Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Okul Yemekhanesi 332 m²

  • Yükseklik 5,2 m
  • Derinlik 7,73 m
  • Genişlik 21,44 m
  • Toplam m² 332 m²
Şu anda 27 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Okulların olmazsa olmaz noktalarından bir tanesi olan yemekhane, her okulda mutlaka bulunması gerekiyor. Öğrencilerin gün içerisinde damak zevklerine uygun yemekleri tadabileceği bu alanlar, steril ve düzenli bir ortama sahip olması ile birlikte oldukça geniş bir yapıda olması gerekir. Okullarda bulunan mevcut öğrenci sayısı çeşitli il ve ilçelere göre değişken olan bir durum olsa da, öğrencilerin ve okul çalışanlarının rahat ortamda yemek yiyebilmeleri için oldukça geniş bir alana konumlandırılması gerekir. Okullarda son dönemlerde fiyat bakımından kişi ve kurumlara avantaj sağlamasından dolayı, prefabrik okul yemekhanesi sıklıkla tercih ediliyor. Her alana kolaylıkla kurulabilen yapısı, her ihtiyaca cevap verebilen özelliği sayesinde herkese hitap eden bu prefabrikler istenilen tüm noktalarda tercih edilebiliyor. İster büyükşehir, isterseniz de küçük şehirlerde ki okullarda kullanabileceğiniz prefabrik okul yemekhanesi yaz, kış olmak üzere her mevsime uygun olarak tasarlanabiliyor.

Prefabrik okul yemekhaneleri yüksek kaliteli ve hızlı üretimli modüler kafeterya yapılarımız okul kampüslerinde çok sayıda kişiye aynı anda hizmet verebiliyor Sizler de kendi ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz prefabrik okul yemekhanesi için dilediğiniz model seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Prefabrik Okul Yemekhanesi İle Maliyetlerinizi Düşürün

Klasik bir okul yemekhanesini sıfırdan inşa etmek oldukça yüksek maliyetlere neden olabilir. Aynı zamanda yemekhane içerisine eklenecek olan tesisat, elektrik, ısı yalıtım, yer döşeme, boya gibi tüm detaylar sizin tarafınızdan karşılanarak sizlere ekstra maliyet oluşturur. Prefabrik okul yemekhanesi için aynı durum söz konusu değildir. Boya, tesisat, yalıtım, elektrik, yer döşeme ve boya gibi tüm işlemler yaptıracak olduğunuz prefabrik tutarlarının içerisindedir ve sizlere ekstra herhangi bir maliyet oluşturmaz. Her detayı ile bütçe dostu olan bu prefabrik yapılar her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir. Klasik okul yemekhanesi teslim süreçleri 1 ila 1,5 yıl arasında değişen zaman diliminde sizlere teslim edilir. Ancak prefabrik okul yemekhanesi teslim süreçleri oldukça kısa süre içerisinde her detayı tamamlanarak teslim edilir. Fabrikalarda üretimleri tamamlanarak, alanında uzman kişiler aracılığı ile kurulumları yapılan prefabrik okul yemekhanesi her detayı ile kullanıma hazır hale getiriliyor. Sizler de prefabrik okul yemekhanesinin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Okul Yemekhanesi Fiyatları Nelerdir?

Prefabrik okul yemekhanesi fiyatları her bütçeye uygun olarak tasarlanıyor. Prefabrik okul yemekhanesinin fiyatını etkileyen en önemli unsur kullanılan malzemelerin kalitesi, yapılacak olan prefabriğin büyüklük ve genişliği önemli bir etkendir. İhtiyacınız olan okul yemekhanesi genişliğini belirleyerek uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan prefabrik okul yemekhanesi ile maliyetlerinizi en aza indirgeyerek dilediğiniz tasarımda bir yapı oluşturabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler