Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Üniversite Yemekhane 98 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 14,53 m
  • Toplam m² 98 m²
Şu anda 64 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Yemekhaneler okulların belirli bölümlerinde, şirket gibi alanlarda mutlaka kurulması gereken bir alandır. Özellikle üniversite yemekhane, üniversite okuyan öğrencilerin neredeyse tüm vakitlerini geçirdikleri alanlardır. Üniversitelerin her yılda artış göstermesi, öğrenci sayısının yükselmesi daha büyük yapılarda yemekhane ihtiyaçlarının doğmasına neden oldu. Klasik bir yemekhane yapım süreci yaklaşık olarak 5 ila 6 ay içerisinde tamamlanır. Aynı zamanda okul içerisine yapılan bir yapı olmasında dolayı harfiyat malzemelerinin atık olarak oluşmasına neden oluyor. Çevre kirliliğine sebep olan klasik yapılar, fiyat bakımından da oldukça yüksek fiyatlara satışa sunuluyor. Üniversite yemekhane yaptırmak isteyen kişi ve kurumlar farklı alternatiflere yönelerek daha uygun fiyatlarda bir yapı inşa edebiliyor. Prefabrik sektörü, yapı işlemlerinde önde gelen bir sektördür Her bölgede kullanılması ve özellikle yemekhane kurulumlarının yapılması nedeni ile herkese hitap eden birbirinden farklı model çeşitleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Karmod, üniversite öğrencilerine yemekhane bina dışında, yemek yiyip içtiği ve dinlenebildiği sosyal mekanlar yaratmak için çeşitli okul salonu tasarlıyor. Zengin ürün çeşidine sahip olan prefabrik sektörü şık tasarımları ile üniversitelerde yerini alıyor. Sizler de üniversite içerisine dahil etmek istediğiniz yemekhane modelleri arasından ihtiyacınız ile uyumlu olan modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Üniversite Yemekhane Binaları Yapım Süreçleri Nelerdir?

Yemekhaneler insanların öğlen yemeklerini yedikleri noktalar olmasından dolayı mutlaka düzenli ve steril bir ortama sahip olması gerekir. Prefabrik üniversite yemekhane yapıları bu özellikleri karşılayan bir yapıdır. Yemekhane yaptırmak isteyen kişilerin En çok sorduğu sorulardan bir tanesi prefabrik üniversite yemekhane yapım sürecidir. öncelik olarak yemekhanenin yapım sürecinde bir tasarım projesi oluşturulur. Bu tasarım projeleri özel programlar aracılığı ile alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanarak her bir metrekaresi milimi milimine hesaplanarak sizlere sunulur. Sizler de bu yapım aşamasında değiştirmek istediğiniz ya da eklemek istediğiniz farklı alanlar var ise yapı içerisine dahil ederek tamamen size özgü bir yemekhane yaptırabilirsiniz. Tasarım projesi onaydan geçtikten sonra özel üretim tesislerinde kesimleri yapılarak demontaj haliyle kurulum yapılacak olan alanlara gönderilir. prefabrik yemekhane yapımı ve kurulum aşaması yaklaşık olarak 10 iş günüdür. 10 iş günü içerisinde tüm detayları hazır bir şekilde sizlere teslim edilen bu yapılar zamandan tasarruf etmenize imkan tanıyor.

Üniversite Yemekhane Fiyatları Ne Kadar?

Üniversite yemekhane fiyatları oldukça uygun fiyatlar ile sizlerle buluşuyor. Klasik yapılarda belirlenen fiyatlar ile %80 fark bulunan bu yapıları daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Her alanda sizlere fayda sağlayan bu yapıları dilediğiniz her noktaya kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Yapımında kullanılan kaliteli malzemeler yapının uzun soluklu olarak kullanılmasını sağlıyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler