sağlayan prefabrik yapılar uygun fiyatlarda özel üretim tesislerinde hazırlanıyor. Tüm yapım süreçlerinde birebir görev alacağınızdan dolayı dükkanınızın ne şekilde görünüme sahip olacağına karar verebilirsiniz.

Prefabrik Yapılar ile Dükkanınızı Yeniden Yapın

Hali hazırda kurulu bir düzeni olan dükkan sahipleri artan maliyetler nedeni ile kendine ait bir dükkan yaptırmak isteyen kişiler prefabrik yapı sektörüne yöneliyor. Prefabrik dükkan modelleri zengin ürün ağına sahip olmasından dolayı herkesin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte üretiliyor. Sizler de artan maliyetler, dükkan kiralarının her geçen gün fiyatlarının değişmesi nedeni ile günlük karını kaybeden insanlar için oldukça uygun olan bu yapılar dilediğiniz tüm noktalara kurulum yapılabiliyor. Karmod uygun fiyata özel prefabrik dükkan inşa etmenin yeni yoludur. Alışveriş yapan müşterilerinize kolaylık sağlayan yeni dükkan modellerden inceleyin.

Prefabrik dükkan yapımlarında tercih ettiğiniz modeller birebir yapılır. Yapımında kullanılan tüm malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmakla birlikte depreme karşı dayanıklı olacak şekilde üretiliyor. Esnek bir yapısı olmasından dolayı dışarıdan gelen darbelere karşın koruma sağlar ve 15 yıla kadar herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış cephesi, herhangi bir bakım onarım gerektirmez. Bu nedenle sizlere uzun vadede ekstra bir problem yaratmaz. Prefabrik dükkan yapım sürecinde iç dizayn kısmı dükkanın fiyatına dahil olan hizmetlerdir. Bu nedenle boya, tesisat, elektrik ve benzeri işlemler ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Prefabrik yapılar ile sizler de maliyetlerinizi oranında indirim sağlayın.

Prefabrik Dükkanları Kısa Sürede Yaptırın

Prefabrik dükkanların hazırlık aşaması yaklaşık olarak tercih olduğunuz dükkan modeline göre değişkenlik gösterse de 10 iş gününde hazır olarak sizlere teslim ediliyor. İstediğiniz her alana kolay kurulumu sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında kullanıma uygundur. Sizler de her detayı ile sizlere fayda sağlayacak bu prefabrik yapılardan faydalanarak yeni bir dükkan inşa edebilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler