Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Depo 53 m²

  • Yükseklik 250
  • Derinlik 648
  • Genişlik 1014
  • Toplam m² 53
Şu anda 86 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Küçük çaplı işletmeler, kurumsal şirketler ve bireysel kişiler çok amaçlı depoya ihtiyaç duyarlar. Özellikle kurumsal şirketler ürünlerinin risksiz bir alanda muhafaza edilmesi ve korunaklı bir ortam oluşturulabilmesi için aylık bir bedel ödeyerek depo kiralama hizmetlerinden yararlanırlar. Ancak depo kiralama fiyatlarında oluşan fiyat artışları kurumsal şirketler ve küçük işletmeler için ciddi bir problem oluşturuyor. Aynı zamanda ofisinize yakın bir lokasyonda depo kiralamak isterseniz çoğu zaman dilediğiniz noktada istediğiniz boyutlarda bir depo bulabilmeniz mümkün değildir. Bireysel kişiler, herhangi bir nedenle şehir değiştirmek zorunda kalabilirler. Bu nedenle mevcut eşyalarını satışa çıkarmak yerine kiralık depo hizmetlerinden yararlanırlar. Ancak yeni gidilecek olan şehirlerde ne kadar süre kalınacağı belli olmamasından dolayı kira bedeli maliyetlerinizi etkileyebilir. Prefabrik depo, düşük fiyatları ve istenilen boyutlarda tasarlanabilmesinden dolayı çok amaçlı kullanımlarınız için uygundur.

Prefabrik depo istenilen noktaya istediğiniz şekilde kurulum yapılabiliyor. Türkiye’nin dört bir yanında kullanıma uygun olarak tasarlanabilen bu prefabrikler şık ve ihtişamlı görünümleri ile deponuzun daha düzenli olmasına imkan tanıyor. İster eşyalarınız için isterseniz de ofis içerisinde ki dosyalarınız, yedek parçalarınız için bu prefabrik depoları tercih edebilirsiniz. Karmod her boyutta ürettiği ticari prefabrik depo yapıları Her yerde en yüksek kaliteli malzemelerle hızlı montaj ve uygun maliyetle inşaat edilmektedir.

Prefabrik Depo Her Geçen Gün Tercih Ediliyor

Son dönemlerde inşaat sektöründe yaşanan fiyat artışları nedeni ile bireysel ve kurumsal firmalar, alternatif alanlara yöneliyor. Sizler de hem uyguna hem de kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak sizlere teslim edilen prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Prefabrik yapılar, en çok araştırılan yapılar arasında ilk sırada yer alıyor. Her geçen gün birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilen bu prefabrikler, model bakımından da herkese hitap edecek şekilde üretiliyor. Aynı zamanda farklı özellikleri ile kullanıcılara avantaj sağlayan bu prefabrik depo, tam anlamıyla fiyat performans ürünüdür.

Prefabrik depo, deprem gibi doğal afetlere karşın korunaklı olması için esnek malzemelerden oluşturuluyor ve deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanıyor. Sizler de her detayı ile sizlere avantaj sağlayan bu depo seçeneklerinden yararlanarak kendi ihtiyacınıza uygun olan modeli yaptırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Prefabrikler ile Deponuzu Dilediğiniz Büyüklükte Yaptırın

Kurumsal firmalarda yoğun dosya ve yedek parçalar bulunmasından dolayı deponuzun belirli bir genişlikte olması gerekir. Prefabrik depolar için belirlenen fiyatlar, uygun fiyatlı olmasından dolayı kendi bütçenize uygun dilediğiniz büyüklükte yaptırabilme imkanınız vardır. Klasik betonarme yapılar ile kıyaslandığında neredeyse %80 oranında fiyat farkı olan prefabrikler, herkesin bütçesine uyumludur. Sizler de kendi bütçenize uygun olan modeller arasından ister tek katlı isterseniz de çift katlı olan modeller arasından dilediğinizi seçerek yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler